Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Aš siūlyčiau išbandyti priemonę ,,MYRT" (dabar ji vadinasi ,,MACKA" is ,,mirra liuks" firmos. Man ji tikrai padėjo.
http://www.mirra.lt/...on=ViewArticles
Atsakyti
plaukai po gimdymo slenka ir slinks nieko cia nepakeisi doh.gif reikia giliai ikvepti,susitaikyti su tuo ir stengti juos kuo labiau saugoti,puoseleti,o slinkimas praeina per 6men,tik vienoms isslenka daugiau plauku,kitoms maziau.
P.S.gera ir nebrangi priemone yra "REVIVOR" zydras indelis.
Atsakyti
man irgi, kaip daugeliui mamyciu, slinkdao plaukai,ir tsip slinkdavo, kad baisu pasidarydavo doh.gif
bet po to aisku ir ataugo, vienu metu net galvos oda skaudedavo nuo dygstanciu plaukeliu tongue.gif
as pirkau kirpykloj Wella seruma, kuris pristabdo slkinkima ir stiprina naujus plaukelius, be to dariau kaukes, stiprinancius plaukus, kad tie nauji augtu stiprus. kauke gaminau pati (pora saukteliu saltalankiu aliejaus, ar ricinu aliejaus, ar linu semenu aliejaus, kiausio trynis, saukstelis medaus, sauksats brendzio ar ko nors panasaus ir saukstelis citrinos sulciu), kauke laikiau mazdaug 1.5 val smile.gif
Atsakyti
praėjus po gimdymo 3 mėn pradėjo ir man slinkti plaukai doh.gif - o maniau kad kaip nors pavyks to išventi lotuliukas.gif ........ profilaktiškai po gimdymo tepiau plaukų šaknis varnalešų aliejumi ir laikydavau valandėlė taip prieš plovimą ( kadaise man tai labai padėjo ), nuo 2 mėn tepiau šaknis po plovimo spec serumu nuo slinkimo ir aišku plaukus plaunu spec šampūnu nuo slinkimo, tačiau per mėnesį netekau gal trečdalio plaukų.... dabar jau truputį apmažėjo slinkimas
Papildyta:
QUOTE(Verdaina @ 2008 12 14, 21:11)
Man padėjo tik Pantogar.


o žindančioms galima juos gerti g.gif ? nes kaip neštumo metu, taip ir dabar geriu "pregnacare" vitaminus bei kasdien po šaukštelį kviečių gemalų ( daug B grupės vitaminų - gerai plaukams, odai, nagams )

QUOTE(Uksnė @ 2008 12 17, 15:35)
Man visai nesenai pradejo slinkt, bet tikrai ne kuokstais. Tai pradziai nusipirkau samounu - Vichy ir Lakme nuo slinkimo. Tikiuosi tik tiek ir uzteks rolleyes.gif

aš taip pat naudoju lakme šampūną nuo slinkimo ax.gif ar pastebėjai kokį teigiamą rezultatą jau ?
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2008 12 25, 23:35)
sveikos,su Sv kaledom 4u.gif  pas mane irgi nesenei pradejo slinkti kuokstais doh.gif  net neisivaizduoju ka daryti blink.gif tokiais tempais tikrai neuzilgo plika liksiu verysad.gif

nebijok neliksi plika.Tai naturali hormonu pasikeitimo reakcija.Nestumo metu plaukai visiskai neslenka,o po gimdymo varo juodai.Man ilgai slinko,paskui ataugo.Jei matysi kad neataugineja,ar slenka ilgai siulyciau pasiziureti hemoglobino kieki.Gali po gimdymo buti krites blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(alize @ 2008 12 28, 19:11)
pas mane ir taip plaukai ne per storiausi, tai jei dar prades slinkt, tai isvis nieko neliks  doh.gif jau dabar pradejau trinti saknis selective professional losjonu, nors dar neslenka...

nemanau kad to isvengsi-nesusiduriau nei su viena kuriai daugiau ar maziau neislinko plaukai.Aisku profilaktika gerai,gal slinkimas mazesnis bus mirksiukas.gif

Man kaip prdejo slinkti sugeriau serija Fitoval vitaminu cool.gif
Atsakyti
o man kuokstais krito ir nestumo metu ir dabar po gimdymo jau 4 su trupuciu menesiu vis dar kuokstais krenta ir plaukai labai suplonejo, gavau nusikirpti klaukus trumpai unsure.gif
dabar geriu pantogar vitaminus, naudoju vichy sampuna su amineksiliu ir vichy ampoles su amineksiliu, atsirado bent jau atauginejanciu plauku smile.gif
Atsakyti
as jau buvau minejus kad naudosiu smapuna ir krema plauku saknim divine thumbup.gif firmos rezultatas super plauku budavo visur ir labai daug siuo metu visi iskrite plaukiukai per sprindi atauge zvilgantys ir sveiki 4u.gif jokiu plauku sukuose gal koks 2-3 kardinalus pokytis o plaukai pas mane ilgi beveik iki juosmens aciu dievam nenusikirpau ,o jau zadejau baimindamasi nuplikimo lotuliukas.gif
Atsakyti
su sia problema kovoju ir as, jau baime ima, nes gyvenime tokios problemos neturejau, sepetys pilnas plauku, po sukavimosi, isplovus galva dusas vel pilnas mano plauku, kur tik sukuosi visur mano krentatntys plaukai scare.gif is pradziu galvojau, kad nup plauku dazu cia man viskas, bet paskui prisiminiau, kad po gimdymo taip buna, mano kleckui 3men ir prasidejo mano problemos su plaukais, vakar nulekiau i vaistine ir nusipirkau sampuna "pregaine" ir vitaminus "healthlife Hair&Nail Care", nzn gal pades, jei ne tada bandysiu priemones, kurias jus siulot ir sakot kad jos veiksmingos. baisu juk likti be plauku... unsure.gif
Atsakyti
Mano leliui 5 menesiai ir kazkur nuo 4 pradejo laaabai stipriai kristi plaukai, gasdino kaip ir jus visas. Tai netekus kantrybes ir issigandus, nusipirkau Eurovaistinej LAKME sampuna slenkantiems plaukams (kaina ~ 34 Lt, per akcija mokejau ~ 17).
Tai rodos tikrai padeda - jau antra savaite kaip pastebiu labai teigiama poveiki. Tikiuosi sustabdys ir daugiau jie nebeslinks.
Tad pabandykit -
Atsakyti
Na man irgi slenka kuokstais nuo tada kai vaikuciui suejo 4men. Ispradziu nieko nedariau , bet jau praejo menuo ir plauku perpus pamazejo blink.gif nusipirkau VICHY ampules , tikiuosi pades , ai dar FITOVAL kapsules geriu.
Atsakyti
Man irgi slenka praejus 3.5 men.po gimdymo,as trinu kirpejos duotu losjonu ir papildomai dilgeliu nuoviru,pas mane jau sumazejo trigubai per savaite verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2008 10 04, 23:20)
Nepirksiu nei kokių ten "stebukllingų" vitaminų ar šampūnų. Maitinu leliuką - tai vitaminai tik vaikui gali pakenkti.
Suėjo lygiai trys mėnesiai ir su ta pačia minute prasidėjo baisus slinkimas. Tai aišku, kad čia natūralus procesas - per nėštumą tai visai neslinko plaukai. O dabar turės iškristi visi tie plaukai, kurie neiškrito per 8 - 9 mėnesius.
Po pirmo ir antro gimdymo buvo tas pats. Tiesiog "ežiukus" kirpėja rasdavo. Bet ji mane ir paguodė, kad viskas čia gerai. Taip sutvarkius gamta.

Ir man tas pats buvo, baisu doh.gif fitoval vitaminu maitinanciai negalima, ta tiksliai zinau smile.gif tik sunaudojau viena fitoval sampuna, o plaukai slinko toliau doh.gif baisus ezys buvo, na bet svarbiausia, kad ataugineja. Man taip atrodo, kad jei ir gydisi vistiek iskris tie plaukai, kurie turi iskristi g.gif

QUOTE(Engel @ 2008 10 05, 20:21)
smile.gif sveikos mamytes norejau paklausti neuzilgo gimdysiu zynau kad prades slinkti plaukai tai is anksto nusipirkau vitaminus perfektil nagams ir plaukams tik vat esu airijoj ir ant pakuotes issiversti negaliu tai noriu suzynoti nuo kada man galima juos pradeti gerti ar jau dabar ar apskritai tik tada kai nustosiu vaikuti maitinti.kas tiksliai zynote ir gerete butu malonu jai parasytumete 4u.gif

yra tokiu draugiu, kurioms kaip tik po gimdymo sustiprejo plaukai, o dantys genda. Tai va, o tuu jau taip nusiteikiai, kad tau slinks, o gal viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistee:): 28 sausio 2009 - 22:44