Įkraunama...
Įkraunama...

Po kiek laiko draugystės sužadėtuvės?

mes susizadejom po 6menesiu draugystes, dar po 6 menesiu susituokem ax.gif
Atsakyti
PO dvėju susižadėjome, spo tryjų atšokom vestuves wub.gif
Atsakyti
mes tai susiziedavome po metu draugystes ax.gif
Atsakyti
Susituokem po 3.5 metu, susizadejom nepilni metai pries vestuves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomejja @ 2008 11 17, 00:04)
Esu 21, jam 25. Jisai tokiu isitikinimu, kad suzadetuves tik tada kai jau realiai planuojamos vestuves. Draugaujame beveik du metai, gyvename kartu beveik metus, planuojame vestuves tada kai baigsiu mokslus. Tai bus uz pusantru metu. Nezinau ar visoms tai svarbu, bet as visai noreciau, kad jis man jau dabar pasipirstu. Tai butu taip grazu! O be to tai suteiktu siokias tokias garantijas... Na bent jau zinociau, kad as jam tokia svarbi ir kad jis apie mane galvoja kaip apie busima zmona. Supraskit, gyvenu su juo ne siaip sau. Planuoju praleisti su juo visa gyvenima. Todel manau tikrai butu grazu is jo puses, kad jisai man pasipirstu. Kaip pacios manote? Kokia patirtis? 4u.gif

Beje is anksto aciu uz nuomones rolleyes.gif

aj ziuriu, gal ne cia pataikiau forume, niu bet vis tiek pareikskit nuomone ax.gif


geriau jau gyvenk siandien ir cia. jokios garantijos neegzistuoja.
Atsakyti
Tuoj bus trys metai kaip mes pora, jau puse metu kaip gyvename kartu. blush2.gif Apie vestuves gana daznai pagalvojame lotuliukas.gif , bet kartu nusprendeme jog visu pirma reikia uzsigyventi siektiek, pabaigti mokslus ir pan... Mano berniukas pazadejo man suzadetuviu zieda, todel nespaudziu jo ir laukiu, kol ateis geresni laikai smile.gif Mat jis nesupranta kad man uztektu ziedelio kad ir uz lita, juk svarbiausia romantika, pastangos, nuseiteikimas smile.gif
Atsakyti
cia kiekvienam skirtinai, mes susizadejome po beveik 7 metu draugystes, metu begyje susitkuokeme ax.gif
Atsakyti
man pasipirso po 1m ir 3men.o vestuves po pirslybu bus uz 8 men biggrin.gif
Atsakyti
Pasipirso po 5 metu. Bet tas pasizadejimas vienas kitam ko gero ivyko zymiai anksciau (tyliai patys sau...)
Atsakyti
Susiziedavom po 3men draugystes, po 1.5metu susituokem wub.gif
Atsakyti
smile.gif su pirmu bebenciuku pasipirso man jis po puses metu dar padraugavom tris metus ir nieko jis mane paliko...db tai po menesio laiko gavau zieduka wub.gif vestuves 2009 rugseji planuojamos.
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2008 12 05, 20:49)
Bet tas pasizadejimas vienas kitam ko gero ivyko zymiai anksciau (tyliai patys sau...)

kaip romantiska 4u.gif
mano draugei jos mylimasis is pradziu padovanojo paprasta zieduka (is vielutes ar kazko panasaus), jo pacio padaryta - tarsi pasizadejima, tuo paciu pazadedamas, kad kai bus brandesni (jiems tada buvo po 17-18) nupirks ta Tikraji suzadetuviu zieda, ir ka bigsmile.gif o gi siemet ji To ir sulauke wub.gif ax.gif kitamet vestuves ax.gif
Atsakyti