Įkraunama...
Įkraunama...

Ar verta draugauti tik dėl patogumo?

Man atrodo,kad vienas is dvieju vis tiek jaucia kitam daugiau. Po lygiai,taip sakant,buna retai...todel nera sazininga pasirinkti santykius del patogumo bent truputi numanant,kad kitam zmogui tai daugiau nei patogumas...Jeigu santykiai tarsi sanderis(pvz mainai:"as tau savo jaunyste,tu man savo pinigus"),tai tuomet patenkintos abi puses,taciau jei nuo pat pradziu matyti,kad vienas nuosirdziai bendrauja,o kitas tik is naudos sau,tai as nepritariu...galiausiai laimingo nelieka nei vieno.
Atsakyti
Is pradziu su draugu gyvenom is meiles, bet vestuviu neplanavom. Ilgainiui gyvenimas kartu tapo tik patogumas, isskaiciavimas: pigiau moketi uz buta (dviem nei vienam), pigiau valgyti, geras seksas... Bet nuo tos dienos kai tai supratom, ilgiau testis nebegalejo, t.y. kai isbleso meile. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Kaip visada viskas susiveda į seksą biggrin.gif

QUOTE(ooo @ 2008 11 25, 12:38)
arba kad laukti butu smagiau  biggrin.gif
o jei rimtai - na kiek gali laukti - 10 metu? 15? ir visa ta laika celibato laikytis?  blush2.gif  na jau neeee  blush2.gif


Papildyta:
Paskaičius komentarus, iš tiesų susidaro įspūdis, kad dauguma tokių santykių baigiasi būtent taip. Kas nors įsimyli... Pavojinga.

QUOTE(Niurzgike @ 2008 11 25, 21:29)
Jei abi puses, tai tenkina, kodėl gi ne smile.gif  Tai vadinama, kaip įsivaizduoju- santykiai be įsipareigojimų rolleyes.gif Bet sakau, svarbiausia, kad abiems tai aišku, patogumas-nieko daugiau schmoll.gif
Turėjau tokius santykius, ne vienus, bet po paskutinio pasakiau stop. O buvo taip... nieko padoraus ilgą laiką neturėjau, atsirado žmogus, o man tiesiog reikėjo kompanijos, nieko daugiau, bet pradraugavus taip 3 mėn. kai gavau vieną dieną sms "Tu esi pirmoji mano meilė, to dar neteko niekam sakyti" doh.gif  Deja, pasakiau "Baigiam", tikrai nenorėjau skaudinti žmogaus, bet išėjo kitaip...


Papildyta:
Situacija iš kitos pusės. Pirma meilė, po to patogumas. Manau, taip susiklosto nemaža dalis santuokų...

QUOTE(etainy @ 2008 11 26, 15:40)
Is pradziu su draugu gyvenom is meiles, bet vestuviu neplanavom. Ilgainiui gyvenimas kartu tapo tik patogumas, isskaiciavimas: pigiau moketi uz buta (dviem nei vienam), pigiau valgyti, geras seksas... Bet nuo tos dienos kai tai supratom, ilgiau testis nebegalejo, t.y. kai isbleso meile.  schmoll.gif  schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(etainy @ 2008 11 26, 16:40)
Is pradziu su draugu gyvenom is meiles, bet vestuviu neplanavom. Ilgainiui gyvenimas kartu tapo tik patogumas, isskaiciavimas: pigiau moketi uz buta (dviem nei vienam), pigiau valgyti, geras seksas... Bet nuo tos dienos kai tai supratom, ilgiau testis nebegalejo, t.y. kai isbleso meile.  schmoll.gif  schmoll.gif

Kaip baisuuu...oj ne del to,kad jus taip gyvenot,o kad isblesta meile...sad.gif noreciau,kad mane myletu iki gilios senatves...o as ji Z:P
Atsakyti
jei jau uzklausei forume, vadinasi tau paciai atrodo kazkas negerai. klausyk sirdies. ir buk sazininga su savimi.
Atsakyti
Sunku pasakyti, juk visi žmonės skirtingi..
bet mano nuomone, kad tai nieko gero neduoda. Ir tie pasakymai, kad tik vėliau atsiranda meilė..gal ne meilė, o dar didesnis išskaičiavimas, priklausomybė, prisirišimas ar tiesiog įpratimas? Žmogus gali tau būti geras draugas, tačiau juk su draugais šeimos nekursi. Reikia ieškoti (o gal teisingiau pasakyti - laukti) tokio žmogaus, kuriame sutilptų viskas - ir meilė, ir draugystė, fizinis ryšys.
O stumti laiką dėl patogumo - na juk tai papraščiausias "stūmimas", tokie santykiai neturi ateities ir galiausiai kažkas lieka įskaudintas. Dėl vienatvės, žmonės juk turi šeimas, giminaičius, galiausiai darbą, kuris dalį laiko suryja. Sutinku, kad sunku būti vienam, bet nereik gal su bet kuo taip sakant "na ura" prasidėti.
ir dar, kažkaip dažnai pasitvirtina toks faktas, kai neieškai nieko ir nustoji laukti o tiesiog susigyveni su tuo, kad esi vienas - ima ir atsiranda žmogus, kuriame randi viską.
O esant su kažkuo, kam nieko ypatingo nejauti, didesnė tikimybė, jog tą "savo žmogų" gali praleisti pro akis.
Atsakyti
O kas nenorėtų mirksiukas.gif Deja, ne viskas rožėmis klota...

QUOTE(AsataN<-- @ 2008 11 26, 19:59)
Kaip baisuuu...oj ne del to,kad jus taip gyvenot,o kad isblesta meile...sad.gif noreciau,kad mane myletu iki gilios senatves...o as ji Z:P


Papildyta:
blink.gif

QUOTE(Svaige @ 2008 11 27, 00:40)
jei jau uzklausei forume, vadinasi tau paciai atrodo kazkas negerai. klausyk sirdies. ir buk sazininga su savimi.


Papildyta:
thumbup.gif

QUOTE(Wunderbar @ 2008 11 27, 01:01)
ir dar, kažkaip dažnai pasitvirtina toks faktas, kai neieškai nieko ir nustoji laukti o tiesiog susigyveni su tuo, kad esi vienas - ima ir atsiranda žmogus, kuriame randi viską.
O esant su kažkuo, kam nieko ypatingo nejauti, didesnė tikimybė, jog tą "savo žmogų" gali praleisti pro akis.

Atsakyti
QUOTE(Mottto @ 2008 11 24, 16:36)

anksciau tai maniau ir vadovavausi tik tos nuostatos, kad reikia laukti To vienintelio doh.gif buvau pasaku prisiskaicius ir prisiklausius mergiote, kaip kad dabar as sakau smile.gif
neverta smile.gif
dabar taip manau, tiesiog neverta smile.gif
kas is to lauki lauki lauki, sulauki? Saunu jei surandi iskart tinkama: tobula draugyste, vestuves ir t.t., o jei situacija tokia kaip man, kad pasika tas Riteris ir dingsta? smile.gif doh.gif
ir isvis supratau, kad vyrai (dauguma) irgi juk tik naudojasi palankiom ir tinkamom progom smile.gif tai kodel mes negalim? smile.gif
as nekalbu apie tai, kad po kiekvieno pasimatymo griut i lova - negaleciau smile.gif bet va, jei sutinki zmogu, su kuriuo smagu leisti laika, tai kodel gi ne? smile.gif
jei nebutu MB ir toki sutikciau, net nesudvejojus taip ir elgciaus smile.gif
geriau nei, kad tunot tarp keturiu sienu ir galvot kokia as nelaiminga ir kokie visi kiaules wink.gif
kas liecia imtymesnius santykius tai aisku, jei nera mano mintyse ateities su vaikinu - nera ir sekso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 11 23, 16:49)
Kelis kartus bandžiau dėl patogumo draugauti, nieko gero neišėjo. Su manim buvo taip pat draugauta.
Beja nesunku tai suprasti.

O is ko suprasti kai draugauja tik del patogumo?
Atsakyti
QUOTE(Runy @ 2008 11 29, 01:38)
O is ko suprasti kai draugauja tik del patogumo?


Tiesiog jauti...Na jei aiškiau, tai susitinkate tik tada kada jis nori, sako vieną daro kitą, neišvardinsi visko, bet pradedant santykius, nereikia pamesti galvos, tada nėra sunku atskirti kokia tai draugystė.
Atsakyti
QUOTE(Mottto @ 2008 11 23, 11:21)
Norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę viena tema.
Įsivaizduokit situaciją: žmogus šiuo metu nėra įsimylėjęs, bet sutiko kažką su kuo jam gera būti, turi bendrų interesų, geras seksas ir šiaip gyventi ne taip vieniša. Ar jam geriau būti su tuo žmogumi, net jeigu nejaučia meilės ir žino, kad viskas tik laikina, kol nesusiras geriau? Ar reikėtų laukti to savo vienintelio ir neįsitraukti į tiesiog patogius santykius?



Daug zmoniu taip daro. Bet as negaleciau.. Vien ta mintis, kad taip galiu praziopsoti tikraja meile, progas ja surasti, tureti.. Geriau jau vienai schmoll.gif Kaip galima uzmigti salia zmogaus, kuris zinai, kad tave myli, viska del taves padarys, o tu jo nejauti? verysad.gif
As issiskyriau neseniai po dideles dideles meiles, rimtos draugystes.. O jam tiesiog buvo patogu su manim.. Netgi pasake, kad galim toliau draugauti, bet jis darys ka nori, vos ne bus su kitom ir panasiai blink.gif Kadangi pati patyriau, koks tai jausmas.. Man vien mintis, kad atsibundi salia zmogaus ryte, paziuri y jy ir nejauti to, kas privercia nusisypsoti, jausti virpuliuka.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 11 29, 11:11)
Tiesiog jauti...Na jei aiškiau, tai susitinkate tik tada kada jis nori, sako vieną daro kitą, neišvardinsi visko, bet pradedant santykius, nereikia pamesti galvos, tada nėra sunku atskirti kokia tai draugystė.

nebutinai smile.gif
galima to ir nepajausti, bent jau ne taip greit smile.gif
Atsakyti