Įkraunama...
Įkraunama...

Grybai.

QUOTE(kilte @ 2006 09 02, 20:04)
As išvis kvailai paklausiu, bet nesu niekad grybų darius žiemai  doh.gif  Kai jus sūdot grybus tai tiesiog ant išvirtu grybų pridedat druskos ir i stiklainius, o kažin ar vandens nereikia užpilti, juk jie sausi bus vieni su druska ?  g.gif   Mastau gal suges jei skyscio nebus


skystis atsiranda nuo druskos, ir uztenka tiek kiek jo atsiranda


QUOTE(Fijora @ 2006 09 04, 11:34)
Mielos, mamytes, reikia pagalbos. Vakar grybavau, labai issitepe rankos. Siandien i darba, o jos niekaip neatsiplauna - visi pirstai rudi. Ka daryti?

labai gerai atplauna cilitas, tik po to kremo tai jau reikia...

grybu tai dar miske yra ir nepasale
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugile: 04 spalio 2006 - 14:56
reiks pabandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*~sniege~* @ 2006 09 30, 20:17)
Labai liuks marinatas - gavosi turbiniai grybukai.  Ir greitai, ir paprasta, ir super skanu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Rudenį priruošiau grybų- išviriau,nukošiau ,saikingai pasūdžiau,sudėjau porcijomis į polietileno maišelius ir sukroviau į šaldiklį.Labai skanu,skonis kaip šviežiai paruoštų.Labai paprasta,greita,skanu. tongue.gif
Atsakyti
O aš rudenį prisišaldžiau šviežių nevirtų baravykų. Supjausčiau juostelėmis, sudėjau į vienkartinius indelius. Dabar valgom šviežių baravykų sriubą, kepsnelius su šv. baravykais. Skonis ir kvapas pasakiškas, nepalyginsi su virtais užšaldytais. Daugiau šaldysiu tik žalius thumbup.gif
Atsakyti
Isiviriau atsildytus (apvirtus baravykus), cry.gif cry.gif cry.gif kaip neskanu ,kartu kaskaip fe ir biski guminiai kodel
Atsakyti
Tai va niekas neraso o as atsildziau vakar baravykus,sutize toki buvo kepiau ant sviesto veeee sutize ,nezianua kaip juos ruost.
Atsakyti
kartą ir aš žalius baravykus šaldžiau. kai atšildžiau, o vargeli, gavos tešla verysad.gif . Gal ką ne taip dariau, bet daugiau ir nebešaldau žalių, tik apvirtus
Atsakyti
tai va o visi mano pazystami sako ,kad jiems taip nera. g.gif
Atsakyti
O aš apkepu aliejuje iš karto, neatšildžiusi ir viskas labai skanu thumbup.gif . Retai čia beįlendu, todėl atsakau tik dabar blush2.gif .
Atsakyti
Niekada neatšikdau, leduką į puoda ar keptuvę, priklausomai nuo grybų, ir baigra. Visada skanu. Nors skaniausi džiovinti...
Atsakyti
QUOTE(Zima7 @ 2007 08 13, 16:33)
Niekada neatšikdau, leduką į puoda ar keptuvę, priklausomai nuo grybų, ir baigra. Visada skanu. Nors skaniausi džiovinti...

Džiovinti thumbup.gif barščiams, virtinukams, pyragėliams, silkei .Nevirti šaldyti sriubai su grietinėle, picai, mėsos kepsniams thumbup.gif .
Atsakyti