Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai krenta kuokštais

Nuo plauku slinkimo man po abieju nestumu/gimdymu oadejo BES apmules su zenseniu. Jau po puses pakuotes efektas jautes, plaunant plaukus nebebuna kuoksto plauku vonioje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelija_ @ 2013 05 07, 23:03)
Nuo plauku slinkimo man po abieju nestumu/gimdymu oadejo BES apmules su zenseniu. Jau po puses pakuotes efektas jautes, plaunant plaukus nebebuna kuoksto plauku vonioje thumbup.gif


ar pavadinimas be klaidų? kažkaip nerandu aš jų.... kur pirkote?
Atsakyti
Slinko ir man baisiai... kimšos vonia, apsiveldavo patalai ir t.t. Supanikavau, kad plika liksiu, bet kirpėja parodė "ežiuką" mano smile.gif dabar jis gerokai paaugęs. Aš vėl laukiuos... bet plaukai slenka. Ne taip, kaip anksčiau, bet slenka. Su pirmu nėštumu nė plauko nepamečiau, o dabar sad.gif gal dar nespėjo organizmas atsigaut, nes vos tik baigiau maitint iškart pastojau.
Atsakyti
Sveikutės
Ir man slenka jau geras mėnuo, bet svogūnų sultimis trinant šaknis, šiek tiek padėjo, netgi gerokai padėjo!
Anksčiau esu turėjus tą bėdą prieš porą metų, tai du kartus ištryniau svogūnais ir ualiaaa
Atsakyti
Jau koki menesi plaukai slenka kuokstais, tuo tarpu nestumo metu ne vienas plaukas nenukrito
Atsakyti
Po gimdymo ėmė siaubingai slinkti plaukai, kuokštais tiesiog. Ką daryti? Na, manau, dabar yra begalės priemonių tam, kad plaukai atsigautų ir blizgėtų. Aš naudojausi liaudies priemonėmis..
Atsakyti
Sveikos! Pasidalinsiu savo patirtimi. Man plaukai itin stipriai slinkti pradėjo praėjus gal trim mėn po gimdymo. Jie niekada nebuvo stiprūs, tačiau tuomet toks vaizdas, kad koks šuo ar katinas po namus lakstytų - plaukų pilni visi kampai biggrin.gif Tačiau dabar dukrytei jau beveik 6 mėn ir slinkimas jau gerokai aprimęs, nors jokių specialių priemonių nesiėmiau. Taip kad pritariu, kad tai tik laikinas organizmo persitvarkymas. Kantrybės visoms! 4u.gif
Atsakyti
Kai man slinko as bandziau viska nuo ka galima rasti vaistinese, pas bobutes turgyje ir baigiant majonezais ir naminiais recemtais. Nei tabletes nei kapsules po 100Lt nepadejo. Plaukai slinko 2 metus. Galiausiai apsikirpau trumpai (iki ausu) ir po biski ta problema isnyko. Kaip suprantu ta reikala reikia tiesiog islaukt.
Atsakyti
Man taip pat siaubingai slinko plaukai, nuo kokio 3 mėn po gimdymo, baisu būdavo net šepečiu perbraukti per plaukus, nes atrodė kad kuokštais slenka doh.gif
Prieš kelias savaites sugalvojau nusipirkti natūralių papildų - spirulinos, ir nežinau ar čia taip sutapo ar čia tie papildai man taip padėjo, bet plaukų slinkimas normalizavosi clap.gif
Atsakyti
Slinko plaukai ir man , atrode kuokstais krenta, pradejo apie 3.5 men po gimdymo ir nustojo apie 7 men po .. tas kas islniko tas ir ataugo nes matesi styrantys plaukuciai.. ka pastebejau, kad nestumo metu visai neslinko plaukai .. o juk turi per diena iskristi nuo 100 iki 150 plauku.. tai manu normalu, kad poto iskrenta
Atsakyti
Po gimdymo slinko kuokštais nuo 3 iki 6mėn, t.y. cielus tris mėn, paskui nustojo. Liko 1/3 plaukų nuo to kiek buvo prieš nėštumą (ne prieš gimdymą). jaučiausi baisiai. Kol slinko niekas nepadėjo, natūralus procesas čia. Paskui ataugo dauuug trumpų doh.gif Užtruks kol visi susilygins lotuliukas.gif
Atsakyti
Po pirmo nestumo maniau nupliksiu, nuetojo slinkt kai vel pastojau biggrin.gif dabar antrai beveik 5 men, jau apstojo slinkimas, iskrenta kiek ir siaip turi iskrist thumbup.gif
Atsakyti