Įkraunama...
Įkraunama...

Po kiek laiko draugystės sužadėtuvės?

Esu 21, jam 25. Jisai tokiu isitikinimu, kad suzadetuves tik tada kai jau realiai planuojamos vestuves. Draugaujame beveik du metai, gyvename kartu beveik metus, planuojame vestuves tada kai baigsiu mokslus. Tai bus uz pusantru metu. Nezinau ar visoms tai svarbu, bet as visai noreciau, kad jis man jau dabar pasipirstu. Tai butu taip grazu! O be to tai suteiktu siokias tokias garantijas... Na bent jau zinociau, kad as jam tokia svarbi ir kad jis apie mane galvoja kaip apie busima zmona. Supraskit, gyvenu su juo ne siaip sau. Planuoju praleisti su juo visa gyvenima. Todel manau tikrai butu grazu is jo puses, kad jisai man pasipirstu. Kaip pacios manote? Kokia patirtis? 4u.gif

Beje is anksto aciu uz nuomones rolleyes.gif

aj ziuriu, gal ne cia pataikiau forume, niu bet vis tiek pareikskit nuomone ax.gif
Atsakyti
Musu statistika. Susizadejom po 4 metu draugystes, t.y. iki vestuviu likus 3 metams.
Nezinau, ar vadinti tai suzadetuvemis, gal greiciau tiktu susiziedavimu, nes padovanojom vienas kitam ziedus. Pasakem artimiesiems apie tai, vestuves kelem tada, kai pradejom noreti maziuko.
Atsakyti
QUOTE(Salomejja @ 2008 11 16, 23:04)
Planuoju praleisti su juo visa gyvenima.


ka tik prajuokinot Dieva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomejja @ 2008 11 17, 00:04)
O be to tai suteiktu siokias tokias garantijas... Na bent jau zinociau, kad as jam tokia svarbi ir kad jis apie mane galvoja kaip apie busima zmona. Supraskit, gyvenu su juo ne siaip sau. Planuoju praleisti su juo visa gyvenima. Todel manau tikrai butu grazu is jo puses, kad jisai man pasipirstu. Kaip pacios manote? Kokia patirtis? 4u.gif

Beje is anksto aciu uz nuomones rolleyes.gif

aj ziuriu, gal ne cia pataikiau forume, niu bet vis tiek pareikskit nuomone ax.gif


Namanau, kad tai suteikia garantijas, o jei dar spausit jį dėl piršlybų, tai gali būti skyrybų garantija. Visgi manau, kad jūsų vyras teisingai mąsto.
Atsakyti
Planuoju praleisti su juo visa gyvenima.

QUOTE(Afroditte @ 2008 11 17, 13:04)
ka tik prajuokinot Dieva  biggrin.gif



thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rolali @ 2008 11 17, 14:45)
Planuoju praleisti su juo visa gyvenima.
thumbup.gif



Jega lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2008 11 17, 13:04)
ka tik prajuokinot Dieva  biggrin.gif

lotuliukas.gif o ka-dievas irgi vertas juoko, kiek galima verkti del visu biggrin.gif
mes niekada nebuvom susizadeje, nors esu seniai jau istekejusi ax.gif
Atsakyti
Mes susituokem po 10 menesiu nuo tos dienos, kaip gyvai vienas kita pamatem smile.gif iki vestuviu jau 4 menesius kartu gyvenom.
Papildyta:
neminekit Dievo vardo be reikalo smile.gif jus tikrai nezinot, ar jis nusijuoke, ar pravirko
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2008 11 18, 23:14)
neminekit Dievo vardo be reikalo smile.gif jus tikrai nezinot, ar jis nusijuoke, ar pravirko

ax.gif gal nereikia moralizavimų, tam yra religijos forumas...

Niekada nebuvau susižadėjusi, nors jau n su virš metų kaip ištekėjusi smile.gif -nebuvo mūsų laikais mados susižadėti rolleyes.gif -mes draugavome, tuokėmės ir gyvenom...
Atsakyti
Iki vestuvių draugavom 6 metus. Du iš jų gyvenom kartu. Sužadėtuvių kaip ir nebuvo, bet žiedą padovanojo kokie metai iki vestuvių. Tai kaip ir sužadėtuvės. Vedę jau 7 metai. Manau, kad nėra svarbu sužadėjęs ar ne, svarbu geri santykiai. 4u.gif
Atsakyti
man pasipirso po 2 menesiu biggrin.gif
jau 8 metai kartu ax.gif
Atsakyti
tuokemes po 2 metu draugystes, pasipirso, nes nesutikau gyvent kartu, buvo arba arba....kartu jau septyni metai box.gif
Atsakyti