Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgštis

QUOTE(Mistika_21 @ 2008 10 22, 04:45)
O tai gerai, kiek iki nestumo?  g.gif



Norincioms pastoti rekomenduojama gerti folio rugstis. Kartais rekomenduoja gerti abiems mirksiukas.gif Kadangi musu dietoje ju truksta, tenka vartoti papildus.
Atsakyti
Sveikutes!!! Gal kuri geriate Folio rūgštį Healthilife firmos? Kokia jusų nuomonė apie tai?
Atsakyti
QUOTE(Mirakulös @ 2008 10 09, 18:51)
Sveikos, na kaip keista man gine sake gerti folio rugsti visa nestuma ar tai nieko blogo ?  unsure.gif



man ir vis dar sakė gerti g.gif

QUOTE(eglishka @ 2008 10 14, 20:07)
kadangi nebegamina (man taip vaistinej sake) folio 400, o dabar visur 360 berods, tai as nusipirkau 800. Galvojau na dvigubai daugiau ir kas, bet kazkur perskaiciau kad vartojant per daug folio yra tikimybe kad vaikas gims negyvas. Tai taip issigandau, tai pradejau skelt per puse. Kaip galvojat ar nieko tokio. Tikiuosi kad rezultatas bus toks pats.



o aš skaičiau, kad normali dozė yra 800, ypač, jei prieš nėštumą nebuvo geriama, nes tada susidaro greičiau jos pakankamas kiekis organizme. ir vitaminuose Elevit jos yra 800. bet aš netikrinau, nes tokių negeriu.

šiaip aš ir gėriau 800 ax.gif g.gif

user posted image
Atsakyti
šiaip visur, kur skaičiau, rekomenduojama dozė 400, didenėm dozėm geriant gali gimti neišnešiotas arba negyvas kūdikis, tad, manau, geriau nerizikuot schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulia: 25 spalio 2008 - 19:13
Sveikos,
nuo kada pradet gerti vitaminus nesciosioms? db geriu folio rugsti 400 mg. nepykit jei jau toks klausimas buvo, man labai rupi, kad ko nepraleisciau 4u.gif
Atsakyti
du skirtingi gydytojai dėl folio rūgšties ir vitaminų man patarė maždaug taip: galit gerti, galit negerti. abu sakė, kad poveikio niekas neįrodė. tiesa, antrasis minėjo, kad jeigu jau geriu folio rūgštį 3 mėn. iki pastojimo, tai ji turi prasmės tik iki 12 sav. ir neviršyjant 400mg, nes dar papildomai su maistu jos ir taip gaunama. žodžiu, tiek skirtingų nuomonių.

Atsakyti
QUOTE(Mirakulös @ 2008 10 09, 18:51)
Sveikos, na kaip keista man gine sake gerti folio rugsti visa nestuma ar tai nieko blogo ?  unsure.gif



Mano daktaras irgi liepe gerti folio rugsti toliau...nes ji reikalinga ne tik leliukui, bet ir tau... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 10 25, 20:12)
šiaip visur, kur skaičiau, rekomenduojama dozė 400, didenėm dozėm geriant gali gimti neišnešiotas arba negyvas kūdikis, tad, manau, geriau nerizikuot  schmoll.gif


kaip tik visur raso, kad folio perdozuoti neimanoma, nes perteklius pasisalina su slapimu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2008 10 30, 12:44)
kaip tik visur raso, kad folio perdozuoti neimanoma, nes perteklius pasisalina su slapimu  blink.gif


šiti dar niekur neradau parašyta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gieva @ 2008 10 22, 15:20)
Sveikutes!!! Gal kuri geriate Folio rūgštį Healthilife firmos? Kokia jusų nuomonė apie tai?

Laba! man atrodo skirtumo nera kurios firmos, svarbu laikytis tinkamos normos mirksiukas.gif kaip kazkas ir sake 400 mg tabletytes po 1 per diena.
Atsakyti
Sveikuciukes smile.gif Na siaip tai is tikruju tikrai nera GRIEZTAI niekur nurodyta, kad dienos doze yra 400mg. Tai tik yra rekomenduojama doze. O siaip folio yra ir po 800 mg ir tikrai nera irodyta, kad jos galima perdozuoti ir kad po to gali gimti neisnesiotas ar nesveikas vaikutis. Tai tiek smile.gif Sekmes visoms nestukems 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Na stai ir as pradedu folines gerimo maratona. rolleyes.gif Geriu 400. O jus SB duodate gerti, ar duosite? Ir kiek laiko jei taip?
Atsakyti