Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 11

sakykit, o ka darot su venom? man venos nuo lasinimu saibom eina akyse... nusipirkau "lioton 1000", bet aiskiu rezultatu nesimato. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 05 sausio 2009 - 16:29
QUOTE(ragnez @ 2009 01 05, 18:28)
sakykit, o ka darot su venom? man venos nuo lasinimu saibom eina akyse... nusipirkau "lioton 1000", bet aiskiu rezultatu nesimato.  g.gif

mano mamai tai idejo kateteri i pagrindine vena, tai jis ilgaamzis, daktare sake jai leis vaistus i vena, tai venu uzdegimai garantuoti, bet gal jums kitaip...
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2009 01 05, 18:28)
sakykit, o ka darot su venom? man venos nuo lasinimu saibom eina akyse... nusipirkau "lioton 1000", bet aiskiu rezultatu nesimato.  g.gif

Ragnez, neužtenka retkarčiais tik ištrinti. Pabandykit nakčiai storiau ištepti ir apvynioti maistine plėvele. Tai daryti pastoviai. Greitai rezultatų ir nebūna. Nors nuo tų cheminių vaistukų daug kam tos venos pasibaigia. Yra preparatas , stiprinantis venų sieneles - cyclo3fort arba Detralex 500. Brangus. mėnesiui reikia dviejų pakuočių. Gerti reikia ilgai. poveikis pasirodo tik po 2 - 3 mėn. Bet nekenksmingas. Gali ir nėsčiosios vartoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 05 sausio 2009 - 17:08
aisku, labai aciu 4u.gif
Atsakyti
[quote=SVETA K.,2009 01 05, 00:38]
O kokia tau buvo nustatyta limfoma? Kazkaip perskaiciau kad ir kruties augliukas,net neramu pasidare,iskart pradedu galvoti,ar man taip nera doh.gif Tu laikykis,butinai turi padeti gydymas 4u.gif 4u.gif 4u.gif

SVETA,
Man buvo nustatyta Hočkino limfoma nodulinės sklerozės variantas II A stadija, tačiau jau ir pradžioje nustatinėjant ligą iš išoperuoto limfmazgio, kurį laiką buvo neaišku ar tai limfoma, ar krūtis, o kad abi ligos kartu, kažkodėl toks variantas buvo atmestas. Manau gydytojus suklaidino tai, kad darytos trys mamogramos ir echoskopija, krūtyje jokių pakitimų nerodė. Krūtyje guzelis išryškėjo baigus leisti vaistus. Be to operavusi chirurgė „paguodė", kad tokio tipo augliai labai sunkiai diagnozuojami, kadangi jų audinys sutampa su krūties audiniu. Mano atvejis retas net ir nemažą patirtį turintiems gydytojams.
O tau, SVETA, taip tikrai nėra, negalvok. Limfomą šiais laikais sėkmingai gydo, tinklapį kraujas.lt manau skaitei.
Papildyta:
QUOTE(lora++ @ 2009 01 05, 18:33)
mano mamai tai idejo kateteri i pagrindine vena, tai jis ilgaamzis, daktare sake jai leis vaistus i vena, tai venu uzdegimai garantuoti, bet gal jums kitaip...


Mano venos jau seniai „sudegė" per pirmąjį limfomos gydymą. Dabar paklitakselį sulašina į mažąsias neoperuotos rankos kraujagysles, o gezara suleisti sunkiai sekasi, kadangi reikia greitai sulašinti ir geros kraujagyslės. Jūsų mama pati pasiprašė kateterio ar čia jau gydytojai sprendžia kada jis reikalingas?
Atsakyti
Baigiasi mūsų temutė. Kaži, kaip čia toliau bus? Kur mūsų Arūnė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2009 01 05, 17:33)
mano mamai tai idejo kateteri i pagrindine vena, tai jis ilgaamzis, daktare sake jai leis vaistus i vena, tai venu uzdegimai garantuoti, bet gal jums kitaip...

Kuriuos turit galvoje: poodinius „Port-a cath“?
user posted image

Klaipėda juos sėkmingao naudoja, Kaune, bent KMUK tik ypatingai sunkiems ligoniams. Mokami – kaina paie 400 Lt (jei neklystu). Klausiau kodėl taip mažai, sakė nelabai moka su jais apsieiti...Vilniuje vaikams plačiai taikoma.
Didžiausia patirtis romentikės, jai buvo kelis kart venų uždegimas.
Man lašinama buvo į abi rankas, abejos operuotos. Nebėra ką taupyti.
Tepaliuką ragenz, tepk ir tepk, per dieną daug kartų. Romantikė kopūsto lapus dėdavo...karštį traukia, uždegimą mažina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 05 sausio 2009 - 21:04
QUOTE(rasų lanka @ 2009 01 05, 21:46)

Aš čia,aš čia smile.gif galiu atidaryti rytoj.

Ragnez,venas aš šiaip taip išsaugojau,bet irgi nebebuvo jau jų. Sesutė liepdavo grįžus pastoviai tept Heparinu.Tepiau ir jį,ir Lioton 1000,nežinau,ar čia jie padėjo.Paskutinius leidimus buvo likusi tik viena vieta plaštakoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 05 sausio 2009 - 21:22
QUOTE(ragnez @ 2009 01 05, 18:28)

sakykit, o ka darot su venom? man venos nuo lasinimu saibom eina akyse... nusipirkau "lioton 1000", bet aiskiu rezultatu nesimato.  g.gif



Reikia daugiau vartoti vitamino C ir man sesute ptare deti ant venu tarkuotu bulviu kompresiukus,man jie labai padejo .

Labukas visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2009 01 05, 23:22)
[b]
Reikia daugiau vartoti vitamino C ir man sesute ptare deti ant venu tarkuotu bulviu kompresiukus,man jie labai padejo .

Labukas visoms  4u.gif

Tai tikriausiai ir nuo odos priklauso ir nuo dar ko nors. Mano mamytė irgi dėjo bulvių tarkius, tai visą rankelę taip išbėrė doh.gif . Kažkokia alergija gavosi, nors taip pat buvo patarusi gydytoja.
P.s. beje dar apie kopūsto lapus. Pas mus sako, kad veiksmingesni jie yra kai prie reikiamos vietos dedasi išvirkščia puse, t. y. kur labiau gyslos iššokusios. tongue.gif Nežinau, kiek čia tos tesybės. Mes kopūsto neišbandėm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 05 sausio 2009 - 21:39
QUOTE(rasų lanka @ 2009 01 05, 23:29)

Tai tikriausiai ir nuo odos priklauso ir nuo dar ko nors. Mano mamytė irgi dėjo bulvių tarkius, tai visą rankelę taip išbėrė  doh.gif . Kažkokia alergija gavosi, nors taip pat buvo patarusi gydytoja.


Gal tikrai kokia alergija gavosi.Mano venos irgi ilga laika visiskai sudegusios buvo, kaip su juodu tusinuku ispaisytos,paskutini kart kai leido chemija,sesute zadejo kojose venu ieskot.

Atsakyti
QUOTE(NBA @ 2009 01 05, 22:10)
SVETA,
Man buvo nustatyta Hočkino limfoma nodulinės sklerozės variantas II A stadija, tačiau jau ir pradžioje nustatinėjant ligą iš išoperuoto limfmazgio, kurį laiką buvo neaišku ar tai limfoma, ar krūtis, o kad abi ligos kartu, kažkodėl toks variantas buvo atmestas. Manau gydytojus suklaidino tai, kad darytos trys mamogramos ir echoskopija, krūtyje jokių pakitimų nerodė. Krūtyje guzelis išryškėjo baigus leisti vaistus. Be to operavusi chirurgė „paguodė", kad tokio tipo augliai labai sunkiai diagnozuojami, kadangi jų audinys sutampa su krūties audiniu. Mano atvejis retas net ir nemažą patirtį turintiems gydytojams.
O tau, SVETA, taip tikrai nėra, negalvok. Limfomą šiais laikais sėkmingai gydo, tinklapį kraujas.lt manau skaitei.

4u.gif Aciu uz atsakyma.Man neHodzkino limfoma.Bet irgi retas atvejis.Tik 2% is visu limfomu buna tokie kaip mano.Kraujas.lt skaitau.

Vienos mano irgi blogos,jau nuo pirmos chemijos norejo statyti kateteri i centrine vena,bet kazkaip paviko be jo.Man tas kateteris kazkas baisaus,nezinau kodel unsure.gif
Atsakyti