Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d Svirpliukas

QUOTE(ramushka @ 2013 06 17, 23:12)
uzsiraseme I si darzeli vos pupai savaite buvo, perspejo nesitiketi papult 2013 rudeni, matyt perspejimas reiske pradekite taupyti. netaupem. dabar eileje 64-vadinas net ir dar kita rudeni nepatenkam. vat kaip, parekomendavo sekretore su direktore asmeniskai pasiteirauti del eiles. hm bet gi nieko nesutaupem. pasiteiravom vieno ten dirbancio kiek gi reikejo pataupyti-tai mano reakcija buvo -guza tai direktorei I aki greiciau pasiulysiu.


jei ne paslaptis kiek cia reik taupyt? mes irgi stovim eilej, bet ne 2013 m reikia
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Rugseji keliausim i sio darzelio "Smalsuciu" grupe. Gal bus prisijungianciu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bite8 @ 2013 06 18, 12:59)
jei ne paslaptis kiek cia reik taupyt? mes irgi stovim eilej, bet ne 2013 m reikia

kažin ar taupymai padeda kai visi sąrašai per savivaldybe dabar keliauja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MeSsS @ 2013 08 22, 11:50)
kažin ar taupymai padeda kai visi sąrašai per savivaldybe dabar keliauja  ax.gif


as tai tik uz sazininga patekima i darzeli pagal eile, bet kai pasiskaitineji forumuose kas realiai ten vyksta -tai baisu....
Atsakyti
QUOTE(bite8 @ 2013 08 22, 21:52)
as tai tik uz sazininga patekima i darzeli pagal eile, bet kai pasiskaitineji forumuose kas realiai ten vyksta -tai baisu....

o kada eisit? mūsų tų pačių metų vaikai, gal kartu keliausim? smile.gif
aš irgi galvodavau kad reikia sąžiningai ir tt...teisybės ieškotoja buvau, bet šiuo atžvilgiu galvoju kas vaikam geriau ax.gif didysis lankė jau lopšį tai aš labai patenkinta buvau smile.gif žiūrėsim kaip šiemet seksis
Atsakyti
QUOTE(MeSsS @ 2013 08 28, 15:31)
o kada eisit? mūsų tų pačių metų vaikai, gal kartu keliausim? smile.gif
aš irgi galvodavau kad reikia sąžiningai ir tt...teisybės ieškotoja buvau, bet šiuo atžvilgiu galvoju kas vaikam geriau  ax.gif didysis lankė jau lopšį tai aš labai patenkinta buvau  smile.gif žiūrėsim kaip šiemet seksis


as tai siemet savo dar nevesiu, tikiuosi papulti ten kita rugseji smile.gif o tu jau siemet i lopsi gal vesi?
Atsakyti
QUOTE(bite8 @ 2013 08 28, 15:45)
as tai siemet savo dar nevesiu, tikiuosi papulti ten kita rugseji smile.gif o tu jau siemet i lopsi gal vesi?

galvoju gal pavasari pabandysim, o šiaip irgi nuo kito rugsėjo turim eiti smile.gif tai jeigu priims gal susitiksim mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes siemet keliaujam i 'pagranduku' grupe wink.gif Gal cia rasim draugu, kurie lankys ta pacia grupe? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pagne @ 2013 08 28, 22:08)
Mes siemet keliaujam i 'pagranduku' grupe wink.gif Gal cia rasim draugu, kurie lankys ta pacia grupe? 4u.gif

mes ją lankėm, aukletoja labai labai thumbup.gif pasisekė mirksiukas.gif auklytė pirmus kartus pasirodė savotiška bet paskui pripratom, susidraugavom, stebėjaus kaip jin kantrybės užtenka su jais smile.gif
Atsakyti
Tema sena, bet šiek tiek atgaivinsiu. Ar yra dar kas nors kas leidžia tenai savo vaikus? Labai reikalinga pagalba.
Atsakyti
QUOTE(Stakta @ 2014 04 15, 18:24)
Tema sena, bet šiek tiek atgaivinsiu. Ar yra dar kas nors kas leidžia tenai savo vaikus? Labai reikalinga pagalba.


Sveiki, mes nuo sio rudens pradejome leisti savo maziu i Svirpliuka. Skaitau ir negaliu patiket kokiu nekokiu atsiliepimu yra...
Atsakyti
QUOTE(bombonesis @ 2014 09 25, 13:44)
Sveiki, mes nuo sio rudens pradejome leisti savo maziu i Svirpliuka. Skaitau ir negaliu patiket kokiu nekokiu atsiliepimu yra...

ne kitų atsiliepimais reikia vadovautis o savo patirtim mirksiukas.gif
Atsakyti