Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 11

QUOTE(shaiba @ 2008 11 25, 19:41)
O Kaune savitarpio pagalbos grupes ar bus? ax.gif
Dar norejau nuomones apie Nimesili,ar galima mums vartoti?Kas geriau Paracetamolis ar Nimesilis?
Niekada jokiu vaistu nuo širdies nevartojau,net per chemija.Dabar jauciu širdį spaudžia,kvepuoti pasidaro sunku,ką vartoti?


kaip ir visi pasakyciau,pasikonsultuoti su kardiologu biggrin.gif musu patirtis, po trecios chemijos mums teko konsultuotis, tai pastiprinimui sirdies buvo tokie nurodymai Magnis24,Kalis, Preductalis ir leidziami i vena Mildronate. paskutiniai du kaip ir sviestas sviestuotas, bet tam tikrais atvejais verta abu.
tevukas po infarkto na galima sakyti chemija ir svytinimas jau baigtas, liko ju salutiniai poveikiai ir viltis kad lasteles ilgiau miegos rolleyes.gif


buvo klausimas ar chemija kompensuojama: kaip ir visoje sistemoje ligai gali
buti keli vaistai gyditi, vienus komepnsuoja, kitus ne. mums reikejo karboplatinos del mazesnio salutinio poveikio sirdziai, kaip nebutu keista Vilniaus onko institute -kompensuojama, isvykus po 3kursu leistis namo i provincija-nekomensuojama.
O kompenuojama buvo Cisplatina (ar pan). Taigi pasidariau isvada, kad Vilniuje "galima kompensuoti" ir kitais budais doh.gif
Papildyta:
[quote=adis,2008 11 25, 09:16]
paracetamolis, 1/4 analgino ir degtinytės ištrynimai. Jeigu kada nors tektų pasinaudoti šiuo mano patarimu: – analgino, vartojant kartu su paracetamoliu ne daugiau 1/2 tab. suaugusiam, ir tai tik tuo atveju, kai turintys paracetamolio nemažina temp.

sakyk o degtines trynimai- krutine, padus ar visa kuna blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramaska32: 25 lapkričio 2008 - 23:28
SVETA K. - būk stipri.
Mano šeima susidūrė su panašia liga. Kalu į galvą vyrui mintį, kad GYDIMAS - DAKTARŲ REIKALAS, O SVEIKIMAS - LIGONIO. Nenukabink nosies. Laukia ilgas kelias, bet tikėk, kad su šviesia pabaiga.

Rasų lanka - skaitau jūsų mintis ir padrąsinimus ir taip gera. O kai dar žinau, kad esat kažkur tame pačiame mieste....

BŪKIM STIPRIOS IR KANTRIOS ir nugalėsim visas ligas 4u.gif
Atsakyti
Mano vyrui Nimesili uzdraude gerti. Grieztai sake negalima, nes ten kazkokius geruosius kraujo rodiklius numusa.

Sveta, Laikykis 4u.gif tu stipri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramaska32 @ 2008 11 26, 00:27)
sakyk o degtines trynimai- krutine, padus ar visa kuna blush2.gif

Visą kūną, negailint, tiesiog pilu ant delno ir trinu. Garuodamas alkoholis vėsina, bent taip aš įsivaizduoju. Nes mano dukrai, kai sukildavo virš 38,5 paracetamolis neveikia, (aspirino vaikams nerekomenduoja)+ pradėdavo vemti. Išvemdavo visus vaistus, vandenį, arbatėles. Dabar jau yra visokių žvakučių, anksčiau nėbūdavo...
Tai su degtinyte numušdavau ir tada paracetamolis + 1/4 tab. analgino. Tokias problemas turėjome iki kokių 5 metų.
Atsakyti
Aciu mergaites 4u.gif wub.gif

Siandien vel paleido namo,sulasino lasaline,padare eiline echoskopija,dave prednizalono jau 20 tableciu doh.gif Jetau busiu plika ir stora dar blink.gif O ta mabthera atidejo penktadieniui.Labai sauni mano gydytuoja ir vedejas,ramina mane,sako gausi pacius geriausius vaistus,pasveiksi.Ir jau 3 zmones man pasake kad sitam skyriuje niekas kategoriskai neima jokiu pinigu ir kysiu Kas musu laikais tikrai reta.
Atsakyti
Sveikos visos! Paskaitau Jūsų temukę, čia taip šilta ir gera thumbup.gif Sveikatytės visoms, kantrybės, vilties ir tikėjimo! Esat šaunuolės! user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūtuke: 26 lapkričio 2008 - 16:11
QUOTE(SVETA K. @ 2008 11 26, 15:09)
Aciu mergaites 4u.gif  wub.gif

Siandien vel paleido namo,sulasino lasaline,padare eiline echoskopija,dave prednizalono jau 20 tableciu doh.gif Jetau busiu plika ir stora dar blink.gif O ta mabthera atidejo penktadieniui.Labai sauni mano gydytuoja ir vedejas,ramina mane,sako gausi pacius geriausius vaistus,pasveiksi.Ir jau 3 zmones man pasake kad sitam skyriuje niekas kategoriskai neima jokiu pinigu ir kysiu Kas musu laikais tikrai reta.


Labas

Linkiu ištvermės.O išvaizda gydymo eigoje keisis, kilogramai tai prisidės , tai nusiims.Svarbiausia pagyti , būti ištvermingai.
Linkiu gero penktadienio, kad procedūra gerai pavyktų.Juk ji ir daroma tam , kad visada būtum sveika.user posted image
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2008 11 26, 20:49)
Labas

Linkiu ištvermės.O išvaizda gydymo eigoje keisis, kilogramai tai prisidės , tai nusiims.Svarbiausia pagyti , būti ištvermingai.
Linkiu gero penktadienio, kad procedūra gerai pavyktų.Juk ji ir daroma tam , kad visada būtum sveika.user posted image

Aciu Gabija wub.gif Sunki tik pradzia,nes neisivaizduoju,kaip viskas bus,kokia bus organizmo reakcija,kokia savijauta unsure.gif Manau po pirmo kurso sakysiu,ai nieko cia tokio irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 26 lapkričio 2008 - 19:03
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 11 26, 13:03)
SVETA K. - būk stipri.
Mano šeima susidūrė su panašia liga. Kalu į galvą vyrui mintį, kad GYDIMAS - DAKTARŲ REIKALAS, O SVEIKIMAS - LIGONIO. Nenukabink nosies. Laukia ilgas kelias, bet tikėk, kad su šviesia pabaiga.

Rasų lanka - skaitau jūsų mintis ir padrąsinimus ir taip gera. O kai dar žinau, kad esat kažkur tame pačiame mieste....

Sveika, saulėlydi, 4u.gif
Ačiū už šiltus žodžius. Tikrai malonu, kad Jūs iš to paties miesto. Pasipasakokite ir Jūs savo istoriją. Kur gydotės, ar senai, ir šiaip kaip laikotės. Na, turiu omenyje ir ligoniuką. rolleyes.gif Jei ilgiau čia užsibūsit - draugausim.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2008 11 26, 21:25)
Sveika, saulėlydi4u.gif
Ačiū už šiltus žodžius. Tikrai malonu, kad Jūs iš to paties miesto. Pasipasakokite ir Jūs savo istoriją. Kur gydotės, ar senai, ir šiaip kaip laikotės. Na, turiu omenyje ir ligoniuką. rolleyes.gif Jei ilgiau čia užsibūsit - draugausim.


Mūsų istorijai dar nėra dviejų savaičių. Diagnozė mano ausiai labai baisi - ūminė limfoblastinė leukemija. Liga prasidėjo staiga ir netikėtai, labai netikėtai. Vyras niekad nesirgo, buvo stiprus ir darbingas. Draugų gydytojų dėka labai operatyviai atsidūrėme Santariškių hematologijos skyriuje. Po gydytojo Laimono Griškevičiaus ištartos diagnozės ir paaiškinimo apie gydymą išslydo žemė iš po kojų....Dabar jau kiek aprimau, turiu daug veiklos (vyro liga, tombocitų donorų paieška, vaikai, namai, darbas, kelionės į Vilnių ir t.t.), prisirankiojau informacijos ir bandome gyventi su liga....Liūdna, bet nekankinu savęs klausimais "už ką", "kodėl mums" ir pan....Esu labai nustebinta žmonių gerumo. Tiesiog aplink vyksta nenusakomi dalykai, tiek skambučių ir pagalbos rankų sulaukiu, kad tik stiprėju ir kartu tikėjimas auga. Žinau, kad laukia ilgas kelias, bet mes turim TIKSLĄ ir kartu jį pasieksime. Gyvenimas pasikeitė, bet galvoju, kad tie pokyčiai, kad ir kokie negailestingi, turi prasmę ....
Papildyta:
QUOTE(SVETA K. @ 2008 11 26, 15:09)
Aciu mergaites 4u.gif  wub.gif

Ir jau 3 zmones man pasake kad sitam skyriuje niekas kategoriskai neima jokiu pinigu ir kysiu[/color] Kas musu laikais tikrai reta.


Nors mes ir ne Klaipėdoje, bet situacija ta pati. Kyla dviprasmiškos mintys, bet viršų ima pati geriausia nuomonė apie gydytojus, jų kompetenciją ir pasišventimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 26 lapkričio 2008 - 21:17
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 11 26, 23:11)
.Esu labai nustebinta žmonių gerumo. Tiesiog aplink vyksta nenusakomi dalykai, tiek skambučių ir pagalbos rankų sulaukiu, kad tik stiprėju ir kartu tikėjimas auga.

drinks_cheers.gif Niekad dar negirdejau tiek geru siltu zodziu,sulaukiau tiek palaikymo ir pagalbos.

Siandien i mano palata pagulde moteri,mazdaug 60 metu su tokia pat diagnoze,kaip jusu vyro,ji praeina dabar antra kursa,nu tokia optimiste,jauciasi visai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 11 26, 23:15)
Mūsų istorijai dar nėra dviejų savaičių. Diagnozė mano ausiai labai baisi - ūminė limfoblastinė leukemija. Liga prasidėjo staiga ir netikėtai, labai netikėtai. Vyras niekad nesirgo, buvo stiprus ir darbingas. Draugų gydytojų dėka labai operatyviai atsidūrėme Santariškių hematologijos skyriuje. Po gydytojo Laimono Griškevičiaus ištartos diagnozės ir paaiškinimo apie gydymą išslydo žemė iš po kojų....Dabar jau kiek aprimau, turiu daug veiklos (vyro liga, tombocitų donorų paieška, vaikai, namai, darbas, kelionės į Vilnių ir t.t.), prisirankiojau informacijos ir bandome gyventi su liga....Liūdna, bet nekankinu savęs klausimais "už ką", "kodėl mums" ir pan....Esu labai nustebinta žmonių gerumo. Tiesiog aplink vyksta nenusakomi dalykai, tiek skambučių ir pagalbos rankų sulaukiu, kad tik stiprėju ir kartu tikėjimas auga. Žinau, kad laukia ilgas kelias, bet mes turim TIKSLĄ ir kartu jį pasieksime. Gyvenimas pasikeitė, bet galvoju, kad tie pokyčiai, kad ir kokie negailestingi, turi prasmę ....

thumbup.gif Puiku, kad Jūs taip mąstote. Toks optimistinis požiūris tikrai Jus atves į PERGALĘ. victory.gif To Jums ir linkiu iš visos širdies. O lengva nėra niekam. Labai priklauso, kaip į visą tai pažiūrėsim. ax.gif Ar galėčiau paklausti, kaip visa tai prasidėjo, kad sakote - staiga. Kokie simptomai pasireiškė? Ir stiprybės, kantrybės ir ištvermės Jūsų vyrui, ir Jūsų šeimai. 4u.gif
Atsakyti