Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti leliuką prie buteliuko?

Mano sunelis taip pat neima nei soskes nei buteliuko schmoll.gif Maitinu MP...bet jau pora dienu ragaujam tyreles ax.gif ir jam taip skanu, net ciapsi biggrin.gif kartais norisi duoti vandenuko, kad pagertu, bet ne, neima schmoll.gif g.gif nupirkau buteliuka su snapeliu, paziuresim, gal paims rolleyes.gif Noretusi, kad sociau pavalgytu nakciai, pvz. misinuko, o tai valom dar kas 3 val.
Atsakyti
Aš stojau į kovą prieš vaiko negėrimą iš buteliuko. Tai šiandien jau padarėm pažangą išgėrė 40ml šiaip ne taip, bet teko ir eilėraštukų padeklamuot ir dainelių sudainuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 11 11, 13:42)
Mano sunelis taip pat neima nei soskes nei buteliuko schmoll.gif  Maitinu MP...bet jau pora dienu ragaujam tyreles ax.gif  ir jam taip skanu, net ciapsi biggrin.gif  kartais norisi duoti vandenuko, kad pagertu, bet ne, neima schmoll.gif  g.gif  nupirkau buteliuka su snapeliu, paziuresim, gal paims rolleyes.gif  Noretusi, kad sociau pavalgytu nakciai, pvz. misinuko, o tai valom dar kas 3 val.

turbut juokauji? blink.gif tyreles? doh.gif juk tavo maziukui dar 4 men nera,isvis maitinant MP iki 6 men nerekomenduojamas joks kitas maistas,o ka jau kalbeti apie vandeni sultis ar pan doh.gif nepyk bet tada nesuprantu taves kodel maitini pati jei jau tokio amziaus primaitini(nebent gydytojai rekomendavo,bet tada pradedama primaitinti ne tyrelemis),juk maitinant misinukais primaitinimas prasideda nuo 4 men,bet ir tai kai kurie gydytojai rekuomenduoja nuo 6 men smile.gif nepyk,bet nesuprantu tokio skubejimo,nespesi pamatyt kai mazius jau pinigu pramogoms prasys,pas merginas eis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2009 11 11, 18:22)
Aš stojau į kovą prieš vaiko negėrimą iš buteliuko. Tai šiandien jau padarėm pažangą išgėrė 40ml šiaip ne taip, bet teko ir eilėraštukų padeklamuot ir dainelių sudainuot smile.gif

as jam ir pasokciau kad tik buteli paimtu biggrin.gif o ka koknkreciai darei kad pagere siek tiek , negi eilerasti deklamavai ir jis gere biggrin.gif

Del primaitinimu tai sako negerai nuo vaisiu tyreliu pradet nes paskui normalios koses nebevalgo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(edita-edita @ 2009 11 12, 11:37)
as jam ir pasokciau kad tik buteli paimtu biggrin.gif o ka koknkreciai darei kad pagere siek tiek , negi eilerasti deklamavai ir jis gere biggrin.gif

Del primaitinimu tai sako negerai nuo vaisiu tyreliu pradet nes paskui normalios koses nebevalgo smile.gif


valgo viska, is patirties galius sakyti thumbup.gif
pirma buvo obuoliu tyrele, gremztas bananas, toliau darzoves trintos, kruopos, mesyte ir t.t.
bet buteliuko nei pro kur su jokia soskyte, is snaelio dabar siek tiek vendenuko patraukia, misinuka pradejau duoti, bet labai nenoriai doh.gif geria, supilu is buteliuko su snapeliu isemusi ta "stabdziuka" kad laisvai begtu misikukas, ir tai pavyksta padaryti per TV reklamines pauzes, vaikas kaip uzhipnotizuotas doh.gif isgeria ir misinuka, ir kose suvalgo be kapryzu thumbup.gif
Atsakyti
[quote=edita-edita,2009 11 12, 12:37]
as jam ir pasokciau kad tik buteli paimtu biggrin.gif o ka koknkreciai darei kad pagere siek tiek , negi eilerasti deklamavai ir jis gere biggrin.gif

Nu tas gėrimas vyko apie puse valandos kol iveikem truputi. Šiaip mišinukai yra skanūs ir turi vaikui patikti. Tai dainavau eilėraščius deklamavau, o ji netyčia įtraukia, po to dar įtraukė ir t.t. Bet kiekvienam vaikui individualiai jei vaikas rėkia tai geriau kitą kartą pabandyti kai bus ramus.
Atsakyti
Nepykit, bet man ta tema kvaila atrodo ir beveik beprasmiska. Suprantu, kai reikia galvoti kaip atpratinti nuo kruties vaika, kuriam 1 metai ar daugiau, bet ne mazesni.. Dziaukites, kad turit pieno ir baikit cia savo nesamones.. Visokius misinukus, sintetikas kisa dar sunkiai dirbanciam skrandukui.. mad.gif As pvz labai mazai turiu MP (per karta tik apie 30ml), bet duosiu iki paskutinio laso. Juk pacios zinot kokia MP nauda! Dziaukites, kad turit MP, kitos moteriskes jum pavydi. Kai bus Jusu vaikui bent metai, tada ir pradekit galvoti kaip atpratinti.. protest.gif ...nebent labai jau turit rimta priezasti, del ko nebegalit maitinti MP..
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2009 11 11, 14:42)
Maitinu MP...bet jau pora dienu ragaujam tyreles ax.gif  ir jam taip skanu, net ciapsi biggrin.gif  kartais norisi duoti vandenuko, kad pagertu, bet ne, neima schmoll.gif  g.gif 


Atleiskit, o kodėl taip anksti pradėjot duoti tyreles? MP dar maitinat, tai... neprivalgo pakankamai ar kas yra? g.gif Jei taip, tai mišinukas tokio amžiaus vaikučiui reikalingas, manyčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kipseva @ 2009 11 13, 15:38)
Nepykit, bet man ta tema kvaila atrodo ir beveik beprasmiska. Suprantu, kai reikia galvoti kaip atpratinti nuo kruties vaika, kuriam 1 metai ar daugiau, bet ne mazesni.. Dziaukites, kad turit pieno ir baikit cia savo nesamones.. Visokius misinukus, sintetikas kisa dar sunkiai dirbanciam skrandukui..  mad.gif  As pvz labai mazai turiu MP (per karta tik apie 30ml), bet duosiu iki paskutinio laso. Juk pacios zinot kokia MP nauda! Dziaukites, kad turit MP, kitos moteriskes jum pavydi. Kai bus Jusu vaikui bent metai, tada ir pradekit galvoti kaip atpratinti..  protest.gif  ...nebent labai jau turit rimta priezasti, del ko nebegalit maitinti MP..

na as manau kad cia mokina mazius buteliuka paimt nedelto kad nori baikt maitinima MP bent as tikrai noriu dar maitinti , o buteliuka noreciau kad paimtu nes negaliu niekur iseiti doh.gif dabar siek tiek lengviau nes koses valgo jau , o kai nebevalge kosiu isvis niekur is namu, as nekalbu apie pasisedejima su draugemis ar kitas pramogas , buvo labai rimtu problemu kai reikejo maziu palikt ir iskilo daug nesklandumu kai neima buteliuko
Atsakyti
QUOTE(edita-edita @ 2009 11 13, 18:36)
na as manau kad cia mokina mazius buteliuka paimt nedelto kad nori baikt maitinima MP bent as tikrai noriu dar maitinti , o buteliuka noreciau kad paimtu nes negaliu niekur iseiti  doh.gif dabar siek tiek lengviau nes koses valgo jau , o kai nebevalge kosiu isvis niekur is namu, as nekalbu apie pasisedejima su draugemis ar kitas pramogas , buvo labai rimtu problemu kai reikejo maziu palikt ir iskilo daug nesklandumu kai neima buteliuko

Tai mano komentaras skirtas ne tom, kurios nutraukia piena ir duoda buteliuka, o tom, kurios visai nori nutraukti maitinima. biski gal netiksliai parasiau.. smile.gif Smagu, kad yra protingai mastanciu ir neskubanciu nutraukti maitinima MP.
Papildyta:
QUOTE(Nanda @ 2009 11 13, 16:57)
Atleiskit, o kodėl taip anksti pradėjot duoti tyreles? MP dar maitinat, tai... neprivalgo pakankamai ar kas yra?  g.gif Jei taip, tai mišinukas tokio amžiaus vaikučiui reikalingas, manyčiau  ax.gif

man irgi nesuprantama, kam skubeti su tom tyrelem.. o jei taip reikia primaitinti, tai duokit ne tyreles, o isvirkit morkyciu, bulvyciu..
Atsakyti
QUOTE(Kipseva @ 2009 11 13, 19:10)
Tai mano komentaras skirtas ne tom, kurios nutraukia piena ir duoda buteliuka, o tom, kurios visai nori nutraukti maitinima. biski gal netiksliai parasiau..  smile.gif  Smagu, kad yra protingai mastanciu ir neskubanciu nutraukti maitinima MP.
Papildyta:

man irgi nesuprantama, kam skubeti su tom tyrelem.. o jei taip reikia primaitinti, tai duokit ne tyreles, o isvirkit morkyciu, bulvyciu..

nu va susikalbejom smile.gif

O del kosiu tai istikro rekomenduoja pradeti nuo 6 men jei maitini MP mes pradejom nuo 4 nes mazius svorio nepriaugo , o pataree duoti kruopienes , kad svoris augtu. Seip buciau tikrai neskubejus smile.gif
Atsakyti
Maniškis irgi nenorėjo imti buteliuko, bet maitinau pati, tai ir per daug nebandžiau duoti. Bet kai mano pienukas pradėjo baiginėtis, tai vis po truputį, po truputį bandžiau duoti, nors galvojau, kad jau beprasmiška. Bet kažkur paskaičiau Vingro knygoje, kad kūdikį reikia pratinti prie maisto daug kartų, ir jis gali atsisakyti gal 10 kartų valgyti ar gerti, tačiau tai nereiškia,kad nebereikia vėliau duoti. Tiesiog jis kol susipažįsta su kai kuriuo maistu, gali praeiti laiko. Kažkokia tokia mintis buvo smile.gif
Atsakyti