Įkraunama...
Įkraunama...

Griniaus mokykla!

QUOTE(benux @ 2009 10 09, 19:37)
laba 4u.gif Mano berniokas eina į 2 klasę. Šiandien išsikalbėjo, kad neturi dar draugų, nes jis tik šiemet atėjo į šią mokyklą. Visaip kaip bandžiau vaikui aiškinti, kad reikia laiko, bet vis tiek gaila  unsure.gif O šiaip vargo su mokslais nėra, mokykla ne toli, tik reikia apsiprasti ir viskas, manau, bus čiki smile.gif

Sveiki atvykę į naują mokyklą 4u.gif Tai žinoma, kad naujokui kiek sunkiau susidraugauti, reik laiko, nors ir maniškei buvo panašiai, nes į jos klasę atėjo daug vaikų iš to paties darželio, taigi jau pakankamai susidraugavę smile.gif Man tai smagu, kad čia yra būrelių, jau pradėjo lankyt pop chorą ir vaidybos būrelį, tai turi progos pabendraut ir su kitų klasių mokiniais smile.gif
Atsakyti
Sveiki jo/ne i kuria pirma klase eina jusu vaikas. Nes dabar ir mano mergaite eina i pirma. labai butu idomu pabendrauti ir nuomonemis pasidalinti
Atsakyti
QUOTE(daliamt @ 2009 10 25, 16:13)
Sveiki jo/ne i kuria pirma klase eina jusu vaikas. Nes dabar ir mano mergaite eina i pirma. labai butu idomu pabendrauti ir nuomonemis pasidalinti

Nepykit, kad ilgai neatrašiau, senokai bebuvau čia užsukusi.. O ir pabendraut norinčių neatsiranda smile.gif Maniškė eina į Ia klasę pas mokytoją Valeriją ir dar lanko vaidybą pas jei gerai atsimenu pavardę Aleksandravičienę. Na ir dar chore dainuoja, tik iki šiol nepasidomėjau pas ką blush2.gif O jūs iš kurios klasės?
Atsakyti
Sveiki, o mes tai 1 b pas Aleksandraviciene. Mano mergina taip pat lanko ir pop chora, vaidyba, o taip pat ir daile. Nori viska isbandyti. Tai mergaites gal ir pazistamos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daliamt @ 2009 11 08, 20:44)
Sveiki, o mes tai 1 b pas Aleksandraviciene. Mano mergina taip pat lanko ir pop chora, vaidyba, o taip pat ir daile. Nori viska isbandyti. Tai mergaites gal ir pazistamos  biggrin.gif

Tai jau labai gali būt smile.gif Nors maniškė kai nelabai drąsi, tai su kitų klasių vaikais dar nelabai bičiuliaujasi, daugiau stebi kaip čia kas ax.gif O dailę irgi mokykloje lanko? Kada ji vyksta? Jaučiu maniškė norėtų pabandyt, bet man jau galvoj netelpa vaiką į ketvirtą būrelį leist rolleyes.gif Ir taip nesuprantu kaip ji paveža..

Žiūriu jūsų Eimantas tokio pat amžiaus kaip mano mažoji. Gal jau į daržiuką keliauja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JO/NE: 08 lapkričio 2009 - 22:37
Daile tai vyksta du kartus per savaite pirmadieni ir treciadieni per 6 pamoka. Mano tai mergina tai is viso visus burelius mokykloje lanko ir dar trys arba du kartus eina i sokius, po kuriu grizta kaip lapas biggrin.gif . Bet jokio burelio nenori atsisakyti smile.gif . O Eimantas jau nuo rugsejo men. eina i darzeli ir as labai patenkinta, labai jau patinka jam. O Jus dar nesiruosete leisti i darzeli?
Atsakyti
QUOTE(daliamt @ 2009 11 16, 16:38)
Daile tai vyksta du kartus per savaite pirmadieni ir treciadieni per 6 pamoka. Mano tai mergina tai is viso visus burelius mokykloje lanko ir dar trys arba du kartus eina i sokius, po kuriu grizta kaip lapas  biggrin.gif . Bet jokio burelio nenori atsisakyti smile.gif . O Eimantas jau nuo rugsejo men. eina i darzeli ir as labai patenkinta, labai jau patinka jam. O Jus dar nesiruosete leisti i darzeli?

na ne, leisiu nuo 3m. Vyresnioji tiek sirgdavo darželyje, kad bijau vėl to paties. Atrodo, kad dublio antro neištverčiau smile.gif Tai vat ir lepinu ax.gif
Bet jau jūsų mergina, tai oho kokia veikli. Maniškė irgi šoka 2-3 kartus per savaitę, na dar kartais nueina palaipioti į alpinizmo klubą. Sakė norėtų ir į dailę eiti, nu bet man rodos, kad mokslai kentėt pradėtų rolleyes.gif Stebiuosi kaip jūsų mergina tiek spėja.
Tiesa, kaip pas jus klasėje situacija su gripu? Mūsų klasėj nors sergančių buvo tik 6, bet praeitą savaitę dėl visa ko neleidau į pamokas. Mokytoja sakė, kad vyresnėse klasėse yra ir kur 4-5 vaikai sėdi..
Atsakyti
Nereikia lyginti pirmo vaiko su antru, del sirgimo. Mano merginai kiekvienais metais ligonineja guledavo, o antrasis kaip dabar sake darzelyje, kad vienas is atspariausiu. Dabar irgi namuose, nes abiems pakilo truputi tempertura, bet kai su gydytoja konsultavausi tai nuo gerkles sukilusi. Didziausia buvo 38,5. Tai man nera didele temperatura. O kur jus lankot alpinizma, gal dar ir mes susigundinsim? Ir kiek kainuoja? Tai labai aktualus klausimas, nes mes sokiams palyginus daug isleidziame biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daliamt @ 2009 11 21, 19:18)
Nereikia lyginti pirmo vaiko su antru, del sirgimo. Mano merginai kiekvienais metais ligonineja guledavo, o antrasis kaip dabar sake darzelyje, kad vienas is atspariausiu. Dabar irgi namuose, nes abiems pakilo truputi tempertura, bet kai su gydytoja konsultavausi tai nuo gerkles sukilusi. Didziausia buvo 38,5. Tai man nera didele temperatura. O kur jus lankot alpinizma, gal dar ir mes susigundinsim? Ir kiek kainuoja? Tai labai aktualus klausimas, nes mes sokiams palyginus daug isleidziame  biggrin.gif

lanko www.climbingclub.lt Dėl kainų tai reiktų pasiskambint, nes mes kai lankom bile kada ir bile kaip, tai ir mokam bile kažkaip rolleyes.gif tongue.gif Na nekainuos daugiau 100 lt/mėn. tikriausiai. Šiaip fainai ten, maniškė eina pas tokį jauną trenerį Tadą tai visai šauniai jie sutaria smile.gif Žinau, kad ir gimtadienius ten vaikam organizuoja, nu bet tokioj vietoj švęst gimtadienį mergaitei, tai jau čia manijakė turėtų būt biggrin.gif
Mes irgi persirgom kažkuo, tik nežinau kuo, gyd. net į namus nevažiavo. Mergaitei tempa buvo beveik 40, ir pilvą skaudėjo. Man tai kaip kiaulių gripas pagal visus buvusius simptomus, bet ką aš žinau, trečią dieną jau sveika buvo. Tai dabar nžn. ar dar bijot to gripo ar ne biggrin.gif Ryt pasitarsiu su gyd.
Atsakyti
Mums tai negripas, bet dabar geriame antibijotika. Gyd. tai plaučiai nekokie verysad.gif Bet tikiuosi nereikes ligoniniu
Atsakyti
QUOTE(daliamt @ 2009 11 24, 17:53)
Mums tai negripas, bet dabar geriame antibijotika. Gyd. tai plaučiai nekokie verysad.gif Bet tikiuosi nereikes ligoniniu

Užuojauta. Gerai, kad nors mokyklą uždarė, ramiai išsisirgt galim. Įdomu kokia situacija bus kitą savaitę.
Sveikite 4u.gif
Atsakyti
Taip ir reiks padaryti smile.gif
Atsakyti