Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgštis

sakykit, o gal zinoti kuri kuriuo dienos metu geirua gerti foline rugsti - ryte, vakare, po valgio, ar nesvarbu? kaip jus darot, pasidalinkit patirtim
Atsakyti
QUOTE(tauskalyte @ 2007 02 09, 09:27)
sakykit, o gal zinoti kuri kuriuo dienos metu geirua gerti foline rugsti - ryte, vakare, po valgio, ar nesvarbu? kaip jus darot, pasidalinkit patirtim


Na, aš tai gerdavau folinę iš ryto, papusryčiavus, nes ji turi būti vartojama kaip maisto papildas.
Atsakyti
Ar galima folio rugsti gerti kartu su KT? Po keliu menesiu planuosim nestuma
Atsakyti
magnis atpalaiduoja nuo įtampos, apsaugo gimdą nuo susitraukinėjimo t.y. mažina visokių atsitiktinumų riziką. man labai skaudėjo raumenis ir tempė pilvo apačią blink.gif . Ginė liepė gerti magnį-pagėriau gal kokias dvi savaites ir tų nemalonių pojūčių kaip nebuvę thumbup.gif
Dar norėjau paklausti, gal žinot ar reikia gerti papildomai folio rūgšties, jeigu geriu vitaminus nėščiosioms, kuriuose jos jau yra g.gif
Atsakyti
o tu gerei tik 2 sav magni? man gine liepe pagert apie 3 menesius, kartu su foline .
man irgi labai tempia apacia, net susirieciu karts nuo karto, bet man sake gert po 2 ryte ir vakare, hm, kaip cia but??
Atsakyti
Sveikutes, turi labai dideli klausima del folines rugsties. Man jau 10 savaiciu, bet apie folio rugsti suzinojau tik dabar, pasiskaitinejus forumus ax.gif pasikalbejus su drauge. Na mane drauge isbare kodel as jos negeriau ir negeriu, nes paskui gali buti labai dideliu bedu, o ka as zinojau. Tiesa, paminesiu tai, jog gyvenu uzsienyje ir apsilankiusi pas gydytoja niekas nieko man apie tai neuzsimine, tik pasake pradeti gerti vitaminus Multicentrum, kuriuosi kaip paziurejau folio rugsties yra 400 mg. Taigi, dabar jusu visu klausiu ar man reikia labai pergyventi del to jog nevartojau as tos rugsties ar ne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginta28: 16 vasario 2007 - 17:24
QUOTE(Ginta28 @ 2007 02 16, 17:23)
Sveikutes, turi labai dideli klausima del folines rugsties. Man jau 10 savaiciu, bet apie folio rugsti suzinojau tik dabar, pasiskaitinejus forumus  ax.gif pasikalbejus su drauge. Na mane drauge isbare kodel as jos negeriau ir negeriu, nes paskui gali buti labai dideliu bedu, o ka as zinojau. Tiesa, paminesiu tai, jog gyvenu uzsienyje ir apsilankiusi pas gydytoja niekas nieko man apie tai neuzsimine, tik pasake pradeti gerti vitaminus Multicentrum, kuriuosi kaip paziurejau folio rugsties yra 400 mg. Taigi, dabar jusu visu klausiu ar man reikia labai pergyventi del to jog nevartojau as tos rugsties ar ne  g.gif


sveika,
siaip tai kiek as esu susidurusi su gine gyd, tai visi saukia, kad foline rugsti reiketu gerti jau planuojant nestuma, netgi 3 men iki pastojimo, ir pastojus gerti iki 12 savaiciu, nes pacioje pradzioje formuojasi vaikucio nervu sistema ar kazkas tokio, ir tai yra labai svarbu. beskaitant forumus, teko susidurti ir su kita nuomone, kad foline r. gerti visai nereikia. tad cia toks akibrokstas. mano asmenine nuomone, folines r. reikia, ypatingai pradzioje. bet jeigu tau pasiule gyd gerti vitaminus, kuriuose yra 400 mg foline r, tai jos ir uztenka, tai dienos norma. cia panasiai, kaip ir su skiepasi, vieni skiepija, kiti ne mirksiukas.gif
sekmes
Atsakyti
QUOTE(mazulia @ 2007 02 16, 13:05)
o tu gerei tik 2 sav magni? man gine liepe pagert apie 3 menesius, kartu su foline .
man irgi labai tempia apacia, net susirieciu karts nuo karto, bet man sake gert po 2 ryte ir vakare, hm, kaip cia but??

Magnį geriu jau kokią 6savaitę. Dabar labai gerai jaučiuosi :lotuliukas:Jei tau sakė gerti du kart, tai matyt taip ir reikia-tau matyt organizme jo labai trūksta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo netikėtai: 17 vasario 2007 - 12:25
QUOTE(tauskalyte @ 2007 02 17, 09:08)
sveika,
siaip tai kiek as esu susidurusi su gine gyd, tai visi saukia, kad foline rugsti reiketu gerti jau planuojant nestuma, netgi 3 men iki pastojimo, ir pastojus gerti iki 12 savaiciu, nes pacioje pradzioje formuojasi vaikucio nervu sistema ar kazkas tokio, ir tai yra labai svarbu. beskaitant forumus, teko susidurti ir su kita nuomone, kad foline r. gerti visai nereikia. tad cia toks akibrokstas. mano asmenine nuomone, folines r. reikia, ypatingai pradzioje. bet jeigu tau pasiule gyd gerti vitaminus, kuriuose yra 400 mg foline r, tai jos ir uztenka, tai dienos norma. cia panasiai, kaip ir su skiepasi, vieni skiepija, kiti ne  mirksiukas.gif
sekmes


Aciu uz atsakyma, tikiuosi viskas bus gerai nestuke.gif
Atsakyti
folio rugsti tai geriu,bet nezinau ka gerti nes gripas uzpuole.,arbatu daug geriu,bet kokiu vaistu gert nezinau,o savaitgali gydytoja nedirba schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jusiukai @ 2007 02 18, 10:52)
folio rugsti tai geriu,bet nezinau ka gerti nes gripas uzpuole.,arbatu daug geriu,bet kokiu vaistu gert nezinau,o savaitgali gydytoja nedirba schmoll.gif

Jei temperatura virs 38, galima gerti paracetamoli, daugiau jokiu kitu vaistu nerekomenduojama. Taip pat gerk liepziedziu bei avieciu arbateles, pabandyk garstyciu kompresa ant krutines det, tikrai padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu labai uz patarima .,dabar dar kosuli reikia isigydyt mirksiukas.gif
Atsakyti