Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto paslaugų tiekėjai - II

QUOTE(degustatorius @ 2014 04 02, 18:25)
Sveikas, tavo naujas kompiuteris tikrai veiks bevielio ryšio zonose, kuriose nėra interneto vartojimo slaptažodžiu. Tokių vietų, bent jau Vilniuje, yra tikrai nemažai. Kiek žinau teo teikia tokią paslaugą - leidžia prisijungti prie jų wifi tinklo tam tikrose miesto vietose. O jei reikia, kad internetas veiktų visur, rinkis mobilų internetą. Mezon yra geras, bet jis veikia tik mieste. Omnitel veikia visoj Lietuvoj.

Pagal žemėlapį Mezon turėtų neveikti. Jeigu ką - Vilnius - deja sad.gif Buvau salone -pradžiugino sad.gif Manau, teks tenkintis TELE2 išankstiniu.
Nepabandžiau autobuse ir traukinyje - WIFI ženklas yra - ačiū, reikės pasiimti komp'ą. Geležinkelio stotyje dėl nesuvokiamų priežasčių neveikia, nors kaip ir turėtų, reikės pabandyti kurs nors Centre.
Atsakyti
Labas.Turbūt papuoliau į bėdą ax.gif Persikėlėm į kitą butą,tai keitėm ir interneto tiekėją,nes radom pigiau.Ir ką...ryšys pastoviai dingsta,trūkinėja.Anksčiau su tokia problema susidurti neteko.Pasikeliu sutartį,o ten : minimali interneto duomenų perdavimo ir priėmimo sparta - 1Mbps ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(ade123 @ 2013 09 25, 20:00)
Tai sakau gal ERDVES tiktu, jie pastato antena ir gal butu rysis.



QUOTE(RALI-RI @ 2013 09 26, 09:58)
O kaip tų "Erdvių" greičiai? Nebus taip, kad paleidi siųstis paprasčiausią vaizdelį (Pvz. kokį Delfi TV) ir eini išsivirti arbatos, o po to gerdamas arbatą žiūri?  g.gif

Rimtai kaip su Erdviu greiciu . pigiausias planas 1 Mb/s g.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2014 04 10, 07:24)
Labas.Turbūt papuoliau į bėdą  ax.gif Persikėlėm į kitą butą,tai keitėm ir interneto tiekėją,nes radom pigiau.Ir ką...ryšys pastoviai dingsta,trūkinėja.Anksčiau su tokia problema susidurti neteko.Pasikeliu sutartį,o ten : minimali interneto duomenų perdavimo ir priėmimo sparta - 1Mbps  ohmy.gif

Kuris tiekėjas taip elgiasi? Ar gyvenat daugiabučiam name? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(degustatorius @ 2014 04 22, 12:32)
Kuris tiekėjas taip elgiasi? Ar gyvenat daugiabučiam name? smile.gif
Parabolė
Gyvenam daugiabuty,bet persikėlėm tik per vieną namą.Routeris stovėjo vienam kambary,nes tik ten atvestas interneto kabelis.Tai tas pastovus trūkinėjimas išvedė iš kantrybės,išsikviečiau meistras.Pasakė.kad reikia routerį išnešt į koridorių,nes per kelias sienas signalas nepraeina doh.gif Tiek to,išnešėm.Reikalai nei kiek nepasitaisė.Siūlė pirkti kitą maršrutizatorių-gal geriau trauks.Į mano aiškinimą,kad senam bute ramiai visur naudojausi kompu ir prie ano tiekėjo niekur nestrigo,atsakė,kad ten sienų mažiau....
Atsakyti
Aš niekad neturėjau jokių problemų su cgates tiekėjais. nes kitais yra ne kartą nusivilti.
Atsakyti
Sveiki rolleyes.gif gal kas žinote tiksliai,ar toks modemas iš Mezon turi skleist wi-fi ? Ar aš nemoku jo susitvarkyt ar neturi,jau pati nebežinau g.gif user posted image
Atsakyti
Pasiūlykite interneto tiekėją Dvarčionyse (Keramikų g.) už prieinamą kaina ir ne patį lėčiausia. Namuose turime nešiojamąjį kompą, planšetę ir 2 išmaniuosius telefonus, reiktų ir wi-fi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linnom @ 2014 06 29, 20:13)
Aš niekad neturėjau jokių problemų su cgates tiekėjais. nes kitais yra ne kartą nusivilti.


schmoll.gif
Turėjau Teo, skynet ir C-gates:
blogiausias interneto ryšys ir didžiausias nesiskaitymas su klientais - C-gates
Atsakyti
QUOTE(Taj @ 2014 07 11, 10:40)
schmoll.gif
Turėjau Teo, skynet  ir C-gates:
blogiausias interneto ryšys  ir didžiausias nesiskaitymas su klientais -  C-gates

Pritariu dėl c-gates doh.gif
Atsakyti
Laba diena, gal mamytės turite savo namuose IP TV? Gyvename nuosavame name ir paaiškėjo, kad nėra galimybės ją turėti, o norėčiau padaryti vieną trumpą įrašą vienos laidelės atminimui... Rodys mano vaikučius, o aš negaliu atminimui pasidaryti įrašo... cray.gif Gal galėtumėte padėti notworthy.gif Lauksiu AŽ. AČIŪ
Atsakyti
Sveiki bigsmile.gif , neseniai pasirasiau sutarti su internetu skynet 2 metams ir gavau pirma menesi nemokamai pasinaudot paslaugomis, cia man skambino interneto brokere kazkokia, siaip labai maloni moteris, pasakiau jai adresa savo tai pateike visus pasiulymus kas ten pas mane veiktu ir pan. dar plius ten jie kaip supratau prie kiekvieno tiekejo kazkokias nuolaidas daro (kaip dabar man pritaike ta 1 menesi nemokamai pasinaudoti) .
Šiaip kas man labai patiko, kad ji pateike ne viena pasiulyma, ir nekiso butent jo, ji padejo pasirinkti , o ypac tokiai kaip man (nelabai nusimananciai apie tuos internetus) tai labai pagelbejo. thumbup.gif
Jei kazkam reik pasitart del interneto, tikrai pasiulyciau ta ponia. ( kazkur telefono knygoj man rodos turiu numeriuka issisaugojus, tai jei ka rasykit, paieskosiu).
drinks_cheers.gif
Atsakyti