Įkraunama...
Įkraunama...

Darom savom rankom remontą

QUOTE(akvilyte @ 2007 01 20, 14:34)
šiandien man reikia lubas nušveist... vakar pradėjau ale labai greit rankas pakirto doh.gif


zinau,kad yra tokie sveitimo aparatai,su jais labai greit nusveicia ir dulkiu nebuna,nes i save sutraukia,gal ju nuoma nebrangi g.gif nes iskelus rankas tikrai sunku dirbti doh.gif , nors jei ten pas tave tik tulikas su vonia tai gal kaip nors nusveisi g.gif O bobelkos tai gaila lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 01 20, 14:18)
Akvilyte-nu galingi cia pas jus remontai  blink.gif  ir viska patys daret?
per kiek laiko pasidaret?  Laikinasis tulikas tai man "raudonuju zibintu" kvartala primena  lotuliukas.gif o dabar xena plytelem desi? ar cia i vonia jos?
apie kokius tu cia kampukus kalbi  g.gif


isoriniai ir vidiniai, kai plytkas klijuoji, tai krastukas matos.
Kaip mazn mergos uzkniso viskas
wacko.gif Labai pavargau
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 01 20, 20:50)
Kaip mazn mergos uzkniso viskas

ne tave vieną drinks_cheers.gif doh.gif

šiandien apsižliumbiau dėl lempų.. tokios kaip man patinka po 200 kainuoja,, o reik trijų verysad.gif žodžiu apšvietimo klausimas neišspręstas, o diedas strojina nes nežino kur laidus vedžiot doh.gif
beveik nušveičiau lubas.. liko smulkmė.. ale rankų nejaučiu... doh.gif neįsivaizduoju kiek ten kartų reiks glaistyt nes jau toooookio lygumo lubos kad galima nusišaut doh.gif

nusipirkau bent žvakę tokią dyyyydelę.. derančią prie plytkų lotuliukas.gif tik paskui pagalvojau kad kada aš ją deginsiu.. nes vonios pas mani nebus lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
smile.gif
dziaugiuos vienu,- kai suklijavau miegamojo tapetrus, isryskejo vienas dalykas (prie stai buvo galvos skausmas),- labai dera bata spalva (rozetkos ir visokie pan super super atrodo prie tapetų).
Tad iskart vaizdas pasistojo ( biggrin.gif ) , šviestuvas bordo (prie baltų lubų), o užuolaidos baltos su bordo bigsmile.gif
bet niekur taip nemaciau, gal lievai atrodytų g.gif
Taip ant šono bordo, o islinde balta spalva, nu nezinau, kaip paaiskint cry.gif

sakyk, akvilyte, tu su patirtim,
ar prasisukciau su 300 lt miegamajam (vienas standartinis langas, uzuolaidos),
darbiniam kambary 300lt (du roletai belekokie),
o svetainej uz kokius 700-900 lt (uzuolaidos lodzijom doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 20 sausio 2007 - 22:03
QUOTE(Abonentienė @ 2007 01 20, 22:02)
sakyk, akvilyte, tu su patirtim,
ar prasisukciau su 300 lt miegamajam (vienas standartinis langas, uzuolaidos),
darbiniam kambary 300lt (du roletai belekokie),
o svetainej uz kokius 700-900 lt (uzuolaidos lodzijom  doh.gif )


jei neieškosi super druper brangumo audinių tai prasisuksi mirksiukas.gif
vienai merginai nupirkom paprastą kostiuminę medžiagą.. kitam kambariui tokį tiuliuką... sumokėjom už audinius 250lt bigsmile.gif ir padarėm super romanetes ir užuolaidą bigsmile.gif vis neprisiruošiu nuvažiuot nufotkint, nes ji vilniuj doh.gif bet ne su visais taip sekas verysad.gif
Atsakyti
reik jau pradet galvot sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 01 20, 22:41)
reik jau pradet galvot sad.gif

pas jus pirmas aukstas ane??? g.gif uj nepavydžiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 01 20, 20:50)
isoriniai ir vidiniai, kai plytkas klijuoji, tai krastukas matos.

cia plastmasiniai tokie? jei apie tokius kalbi tai man jie nelabai schmoll.gif
geriau jau plyteles visur graziai suleist,bet turbut tai sunku padaryt kai
pats klijuoji g.gif

QUOTE(akvilyte @ 2007 01 20, 21:14)
šiandien apsižliumbiau dėl lempų.. tokios kaip man patinka po 200 kainuoja,,


vo liampos man ir galvos skausmas ,reikia man kazkokio sviestuvo vonioj virs veidrodzio,bet nieko uz padoria kaina nerandu-gal kas matet?
Svetainej tai mums sveistuvus darys toks draugelis meninkas ,jis siaip dailininkas,bet ir su stiklu dirba,tai as pas jy namie maciau jo padarytus sviestuvus-kazkas tokio keisto ir nematyto,bet man patiko thumbup.gif Kai jau priesim prie sviestuvu-kviesimes jy..
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2007 01 20, 23:33)
cia plastmasiniai tokie? jei apie tokius kalbi tai man jie nelabai  schmoll.gif 
geriau jau plyteles visur graziai suleist,bet turbut tai sunku padaryt kai
pats klijuoji  g.gif


as kazkaip i juos demesio niekad nekreipiau, maniskis sako reikia, nu reikia tai reikia, ka as zinau. Bet vyrams (dabar ne i tema) neleiskit rinkti spalvu, jie tokie konkretūs, jiems raudona gali būt ir ryža ir bordo, nekalbu apie saviški, apie visus beveik doh.gif pastebejimas, kai kalbejom apie statybas su keliais vyrais. Tai ir va, maniskis butu issirinkes kita spalva kampuku.
na jei kas moka be ju, valio, o kai mes tokie nuopezos biggrin.gif Abonentas tris eiles 47 cm plytkų per dvi dienas suklijavo biggrin.gif pravalas, su tokiais tempais ir geguzes nepasieksim biggrin.gif bet jis pasiryzes per savaite suklijuot cool.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 01 19, 22:08)
jau man rodos buvau kėlus nuotraukas iškart po remonto.. prieš porą metų g.gif  nu bet gal ne visi tiek ilgai remontinas keik mes lotuliukas.gif

va kai atsikraustėm, didysis kambarys atrodė taip:
user posted image
virtuvė taip (plyteles nulupau per pusvalandį  blink.gif  langus pasikeitėm... nes kai darydavau valgyt tai vėjas kedendavo plaukus blink.gif ) tokioj virtuvėj gyvenom beveik tris mėn doh.gif :
user posted image
miegamojo sienos tapetai irgi buvo atšokę doh.gif  čia jau su nauju langu.. seno net nerodysiu nes klaiku doh.gif
user posted image
kai ispjovėm nišą turėjom tiek gruzo:
user posted image
čia vaizdas iš kolidoriaus doh.gif  tą sienų spalvą vyras plovė nežinau kiek laiko.. ir lubos tokios buvo.. tai prasikeikė nzn kiek kartų:
user posted image
o čia jau beveik susitvarkę:
user posted image

ir dar dalis mano naujos virtuvės wub.gif
user posted image
Papildyta:
tulikas buvo isklijuotas tokiom plytkom kaip virtuvę.. tik puse iškritę ir tt... po pusantrų metų gyvenimo neapsikenčiau ir pasakiau diedui kad darom kanors.. jis sako tau reik tu  ir daryk blink.gif  tai va paėmiau ir VISKĄ pasidariau pati bis.gif:
kainavo 200lt biggrin.gif
gaila kad tiek neilgai gyvavo, nes pagaliau darom rimtai bigsmile.gif
user posted imageuser posted image
ant kitos sienos tokią bobikę buvau nupaišius  lotuliukas.gif
user posted image

mes akvilyte panasiai gyvenam lotuliukas.gif net baldai panasus neskaitant to kad remontas panasiai padarytas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif nu ruosiames pirkti buta tokiam remonto stovy (remontas pradetas, sienos isgriautos, o baigti jau mums teks), tai ir iskilo toks klausimas, o buna dazomu tapetu visiskai lygiu, be jokio reljefo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2007 01 21, 11:59)
Sveikos smile.gif nu ruosiames pirkti buta tokiam remonto stovy (remontas pradetas, sienos isgriautos, o baigti jau mums teks), tai ir iskilo toks klausimas, o buna dazomu tapetu visiskai lygiu, be jokio reljefo?  4u.gif

būna 4u.gif
Atsakyti