Įkraunama...
Įkraunama...

Skrydis lėktuvu pirmą kartą

manau priklauso nuo avialiniju, tu ieik i ju puslapi internetini su kuriom skrisi ir pasitikslink info, visada juk viskas buna aprasyta, nes zinau kad kitos, reikalauja ne tik tinkamo ipakavimo bet ir yra papildomas mokestis.Beje nepamirsk kad bagazo niekas nesaugo perkraunant meto, tai ipakavimu gausi labai pasirupint kad sveika daveztum, o gal kitos kompanijos, na tolimu skrydziu leidzia ir i vidu muzikos instrumentus g.gif nu zodziu nori teisingos ir tikslios informacijos, ilysk i avialiniju kuriom skrendi puslapi ir pasiskaitinek mirksiukas.gif
Atsakyti
Atrodo, kad gitara teks pamirsti namie.... Na, zinot, viena viltis buvo atiduot kaip registruota bagaza, pirkti kieta dekla, nes su kudikiu+vezimas + 8 metu mergaite + zinoma, be rankinio bagazo neissiversiu, bent 1 lagamino, juk ir kūdikio maistas ir pampersai ir t.t. jokiu sansu dar gitara pasiimt, o juk ir skrydis ilgas.

Taip, bilietą pirkau jungtinį per www.skrendu.lt. Tai labai tikiuos, kad registruotas bagažas nukeliaus kur reikia.


Nu vat, nėra nė vieno pas mane permatomo maišelio, nelaikau aš juose kosmetikos, suku galvą iš kur gaut.

Dar klausimėlis, ką jūsų vaikučiai, tie mažyliai veikai skrydžio metu, kaip juos užimat? Na, su mažais kūdikėliais tai viskas aišku - valgo ir miega, o ką su tokiais vaikščiojančiais, ropojančiais ir pan. biggrin.gif

Beje, o ten kur atsiimat jau atvykę lagaminus, pašalinių turbūt neįleidžia? Bent jau aš kiek pamenu. O štai vienam romane perskaičiau, kad heroję pasitiko tiesiog lagaminų atsimėmimo salėj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga N @ 2010 10 19, 16:30)
Beje, o ten kur atsiimat jau atvykę lagaminus, pašalinių turbūt neįleidžia? Bent jau aš kiek pamenu. O štai vienam romane perskaičiau, kad heroję pasitiko tiesiog lagaminų atsimėmimo salėj biggrin.gif


Romanai ne faktai ir jais tiket nereiketu biggrin.gif Lagmainus atsiimant pasaliniu tikrai neleidzia - is lektuvo einat, pasiimat lagaminus, praeinat visokias pasienio kontroles ir jau tada i laukimo sale, t.y. kur jus pasitinka ir kur visi gali but.
Atsakyti
sveiki, na gal kas nors atsakys, pirma karta skrisiu su lektuvu as is vis esu zalia, skaitau vis skaitau ir vis labiau bijau: jei skrisiu su rankiniu bagazu ar ant jo ir reikia uzrasyti varda pavarde, ar ji nesiuosi i lektuva su savimi, ar atsispausdinus ilaipinimo kortele paciai jau jokiu bilietu nebebus tai ir yra tas bilietas? aciu labai kas pagelbes
Atsakyti
QUOTE(_liepa @ 2010 11 16, 17:09)
sveiki, na gal kas nors atsakys, pirma karta skrisiu su lektuvu as is vis esu zalia, skaitau vis skaitau ir vis labiau bijau: jei skrisiu su rankiniu bagazu ar ant jo ir reikia uzrasyti varda pavarde,  ar ji nesiuosi i lektuva su savimi,  ar atsispausdinus ilaipinimo kortele paciai jau jokiu bilietu nebebus tai ir yra tas  bilietas? aciu labai kas pagelbes


Ant rankinio bagazo pavardes rasyti nereikia. O as kazkada buvau ant registruojamo bagazo uzrasius adresa. Pagalvojau, kad jeigu lagaminas netycia oro uoste pasimestu, darbuotojai zinotu kur pristatyti biggrin.gif

Kaip suprantu is klausimo, skrisite su Ryanair. Taip, tada uztenka tik issispausdinti bilietus, ir galite drasiai vaziuoti i oro uosta.

Nebijokite taip. Svarbiausia: pasiimkite pasa, bilieta ir pinigu. O daugiau pamatysite, kaip viskas bus paprasta. Nuvaziuokite anksciau ir nesikuklinkite klausti informacijos oro uoste, jei tik kas neaisku bus. sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
labai aciu, tikiuosi viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikos,lektuvu skrisiu ne pirma kart, taciau menesio gale laukia skrydis su persedimu,taip skristi dar neteko, tad truputi pergyvenu blush2.gif Skrendu palanga-oslas-stavangeris..Idomu ar osle man paciai teks pasiimti bagaza ar automatiskai eis i lektuva? oslo oro uoste nesu buvus,tad net neisivaizduoju kaip vyks tas persedimas,ar man iseiti i laukimo sale ar kaip?eh tas nerimavimas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rojaus paukste @ 2010 11 17, 00:26)
Sveikos,lektuvu skrisiu ne pirma kart, taciau menesio gale laukia skrydis su persedimu,taip skristi dar neteko, tad truputi pergyvenu  blush2.gif Skrendu palanga-oslas-stavangeris..Idomu ar osle man paciai teks pasiimti bagaza ar automatiskai eis i lektuva? oslo oro uoste nesu buvus,tad net neisivaizduoju kaip vyks tas persedimas,ar man iseiti i laukimo sale ar kaip?eh tas nerimavimas blush2.gif


Jei toki bilieta iskart pirkot (t.y. ne kiekvienai atkarpai atskirus), tai pasiimt lagaminus riekes tik glainiam taske - siaip priduodant pasakys dar, o jei neaisku, tai pasiklaust galesit. O iseit niekur nereikes - atskrisit ir ziuresit kokie vartai isskridimui nurodyti ant jusu bilieto ir pagal nuorodas oro ruoste eisit link tu vartu.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 10 19, 20:34)
Romanai ne faktai ir jais tiket nereiketu  biggrin.gif Lagmainus atsiimant pasaliniu tikrai neleidzia - is lektuvo einat, pasiimat lagaminus, praeinat visokias pasienio kontroles ir jau tada i laukimo sale, t.y. kur jus pasitinka ir kur visi gali but.

sia vasara skridau is Cikagos O'hare i Hartfordo Bradley oro uosta,tai mane pasitiko jau prie lagaminu atidavimo.Po siltu apsikabinimu ir pasisveikinimu nuejau prie salia esancio konvejerio.kur teko palaukti atvaziuojancio bagazo:)tai mane ir nustebino,taip nebuvo teke matyti:)
Atsakyti
Na jau truputuka aiskiau, dekuj 4u.gif skrendu su pigiom oro linijom- norwegian.no tai prisiskaiciau kad gali but ir taip kad teks pagaza osle pasiimti,bet tikiuos ne,nes abu bilietus pirkau iskart.Na tikiuos viska bus gerai,nepasiklysiu gal 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti