Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos X

Sveikos. 4u.gif Na, kadangi tema jubiliejinė, tai ta proga keliu torčiuką, kviečiu vaišintis ir toliau dalintis reikiama informacija 4u.gif
user posted image
O čia mūsų ankstesni plepesiukai su daug įvairios informacijos 4u.gif
Pirmoji tema
Antroji tema
Trečioji tema
Ketvirtoji tema
Penktoji tema
Šeštoji tema
Septintoji tema
Aštuntoji tema
Devintoji tema
Atsakyti
Sveikos mielosios, linkejimai Skruzdelytei - svaigimas tau laikinas, 2-3 savaites (nors gal ir greiciau) ir praeis, vis tik esi po rimtos operacijos.
Turiu klausima. Kuris skydliaukes mazgu tyrimas yra tikslesnis: citologisnis ar histologinis? Citologinis zinau, kad yra lasteliu tyrimas. Histologinis yra audiniu tyrimas, bent jau tiek radau internete informacijos smile.gif . Bet, kuris is ju patikimesnis ir tikslesnis ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuntaplis @ 2008 11 23, 20:34)

Turiu klausima. Kuris skydliaukes mazgu tyrimas yra tikslesnis: citologisnis ar histologinis? Citologinis zinau, kad yra lasteliu tyrimas. Histologinis yra audiniu tyrimas, bent jau tiek radau internete informacijos smile.gif . Bet, kuris is ju patikimesnis ir tikslesnis ? unsure.gif

g.gif Tiesa sakant niekada šituo nesidomėjau, bet po operacijos man buvo atliktas histologinis tyrimas, tai jis ir yra tiksliausias. O kas tas citologinis? gal punkcijos metu jį atlieka g.gif
Atsakyti
Joliuke,kaip graaažu. Sveikinu visas įžengusias į jubiliejinę tėmelę.Aš jau senokai nerašiau,bet visada paskaitau ir seku kaip jūs visos čia gyvenate.Gaila,tik kad tas būrys didėja....bet kita vertus,gera kažkur susiburti ir pasidalinti visa vertinga informacija. 4u.gif
Aš pati buvau praeitą penktadienį pas Baranauską.Daug visko įvyko per tuos keturis metus be skydliaukės,bet šiaip Baranauskas buvo geros nuotaikos ir pasakė,kad laimiu aš o ne liga,4- 0 mano naudai,nes jau ketvirti metai be skydliaukės. Tik hormonus kažkaip mano organizmas ne taip įsisavina,nes vis didina ir didina dozę,dabar turėčiau gerti į dieną po225mg L-tiroksino,bet aš sveriu 63 ir pagal svori tokia dozė per didelė ir širdis mano tokios dozės nebeatlaiko,tai susiderėjom ir palikom seną dozę200 mg į dieną,gal nepradės skydliaukė atauginėti.
Taigi visoms senbuvėm ir naujokėms linkiu stiprybės,pasitikėjimo,optimizmo,tikrai galima gyventi kokybiškai ir be skydliaukės,tik reikia mylėti labiau save ir stebėti savo sveikatą. 4u.gif
Atsakyti
Labą rytą, snieguotą ir gaivų 4u.gif Naujoj temoj 4u.gif
O aš dar senoj temoj parašiau blush2.gif

Rubine, smagu skaityti, kad per 4 metus viskas susigyvenai ir tyrimai geri mirksiukas.gif O man šį mėn. - metai kaip aš be skydliaukės. Baigiu priprasti. Man padėjo ši tema ir žinios iš interneto. Iš dakrtarų TIEK visko nesužinosi schmoll.gif .
O tau L-thiroxino dozę pagal tokį svorį tikrai gan didelę skyrė g.gif .
Man padidino nuo 150 iki 175 (sveriu 74) Pasakė vieną dieną gert 200, kitą - 150. Tai tą dieną, kai 200 - visas kūnas virpa, esu įsitempus, jaučiu širdies dūžius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žižma: 24 lapkričio 2008 - 10:17
QUOTE(Joliuke @ 2008 11 23, 21:11)
g.gif  Tiesa sakant niekada šituo nesidomėjau, bet po operacijos man buvo atliktas histologinis tyrimas, tai jis ir yra tiksliausias. O kas tas citologinis? gal punkcijos metu jį atlieka g.gif


Citologinis tyrimas supratau, kai daroma punkcija ir mėginio turinys yra tepamas ant tokios skaidrios stiklinės plokštelės. Kuomet darė histologinį tyrimą, tai punkcijos metu paimtą mėginį suleido į tokias kolbeles terpę... O kuris tikslesnis man irgi čia mislė g.gif . Rytoj važiuoju pas daktarus atsiimti histologinio tyrimo rezultatus, nes citologinio tyrimo rezultatai manes nepradžiugino blink.gif
Atsakyti
Neiškojau info. apie tuos du tyrimus - citologinį ir histologinį. Parašysiu tik kaip man darė. Citologinį - operacijos metu, kad sužinotų, ar yra "piktybiškumo' turimam audiny (nesigilinant) ir sprendė, ar reikia šalint visą skydliaukę. Jeigu būtų viskas gerai - šalintų pusę ir histologinio turbūt nedarytų. Bet kadangi nebuvo gerai - siuntė medžiagas tam išsamiaim ir 'giliasniam' - histologiniam - tyrimui, kad nustatytų ir limfmazgių situaciją.
Atsakyti
Sveikos gyvos, šaunu jubiliejai ir labai gražu esame reikalingos viena kitai ir naujokėms joms tai didžiausia paspirtis dėl informacijos, nes niekur tiek nerasi kaip čia.Gruodį važiuosiu pas Baranauską gal sumažinos dozę nes jau širdelė super maskatuojasi, tiesa kas link ataugimo skydliaukės endokrinologė iš siumpoziumo sugrįžus pasakė, jog papilinė karcinoma gali ir po 5 ar net po 9 metų pasikartoti, todėl turėtume būti budrios tuo atžvilgiu blink.gif kaip jaučiatės dabar kai sniegas pasirodė kaip su miegu ir ką darot kad miegotumėte?Nebežinau ką begerti nes vaistai užkniso juodai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiukiene @ 2008 11 24, 18:54)
kaip jaučiatės dabar kai sniegas pasirodė kaip su miegu ir ką darot kad miegotumėte?Nebežinau ką begerti nes vaistai užkniso juodai schmoll.gif


Labukas, va va nemiga mane taip pat kankina, jau pries operacija kazkas daresi, o dabar jau kelinta naktis 3val.nakties uzmiegu, negerai bet vaistu gert nesinori. Nenoriu miego nors tu ka, gerai, kad i darba nereikia, nes kitaip tai ziauru butu. Zinau, kad kai kuriems velerijonas padeda, bet manes jis neveikia, o va toks valeredix yra, tai retsykiais suveikia. Tokiu kaip xenax, nesinori, per daug jau stiprus.


Oi kokia as nemandagi, juk nauja tema ir dar sioks toks juBiliejus, tai kaip sakoma be vaisiu nemandagu. VAISINKITES
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdelytee: 24 lapkričio 2008 - 17:37
Joliuke sveikinimai 4u.gif
ir klausimelis: ar laukiantis tau koregavo tiroksino norma?
mano buvusi gydytoja jau nebedirba santariskese, neturiu kam paskambinti, o pas kita gydytoja pakliusiu tik po menesio, tai truputi nerimauju ar nevertetu savarankiskai padidinti siek tiek doze g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulutem: 24 lapkričio 2008 - 22:25
QUOTE(saulutem @ 2008 11 24, 22:24)
Joliuke sveikinimai  4u.gif
ir klausimelis: ar laukiantis tau koregavo tiroksino norma?
mano buvusi gydytoja jau nebedirba santariskese, neturiu kam paskambinti, o pas kita gydytoja pakliusiu tik po menesio, tai truputi nerimauju ar nevertetu savarankiskai padidinti siek tiek doze  g.gif

Ačiū 4u.gif Tikrino, bet nieko nekeitė, nes gėriau pakankamai. Šiandien važiuoju vėl, gal koreguos g.gif O tu laukies? bigsmile.gif
P.S. Pabaikim seną temą. Ką rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joliuke: 25 lapkričio 2008 - 10:35
Žižma, tyroxino geriu vieną dieną 125, kitą 150. Tikrintis reikia kas 2-3 mėn. man nuo paskutinio tikrinimosi praėjo 3 mėn ir1 sav. Biški vėluoju, bet negavau talonų. MAtysim kaip čia bus g.gif
Atsakyti