Įkraunama...
Įkraunama...

visur vėluoju

Turėjom vieną dėstytoją, kuriai pusvalandžio vėlavimas-normalus dalykas ir nei atsiprašau, nei ką. Klasiokas, kuris vos ne mokyklos kieme gyveno irgi nuolat vėluodavo doh.gif
Atsakyti
Oj smile.gif aš nemėgstu vėluoti ir nemėgstu vėluojančių (kartas, kitas atleidžiama, bet kai nuolatos tai doh.gif )

Pas mane irgi visi laikrodukai pasukti į priekį, ir jei kažkur labai reikia būti laiku(svarbūs susitikimai ar įvykiai) įsiteikiu, kad reikia būti 15 min anksčiau wink.gif
Atsakyti
neretai būna, kad laukiu laukiu, minutes skaičiuoju, o paskutinė atsiranda koks gyvybiškai svarbus daiktas ir pavėluoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*MM* @ 2014 04 17, 12:54)
neretai būna, kad laukiu laukiu, minutes skaičiuoju, o paskutinė atsiranda koks gyvybiškai svarbus daiktas ir pavėluoju  doh.gif



Tai toks vėlavimas atleidžiamas smile.gif Juk kartais išvažiuoji anksčiau iš namų, kad į spūstį nepakliūt, bet avarija ar sugedimas sutrukdo nevėluot, tokių dalykų nesureguliuosi
smile.gif
Atsakyti
kolkas efektyviausias dalykas buvo pasukt laikrodį į priekį. ir nors žinai, kad jis pasuktas, vistiek kažkaip orientuojiesi į tą netikrą laiką.
aišku, būna, kad kai matai, kad dar daug laiko,tai specialiai neskubi, užsižaidi kažkuo, o tada ir pavėluoji biggrin.gif tai ir paaiškina tokius dalykus, kaip gyvenant 5 min nuo darbo galima į jį pavėluot... ar į mokyklą.
Atsakyti
Mano viena kolege virsininke atpratino nuo iprocio veluoti darban, perspedavo, perspedavo, o ta istiek veluoja. Kai iphle griezta papeikima, baigesi velavimai, nes po 2 grieztu ismetimas is darbo lieka..
Atsakyti
QUOTE(Margaretta @ 2014 06 27, 18:16)
Mano viena kolege virsininke atpratino nuo iprocio veluoti darban, perspedavo, perspedavo, o ta  istiek veluoja. Kai iphle griezta papeikima, baigesi velavimai, nes po 2 grieztu ismetimas is darbo lieka..



Vadinasi tavo kolege moka ir gali neveluoti,bet keista kad zmogus nesuprato paprasto perspejimo, susiprato tik po papeikimo. ax.gif
Atsakyti
O kaip atsikratyti iprocio,visur atvykti per anksti biggrin.gif?
Atsakyti
Aš irgi turiu tą įprotį vėluoti, o kai atsirado vaikiukas, tai dar labiau paaštrėjo. Pasukti laikrodžiai nepadeda. doh.gif
Atsakyti
As tai nesuprantu, kaip negalima neveluoti, jei nespejai ko nors iki to laiko, kai turi iseiti- nedaryk, nepasidazyk(darbe padarysi), rubus is vakaro susiruošk, nu kaip galima nespėti? doh.gif
Ir pagaliau tas diskomfortas kiekviena ryta, kai leki strimagalviais, kai veluoji, nu negi negruzina? g.gif
Čia vidinės drausmės ir valios neturėjimas , va kas čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margaretta: 19 rugpjūčio 2014 - 16:29
QUOTE(Agute. @ 2014 08 19, 13:25)
Aš irgi turiu tą įprotį vėluoti, o kai atsirado vaikiukas, tai dar labiau paaštrėjo. Pasukti laikrodžiai nepadeda. doh.gif

Tai nevėluokit ir tiek.
Nesuprantu, kur problema g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margaretta @ 2014 08 19, 16:28)
As tai nesuprantu, kaip negalima neveluoti, jei nespejai ko nors iki to laiko, kai turi iseiti- nedaryk, nepasidazyk(darbe padarysi), rubus is vakaro susiruošk, nu kaip galima nespėti? doh.gif



Čia vidinės drausmės ir valios neturėjimas , va kas čia.

tai esme ir yra tokia,kad pastoviai veluojantys ir nepadaro nieko, ir nepasidazo, bet vistiek veluoja lotuliukas.gif doh.gif



man paskutinis sakinys ziauriai juokingas lotuliukas.gif . tai ir arkliui aisku, kad valios ir drausmes neturejimas. bet kai zmogus turi tokia savybe - neturet vidines drausmes ir valios, - tai is kur jam jas gaut? biggrin.gif



as tai paprastai kazkaip netycia veluoju ten, kur nelabai noriu eit cool.gif . turbut pasamone pokstauja tokiu budu biggrin.gif
Atsakyti