Įkraunama...
Įkraunama...

Lėtiniai kaulų ir sąnarių skausmai

Sveikos mamytės ir ne tik 4u.gif
Galvoju parašysiu Jums apie savo bėdą : kaulų ir sąnarių skausmus. Galbūt jau kas esate susidūrę ? Šiuo metu tiriuosi,bet tyrimai lėtai "juda" ax.gif . Gydytojai "siuntinėja" vieni per kitus,aiškinasi... Dabar lyg ir paneigtas lėtinis sąnarių uždegimas,bet vis tiek esu gavusi siuntimą pas reumatologą...Bei yra hipotezė,kad viskas nuo stuburo,tad laukiu eilėje atlikti magnetinio rezonanso tyrimą... ax.gif

Taigi :

Jau prieš 3-4 metus jausdavau kojų,rankų,rankų pirštų maudžiančius skausmus.Pries 3 metus,kursuose reikėdavo 1 val. dirbti kompiuteriu,tai negalėdavau iškęsti : rankų riešų,pirštų maudimas būdavo labai skausmingas.Tuo metu rentgenu peršvietė rankas - nerado jokių sanarių uždegimo požymių,kaip manyta. Taip pat jau tada skaudėdavo ir kojų kelius.Ypač dešinįjį skauda ir dabar.Kelio skausmas kartojasi maždaug kas pusę metų ir dažniau.Kai skauda,negaliu daryti pritūpimų.Padarė kelių echoskopiją.Rado šiek tiek skysčio pertekliaus,bet sakė,kad tai neturi daryti įtakos skausmui... Be to yra ir diegiantys skausmai : pradeda diegti pirštą,ranką,koją...
Dar kartais jaučiu tiesiog kažkokį silpnumą kojose ir rankose,lyg kauluose g.gif
Skauda nugarą,bet ,manau,ji nesusijusi su rankų,kojų skausmais,nes skauda kai iš gulimos padėties keliu dubens sritį į viršų(darant tiltuką,kažkas traška,"kaip prasislenka") ,mėnesinių metu ir po sunkaus fizinio darbo.

Tai va,prirašiau daug,stengiausi kuo aiškiau ax.gif (ypač ydomu tie diegiantys skausmai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrė: 16 lapkričio 2008 - 13:15
Niekam nera nieko panasaus ? mastau.gif
Atsakyti
Sveikute,

Mane jau nuo 17metu uzpuole sanariu skausmai...

Prasidejo nuo kojos ciurnos sanario, sutino, pradejo skaudeti.
Veliau ir antra koja, kelius... Neatsimenu kada paskutini karta
esu dariusi pritupimus. Kiek tyriausi - nulis, nei diagnozes,
nei gydymo. Pradzioje liepe angina issipjauti,-issipjoviau,
veliau visokie tyrimai... Paskutines isvados - liekamieji reiskiniai,
o nuo ko nzn.. g.gif

Jau senai susigyvenau su savo liga ir nebekreipiu demesio, dziaugiuosi
gyvenimu. (dar pabandysiu skausma mazinti barsuko taukais, nes
atrodo visa kita jau isbandziau).

Tiesa, laukiantis vaikuciu, skausmai ir visi simptomai dingdavo!

Atsakyti
QUOTE(Drutuliux @ 2008 11 17, 12:47)

Tiesa, laukiantis vaikuciu, skausmai ir visi simptomai dingdavo!


As taip pat laukiantis jauciausi daug geriau ! drinks_cheers.gif unsure.gif
Atsakyti
Mane taip pat kamuoja visi tokie skausmai , bet gydytojai kazkaip nekreipia demesio , kas man yra labai skaudu is tikro.... o tai gali but tie skausmai visi vien del nugaros bedu ? pas mane yra isktypes stuburas , bet juk neturetu nuo to skaudeti koju....
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 11 19, 14:23)
Mane taip pat kamuoja visi tokie skausmai , bet gydytojai kazkaip nekreipia demesio , kas man yra labai skaudu is tikro....  o tai gali but tie skausmai visi vien del nugaros bedu ? pas mane yra isktypes stuburas , bet juk neturetu nuo to skaudeti koju....


Na siaip dabar atejo i mada daug ligu stuburui priskirti rolleyes.gif

Geriausiai Jums turbut butu issitirti magnetino rezonanso tyrimu...tad viskas paaisketu ir gydytoja galetu siusti kitur,jei ka...

As ir ,kai einu tirtis,tai jauciuosi taip,tarsi pati noreciau ligu ieskotis doh.gif

Jus poliklinikoj tiriates? 4u.gif
Atsakyti
[quote=Giedrė,2008 11 16, 12:51]
Sveikos mamytės ir ne tik 4u.gif
Galvoju parašysiu Jums apie savo bėdą : kaulų ir sąnarių skausmus. Galbūt jau kas esate susidūrę ? Šiuo metu tiriuosi,bet tyrimai lėtai "juda" ax.gif . Gydytojai "siuntinėja" vieni per kitus,aiškinasi... Dabar lyg ir paneigtas lėtinis sąnarių uždegimas,bet vis tiek esu gavusi siuntimą pas reumatologą...Bei yra hipotezė,kad viskas nuo stuburo,tad laukiu eilėje atlikti magnetinio rezonanso tyrimą... ax.gif

O su inkstais ar šlapimo pūsle problemų neturite?
Atsakyti
Mane tai jau uzkniso , nes buvau pavadinta ligu ieskotoja ir skausmai tokie tipo psichologiniai , nors pati psichiatre man tai paneige biggrin.gif tiesiog nujauciu kad teks keist daktare ... i jaunus ziuri taip pro sali , o ka jaunas zmogus negali sirgti ? 20 metu bunant negali skaudet sanariu ? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucero: 19 lapkričio 2008 - 16:25
QUOTE(lucero @ 2008 11 19, 16:21)
Mane  tai jau uzkniso , nes buvau pavadinta ligu ieskotoja ir skausmai tokie tipo psichologiniai , nors pati psichiatre man tai paneige biggrin.gif tiesiog nujauciu kad teks keist daktare ... i jaunus ziuri taip pro sali , o ka jaunas zmogus negali sirgti ? 20 metu bunant negali skaudet sanariu ? doh.gif

Žinoma gali . Tradicinė medicina gerai, bet ji nesigilina į patį žmogų. Aš domiuosi ir praktikuoju kiniečių mediciną. Jiems neaiškių ligų nėra. Jie teigia, kad visos problemos atsiranda sutrikus energijos tėkmei kūne.
Beje, manyčiau, kad Jus turėtų varginti ir PMS, ne tik sąnarių skausmai g.gif . Iškrypęs stuburas taip pat turi įtakos kojų skausmams.

Atsakyti
taip man yra pms baisus .... jauciu man energijos tekme nerealiai sutrikusi , nes bedu nemazai . Gal ir man reikia pradet dometis kinieciu medicina . kur galima placiau ?
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 11 19, 17:34)
taip man yra pms baisus ....  jauciu man energijos tekme nerealiai sutrikusi , nes bedu nemazai . Gal ir man reikia pradet dometis kinieciu medicina . kur galima placiau ?

Nežinau iš kur esate. Jei Kaune, tai galėčiau padėti, o kituose miestuose nežinau. Kiniečių mediciną pačiai suprasti tikrai sudėtinga. Internete taip pat galima daug pasiskaityti apie tai.
Atsakyti
[quote=laurima,2008 11 19, 17:58]
[quote=Giedrė,2008 11 16, 12:51]

O su inkstais ar šlapimo pūsle problemų neturite?
[/quote]

Kaip ir turiu nepatvirtintu ax.gif ...Anksciau buvau persisaldziusi slapimo pusle,tai dabar vis daznai lakstau blush2.gif ..Ir viena karta,kai gydytojas ginekologas dare pilvo echoskopija laukiantis,tai paklause ar neturiu inkstu uzdegimo ax.gif
...Bet man neramu delto,kad tie skausmai mano kuno man daugiau atrodo kaip kaulu,o ne kaip sanariu skausmai g.gif ...kadangi,kaip rasiau buna kaip ir kaulu maudimu ir tam tikru vietu diegimu :pirstu,ranku,koju ne sanariu vietose g.gif skaiciau,kad kaulus gali gelti del kaulu vezio,del kurio daugiau skauda kelius ir kojas ir,kuris neretai diagnozuojamas jauname amziuje...tai kazkaip neramu,nes kai nezinai tai ir prisigalvoji visko unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrė: 19 lapkričio 2008 - 19:14