Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgštis

sveikutes;)apie folio rūgsti esu girdejusi ne viena karta, taip pat mokausi tokia specialybe, kuri susijusi su ivairiais neigalumais, apsigimimais ir pan...taigi daugelis destytoju rekomenduoja moteriai pries palanuoajbnt nestuma 3 menesius gerti folio rugfsti kad nebutu apsigimimu fizine prasme.gydytoju nuomones nezinau nes dar nesikreipaiu:)su vyru planuojame vaikuti po keliu menesiu, nes noriu issivalyti organizma nuo KT - taigi planuoju lekti i vaistine ir as pirkti folio rugsties:)
sekmingo gerimo ir jums:)
Atsakyti
smile.gif Sveikutes as tai irgi per abu nestumus ir pries 3 men., geriau folio rugsti, dabar gydytojai rekomenduoja gerri taip pat ir vyrui 3 men., kad issivalytu.
Atsakyti
sveikos smile.gif as jau puse metu kt negeriau, o ir pries nestuma net nezinojau kad reiktu foline rugsti gert, bet kai pradejau pas gydytoja lankytis, tai patare pradeti gerti ja smile.gif tai dabar sau ir geriu smile.gif bet patare gerti ne daugiau kaip 400mcg per para.
Atsakyti
sveikos, o as pas gydytojus lankausi anglijoje, ir man tiesiu taikymu israse folio rugsti gerti i diena po viena (400 mcg). Tik gaila, kad jau siek tiek velokai, man jau 9-ta savaite eina ir as tik sia sav pradejau gerti, o pataria gerti iskart nutraukus kontraceptikus ir testi iki 12 savaites.
Atsakyti
As folio rugsti pradejau gerti nuo pirmojo apsilankymo pas ginekologe ir liepe gerti visa nestuma
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2005 07 07, 17:34)
Folinės nepadauginsi, nes jos perteklius pasišalina iš organizmo  smile.gif



jei dar kas skaitys si sena komentara, tai noriu parasyti, kad neapsigautu, ir nepadaugintu folio rugsties - jos reikia tiek kiek skiriama, ir ne daugiau, galit va cia pasiskaityt:

http://lt.wikipedia....Folio_rūgŔtis

Atsakyti
Na aš geriu po 1mcg tablete per diena, gamintojas Jameson, nu man jokių šalutinių poveikių nepasireiškė, o ir vaistininkė nepasakė, kad negerčiau kasdien, informaciniam lapelyje nurodyta vartoti po 1 tabletę 1 kartą per dieną... Paskaičius pasisakymus atrodo, kad geriu per didelę dozę... g.gif Geriu apie 1,5 mėn ir nuo šio mėn bandysim kurti maža stebuklą wub.gif kaip dabar žinot ar nepakenksiu? Pas ginekologę planavau eiti kai jau būsiu pastojusi... Turbūt teks paankstinti apsilankymą... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2008 08 23, 18:27)
Na aš geriu po 1mcg tablete per diena, gamintojas Jameson, nu man jokių šalutinių poveikių nepasireiškė, o ir vaistininkė nepasakė, kad negerčiau kasdien, informaciniam lapelyje nurodyta vartoti po 1 tabletę 1 kartą per dieną... Paskaičius pasisakymus atrodo, kad geriu per didelę dozę...  g.gif  Geriu apie 1,5 mėn ir nuo šio mėn bandysim kurti maža stebuklą  wub.gif kaip dabar žinot ar nepakenksiu? Pas ginekologę planavau eiti kai jau būsiu pastojusi... Turbūt teks paankstinti apsilankymą...  ax.gif


niu tai gerk dabar po 400 mg ir nuejus gydytoja paskirs, kiek konkreciai.
o tau gal nustate, kad truksta jos? nes profilaktine tai standartiskai 400 skiriama.

as dabar dar paziurejau internete, tas Jamieson raso tai 3 rekomenduojamos paros normos, tai tikrai turbut skirtas kai folio labiau truksta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irongė: 25 rugpjūčio 2008 - 12:28
QUOTE(Irongė @ 2008 08 25, 13:20)
niu tai gerk dabar po 400 mg ir nuejus gydytoja paskirs, kiek konkreciai.
o tau gal nustate, kad truksta jos? nes profilaktine tai standartiskai 400 skiriama.

as dabar dar paziurejau internete, tas Jamieson raso tai 3 rekomenduojamos paros normos, tai tikrai turbut skirtas kai folio labiau truksta.

Na kai buvau pas gydytoja pavasarį, tik pasakė, kad kai pradėsim planuot nestuke.gif pradėt gert folio rūgštį, vaistininkės paklausiau ar šis tinka, sakė tinka, na aš kažkaip ir nebesigilinau ar ten dienos, ar triguba dozė.... Reikės kažkaip kąsti per pusę tabletę doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidute2 @ 2008 08 13, 10:54)
As folio rugsti pradejau gerti nuo pirmojo apsilankymo pas ginekologe ir liepe gerti visa nestuma



O as tai foli gersiu iki triju men. O paskui vitaminus nesciosioms. Beje, ten folis irgi ieina.
Atsakyti
Sveikos,
man gydytoja išrašė 4 mg folio rūgsties ir dar Mamavit, bet pasikonsultavus su draugėmis, tai jos pasakė, kad tai arkliška dozė, folio užtenka 1 mg per dieną, o nuo Mamavit alergiški vaikučiai gimsta (čia jau jų karti patirtis), todėl vidtaminų kol kas visai negeriu, stengiuosi valgyti daugiau vaisių ir daržovių ir folį sumažinau...
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Pas mane 8 savaites smile.gif Gydytoja man israse tik magni, kadangi pilvo apacia maude (padeda), o folio rugsti sake pagersiu veliau g.gif O cia skaitau, kad net pries nestuma riekia gerti... Jeigu folio rugstis nuo apsigimimo, tai kodel tada man gydytoja lieps gerti veliau, kai jau lelius bus susiformaves g.gif Nebesuprantu... Pirmas nestumas, tai TIEK DAUG klausimu iskyla... Ramina tik tai, kad visi tyrimai thumbup.gif Rytoj eisiu echokopija daryti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimute77: 29 rugpjūčio 2008 - 12:31