Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d Svirpliukas

Labas 4u.gif

al siemet bus daugiau lankaciu si darzeli?
Atsakyti
*Ruta*, mes nuo rugsejo kulniuosim i lopselinukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2010 08 23, 08:51)
*Ruta*, mes nuo rugsejo kulniuosim i lopselinukus mirksiukas.gif


bigsmile.gif super, gal zinote pas kuria aukletoja?
Atsakyti
nu zinok dar nezinom, as pasiskambinsiu direktorei, nes dabar tvarkysimes med. pazymas, o kada kaip ir kur dar nezinau tongue.gif paciai taip keista. vaikas jau i darza eis doh.gif kaip rugsejo 1-oji tikra 4u.gif
siaip puse pazistamu bus lopselinuku grupese siu metu. ka sutinku, visi pradeda eiti nuo rugsejo. tai vienoj is dvieju grupiu vistiek bus mirksiukas.gif
Atsakyti
niu su praejusia rugsejo 1-aja!

na ka, pradejo mano sunus lankyti Smalsuciu grupe Svirpliuko lopselyje. Esam pas Stasele ir Judita. KOl kas viskas net per gerai. as atsitoketi negaliu, kad jis su asarom isvedamas namo, tik pabunda iskart jam reikia eiti pro duris i darzeli biggrin.gif ir valgo pats, ir zaidzia, ir palieku as ji viena iki pietu. nuo pirmadienio meginsiu ir pietu miegeliui palikti.ziuresim kas bus. ax.gif kol kas apie aukletojas nieko blogo pasakyti negaliu. auklyte faina labai thumbup.gif grupes vaikuciai irgi tokie visi atrodo saunuoliai, yra keletas mazesniu, tai jiem sunkiau matau. ir paverkia, ir bijo dar paleisti tevelius. bet viskas su laiku manau mirksiukas.gif juokemes su drauge tik, kad visi vaikai blondinai grupeje, bet vakar sulaukem ir vieno tamsaus berniuko biggrin.gif

siaip man tai ir pati aplinka patiko. zaisliuku yra, nameliai, ciuozykla, masinu, leliu, knygeliu, kamuoliuku, krepsinis..nezinau, as nesu kituose darzeliuose buvusi, bet is pazistamu daug kas pamate nuotraukas is sunaus pirmos dienos darzelyje manes klause kas cia per pagerintas darzelis???suprask, zaislu ir zaidimu baze gera tongue.gif ax.gif sakau darzelis kaip darzelis,mano vaikas labai patenkintas, daug zaisliuku, veiklos, svarbu jam patinka ir jis gerai ten jauciasi.gal jis kazkuo geresnis, nedristu teigti, bet man paliko (bent jau pirmaji) gera ispudi thumbup.gif

*Ruta*,
kurioje jus grupeje dabar? kuriam aukste?
Atsakyti
QUOTE(Silence @ 2010 09 03, 14:13)
niu su praejusia rugsejo 1-aja!

na ka, pradejo mano sunus lankyti Smalsuciu grupe Svirpliuko lopselyje. Esam pas Stasele ir Judita. KOl kas viskas net per gerai. as atsitoketi negaliu, kad jis su asarom isvedamas namo, tik pabunda iskart jam reikia eiti pro duris i darzeli biggrin.gif ir valgo pats, ir zaidzia, ir palieku as ji viena iki pietu. nuo pirmadienio meginsiu ir pietu miegeliui palikti.ziuresim kas bus. ax.gif kol kas apie aukletojas nieko blogo pasakyti negaliu. auklyte faina labai thumbup.gif grupes vaikuciai irgi tokie visi atrodo saunuoliai, yra keletas mazesniu, tai jiem sunkiau matau. ir paverkia, ir bijo dar paleisti tevelius. bet viskas su laiku manau mirksiukas.gif juokemes su drauge tik, kad visi vaikai blondinai grupeje, bet vakar sulaukem ir vieno tamsaus berniuko biggrin.gif

siaip man tai ir pati aplinka patiko. zaisliuku yra, nameliai, ciuozykla, masinu, leliu, knygeliu, kamuoliuku, krepsinis..nezinau, as nesu kituose darzeliuose buvusi, bet is pazistamu daug kas pamate nuotraukas is sunaus pirmos dienos darzelyje manes klause kas cia per pagerintas darzelis???suprask, zaislu ir zaidimu baze gera tongue.gif  ax.gif sakau darzelis kaip darzelis,mano vaikas labai patenkintas, daug zaisliuku, veiklos, svarbu jam patinka ir jis gerai ten jauciasi.gal jis kazkuo geresnis, nedristu teigti, bet man paliko (bent jau pirmaji) gera ispudi thumbup.gif

*Ruta*,
kurioje jus grupeje dabar? kuriam aukste?


Siaip sitas darzelis ir yra laikomas pagerintu ir i jy kiti galus darosi kad patektu. Kiek teko klausinetis tai pagrindis pliusas siam darzeliui kad yra menines pakraipos veikla, vaikai renkasi burelius paciame darzelyje.
Atsakyti
labas, renkames darzeli ir planuojame lankyti svirpliuka, ar mamytes patenkintos siuo darzeliu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doviiliuke @ 2010 11 08, 14:37)
labas, renkames darzeli ir planuojame lankyti svirpliuka, ar mamytes patenkintos siuo darzeliu?  ax.gif


sveika, kol kas esam patenkinti darzeliu, nors pirmi metai, tai ligos prasidejo ir nesibaigia, bet siaip.. nieko blogo negaliu pasakyti nei apie tvarka, nei apie valdzia, nei apie aukletojas. kol kas viskas tenkina. 4u.gif siaip pats darzelis man patinka. grupe irgi nebloga susidare pas mus mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar eina kieno vaikiukai i "Vytureliu "grupe ,kaip ten aukletojos?ar tai is tiesu misri grupe(iv.amziaus vaikuciai)?
Atsakyti
Pradejome leisti vaika i Svirpliuka ir patekome taip pat i Smalsuciu grupe pas Stasele ir Judita. Siaip darzelis kaip darzelis, neturi nieko ypatingo, nieko mandraus. Juk ko vaikams reikia, stogo virs galvos, buti pamaitintam(jei lopselis, ne visi moka patys), zaislu ir aisku meiles. Niekaip nesuprantu, kodel daugelis tevu verciasi per galvas tam, kad papulti butent i sita darzeli. Aukletojos abi man pasirode labai jau abejingos vaikams ir labai grubios. Stasele dar kaip lape, prie tevu meiliai kalba, taciau pati girdejau keleta kartu, kaip nesusivaldziusi viena kita vaika apibare (uz tai kad vienas verkia, neva as tau snargliu cia nevalysiu, o kita nusitempe plautis ranku pries maista, taciau irgi be jokiu svelnumu, bambedama "neverkslenk cia man, kiek gali verkti?"). Man pasirode, kad sunkiai sekasi suburti tuos vaikus. Musiskis bijo ten eiti. Atrodo lyg ir nori jis ten eiti, is namu iseina linksmas, taciau tik iejus i grupe ima verkti, maldauti nepalikti. Manau, kad jis nesijaucia ten saugus. Kitas dalykas, toks jausmas, kad aukletojos tingi atlikti savo pareigas. Miegojimui rubelius grieztai atsisake pervilkineti. Turime atvesti aprengta jau taip, kad joms pervilkti nieko nereiketu, tik nurengti. Su vaikais net nebandoma ieskoti bendros kalbos, man pasirode visiskas balaganas. Nesvarbu, kad grupeje 20 vaiku, ir zinia, kad i kiekvieno norus nebus reaguojama, taciau mums rupi kasdieniski, elementarus, higieniski vaiko reikalai, kurie ir nereikalauja itin dideliu aukletojos veiksmu. Nesame pries kazka nusistate, nesame isrankus, taciau nei vyras nei as simpatiju aukletojoms kol kas nepajauteme...
Atsakyti
Sveiki, ir mes lankome l/d Svirpliukas, smalsuciu grupe. Sako, pirmas ivaizdis, visada klaidinantis...sis kartas taip pat ne isimtis...
Kai pirma karta pamaciau Stasele, ji man atrode ideali aukletoja, tokia meili, besisypsanti, o Judita atvirksciai - grieztesne, tokia storzieviska....Bet dabar praejus keliems menesiams, galiu pasakyti, kad viskas apsisuko....Judita - labai maloni, sauni aukletoja: padeda maziukams nuo laiptu nulipti, paguodzia, ir ant rankyciu paima, atsimenu atejus i grupe pirmosiom dienom, vaiksciojo vaikus uz ranku paemus, verkiancius, apsisnargliavusius...butu turejus daugiau ranku, visi turbut butu susikibe i jas...
Stasele - gal ir gera aukletoja, taciau niekada nesu maciusi, kad ji kaip nors svelniai prisiglaustu prie vaiko, ar ji apkabintu...Kaip cia raso viena mama, kaip suprantu, musu vaikai eina i ta pacia grype, tai truputi issigandau isgirdusi, jog ji ne karta girdejusi, jog ant vaiku saukiama...aisku, saukiam ir mes kartais, kai isveda is kantrybes, bet visai kitaip yra, kai sauki tu - mama, ir kai saukia svetimas zmogus....Taip, cia aukletojos yra pasakiusios - kad neperrengines vaiku pietu miegui, nemaus jokiu pizamu ir pan. Esu ne karta pasiemusi vaika apsisnargliavusi, ar bubis koks is nosies islindes - o jug metemes visi po 100lt, kad nupirkti serveteles, wc popieriu ir pan. Pati esu atnesusi papildomai serveteliu, uz savo pinigus, nei aciu, nei vaiko nosis nuvalyta. verysad.gif
I darzeli patekome labai sunkiai...labai...bet nieko nera neimanomo!!!
Mano vaikas labai judrus, praktiskai kaip enerdzeizeris - neissikrauna, buvo incidentas ivykes darzelyje, ir esu labai nepatenkinta, kad aukletoja Stasele si incidenta, kuri iskrete mano vaikas, nuo manes nuslepe, o kitai mamai, kurios vaikas to incidento metu nukentejo, viska papasakojo.
Taciau is kitos puses - atejus i darzeli pasiimti vaiko, vos istempiu ji is grupes. Gal del jo tokio aktyvumo, jam kaip tik ir reikia truputi grieztesnes aukletojos, nes kitaip jis ant sprando uzsiliptu??? blink.gif
Atsakyti
sveikos,

musu vaikai i ta pacia grupe eina ax.gif
Atsakyti