Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 11

QUOTE(rasų lanka @ 2008 11 26, 22:26)
thumbup.gif  Puiku, kad Jūs taip mąstote. Toks optimistinis požiūris tikrai Jus atves į PERGALĘ. victory.gif To Jums ir linkiu iš visos širdies. O lengva nėra niekam. Labai priklauso, kaip į visą tai pažiūrėsim. ax.gif Ar galėčiau paklausti, kaip visa tai prasidėjo, kad sakote - staiga. Kokie simptomai pasireiškė? Ir stiprybės, kantrybės ir ištvermės Jūsų vyrui, ir Jūsų šeimai.  4u.gif


Rašykite man "tu" ax.gif
Pati nesuprantu iš kur toks mąstymas ir tiek jėgų. Matyt MEILĖ ir TIKĖJIMAS, labai didelis noras NUGALĖTI yra ta varomoji jėga.
Kaip prasidėjo? Ryškiausi požymiai pasireiškė per 3 dienas: smulkus violetinis bėrimas, stambios kraujosrūvos ant kūno, netgi mėlyni guzai, kraujosrūvos burnoje, kraujavimas iš dantenų. Tiesa, dar kokias dvi savaites anksčiau atsirado lyg skrandžio skausmai, lyg ne virškinimas ir padidėjo limfmazgiai. Bet tai nerimo nekėlė, nors vyras niekad rimtai ir nesirgo....
AČIŪ už palaikymą.
Atsakyti
Sveikos , Mergaitės, 4u.gif
Truputi čia aš su savo slogom nesibaigiančiom įlįsiu. Šiandien buvau pas savo šeimos gydytoją. Taigi, be antibiotikų neapsieisiu. Poryt reikia mamytę vežti pas onkologą, o mano stovis tarsi užsikoncervavęs. Tai gydytoja dar pasiųlė, kai pasveiksiu, ir skiepus nuo gripo. Ji sako, kadangi turiu visokių bėdelių, man ypatingai tai aktualu. Tai aš pasakiau, kad jei vėl kada nebesiskiepysiu, tai galiu labai sunkiai vėliau sirgti. Tai ji ir sako:"ir iš kur čia tokios baimės paskutiniu metu. Girdžiu tai jau iš kelinto žmogaus. Taip nebus. " g.gif Nors aš ir kitur internete pokalbiuose buvau radusi būtent tokį teigimą. Kaip ir tai, kad skiepytis nuo gripo reikia ligoniams, sergantiems lėtinėmis ligomis, ir onkologinėmis ligomis. g.gif Būtinai pasiklausime gydytojos. Dabar tokie orai... Mamytė išvis nebekiša nosies į lauką , kad "nepraskristų bacila kokia". O man atrodo, kad vis tiek reiktų bent truputi į gryną (na, kiek to grynumo) orą. ax.gif
Visoms ramaus vakaro ir sveikatėlės ypač. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 11 26, 23:41)
Rašykite man "tu"  ax.gif
Pati nesuprantu iš kur toks mąstymas ir tiek jėgų. Matyt MEILĖ ir TIKĖJIMAS, labai didelis noras NUGALĖTI yra ta varomoji jėga.
Kaip prasidėjo? Ryškiausi požymiai pasireiškė per 3 dienas: smulkus violetinis bėrimas, stambios kraujosrūvos ant kūno, netgi mėlyni guzai, kraujosrūvos burnoje, kraujavimas iš dantenų. Tiesa, dar kokias dvi savaites anksčiau atsirado lyg skrandžio skausmai, lyg ne virškinimas ir padidėjo limfmazgiai. Bet tai nerimo nekėlė, nors vyras niekad rimtai ir nesirgo....
AČIŪ už palaikymą.

O Jūs pirma kreipėtės pas šeimos gydytoją, ar draugai iškart pasiūlė į Vilnių važiuoti? Ne iš smalsumo taip klausinėju Tavęs. Tiesiog tai gali būti informacija ir kitiems ligoniukams. O donorus patys turite susirasti?
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2008 11 26, 15:09)
.Ir jau 3 zmones man pasake kad sitam skyriuje niekas kategoriskai neima jokiu pinigu ir kysiu Kas musu laikais tikrai reta.


Vilniuje zinoj ras pats. Niekas neima wink.gif pasisvente zmones darbui. Tik jiems patinka geles ir sokoladai lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rasų lanka @ 2008 11 26, 22:47)
Kaip ir tai, kad skiepytis nuo gripo reikia ligoniams, sergantiems  lėtinėmis ligomis, ir onkologinėmis ligomis. g.gif Būtinai pasiklausime gydytojos. Dabar tokie orai... Mamytė išvis nebekiša nosies į lauką , kad "nepraskristų bacila kokia". O man atrodo, kad vis tiek reiktų bent truputi į gryną (na, kiek to grynumo) orą. ax.gif
Visoms ramaus vakaro ir sveikatėlės ypač. 4u.gif


mano vyras tai sake nesiskiepys. Ir taip jis vaiksto atsisagstes striuke doh.gif pykstu, rekiu, o jam vienodai doh.gif sako: kodel as turiu keisti gyvenima? Jei anksciau taip vaiksciojau tai ir dabar taip vaiksciosiu doh.gif ech tie vyrai... lotuliukas.gif na bet man atrodo jo stiprus organizmas, nes sunkiai pasigauna ligas unsure.gif
gruodzio 1 d. vaziuojam tyrimams i Santariskes. Ziuresim ka dabar pasakys g.gif kas toliau bus... g.gif
Papildyta:
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 11 26, 22:15)
Diagnozė mano ausiai labai baisi - ūminė limfoblastinė leukemija.


pamenu kai ligonineje vienam vyrui apie 35 metus pasake tokia diagnoze, tai jis vos neisprotejo. Reke kad nesigydys. Jo mama verke... Atleke visa daktaru komanda kad paaiskint apie gydyma, kad tai isgydoma ir t.t. Tik reikes laiko. Tai visteik jam vienodai rode. Paskui pakalbejo su mano vyru... Maniskis jam paaiskino, kad buna ir baisiau (pasake savo situacija), tai jis nurimo ir nuejo pasakyti daktarams, kad gydysis thumbup.gif  vaje vaje kaip kartais veikia diagznoze zmogaus psichologija  doh.gif



QUOTE(saulėlydis* @ 2008 11 26, 22:15)
.Liūdna, bet nekankinu savęs klausimais "už ką", "kodėl mums" ir pan....Esu labai nustebinta žmonių gerumo. Tiesiog aplink vyksta nenusakomi dalykai, tiek skambučių ir pagalbos rankų sulaukiu, kad tik stiprėju ir kartu tikėjimas auga. Žinau, kad laukia ilgas kelias, bet mes turim TIKSLĄ ir kartu jį pasieksime. Gyvenimas pasikeitė, bet galvoju, kad tie pokyčiai, kad ir kokie negailestingi, turi prasmę ....


o mus kankina sitie klausimai... Nes mums amzinai seimoje nesiseka. Pradeda gyventi geriua, bet shast, kad nors blogo, netiketo is salies doh.gif ir dabar jau buvom viska susitvarke: sklypas nupirktas namo statybom, namo projektas jau derinimo kelyje, vaikutis apie kuri svajojom abu, naujas automobilis, pinigine stuacija liux... Ir viskas sugriuvo. Sugriuvo visi planai. Dabar tik laukimas ir nezinojimas kad bus ateityje...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V.Z.: 27 lapkričio 2008 - 09:20
sveikos, siandien mamai pradejo lasinti, pirma kursa, tai tik pradejo laset, pradejo iskrat vemti, seseles nustebusios, kad taip sureagavo, sako labai reti atvejai kad taip greit vemiai. kazi kodel taip? mamai yra skirti 6 kursai. ar tai daug ar cia normalu?
Atsakyti
QUOTE(lora++ @ 2008 11 27, 22:10)
mamai yra skirti 6 kursai. ar tai daug ar cia normalu?

Normalu. Chemijos kursų gali būti du, keturi, šeši. Gal yra ir daugiau. Kiekvienai ligai yra specialios schemos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 27 lapkričio 2008 - 20:21
QUOTE(V.Z. @ 2008 11 27, 10:19)
[ pamenu kai ligonineje vienam vyrui apie 35 metus pasake tokia diagnoze, tai jis vos neisprotejo. Reke kad nesigydys. Jo mama verke... Atleke visa daktaru komanda kad paaiskint apie gydyma, kad tai isgydoma ir t.t. Tik reikes laiko. Tai visteik jam vienodai rode. Paskui pakalbejo su mano vyru... Maniskis jam paaiskino, kad buna ir baisiau (pasake savo situacija), tai jis nurimo ir nuejo pasakyti daktarams, kad gydysis thumbup.gif  vaje vaje kaip kartais veikia diagznoze zmogaus psichologija  doh.gif

Noriu papasakoti kaimynės istoriją. Jai 45m. Visada buvusi sveika, energinga pasijuto blogai, pradėjo kosėti, gydytojai 3mėn gydė plaučių uždegimą, ji pati sakydavo, viskas gerai tik kraujas blogas. Vėliau jai diagnozuota onkologinė liga, paskirta chemoterapija. Po chemoterapijos kurso, grįžusi išgirdo namiškių pokalbį ir sužinojo diagnozę. Ištiko nervinis šokas. Dabar ligoninėje. Nesam draugės, bet tikrai jaudinuosi dėl jos. Nežinau kaip elgtis, kaip palaikyti, juk diagnozė ne nuosprendis. Žmogus privalo kabintis į gyvenimą.. Būsiu dėkinga, už jūsų mintis, jeigu pasisakysite.
Atsakyti
daba paskaiciau, janvicius mire po 3 chemijos, kernagis po 4. o mano mamai skirtos 6? kaip cia yra?
Atsakyti
QUOTE
QUOTE(vi_ @ 2008 11 23, 22:34)
Taip, teisybę čia tik KT parodys. Ramybė bus tokia, kad bus aišku, ką toliau daryti. Jei pasirodys, jog procesas toliau vystosi, parinks efektyvesnį gydymą, ir jį sustabdys. Gal sustabdys ilgam ilgam. Šiandien reikia taip galvoti. Pergyvenimo bus, jo neišvengsi, tik nereikia prarasti tikėjimo, kad ir kas būtų. Gerai, kad turi seserį. Sėkmės jums ir stiprybės.



QUOTE(rasų lanka @ 2008 11 23, 23:22)
Kaip suprantu, mamytė ne viską žino? Gal ir geriau kartais šitaip. Bent jau jai ramiau, o Jūs su sese visada pasitarsite ir žinosite kaip mamytę palaikyti. Iš visos širdies tikėkit, kad viskas bus gerai. Laikykitės ir kuo didžiausios sėkmės įveikiant sunkumus.   




Baisoka, kad turint 70 metų jau nelabai viską gali bandyti - AVASTINO dėl to ir nedavė...Kita vetus - FOLFOX - irgi ne iš silpnųjų schemų...Duok Die, kad jį sustabdytų, tą procesą...Mamai nesakom savo nuogąstavimų. Ji pasitiki mumis, tik jau nelabai norėtų chemijų...Blogiausia, kad jau ir sesė panikuoja, pasiduoda, nes jos aplinkoje daug skaudžių patirčių, ir kiekviena tokia vis tiek palieka žymes...



Na va, dar turim rezultatų, kurie, deja....Markeris užkilęs iki 60 verysad.gif MTS kepenyse matomos 8, plaučiuose - irgi panašiai. Tik lyg labai nėra didėjimo - didumais panašūs kiap anksčiau, tik skaičius padidėjęs.

Gydytoja rekomendavo laukti, nes praėjus 2 mėnesiams vėl duoti chemiją - per greit. Todėl už mėnesio tik kartosim CAE (atrodo, toks žymens pavadinimas) ir su vil tim lauksim.

Bandysiu susirasti vaistininką - ne kitą savaitę, bet kiek vėliau, kai darbų apmažės. Gal kokių patarimų duos.

Žodžiu, gyvenam su faktais ir VILTIM...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifauru: 27 lapkričio 2008 - 20:56
QUOTE(lora++ @ 2008 11 27, 22:48)
daba paskaiciau, janvicius mire po 3 chemijos, kernagis po 4. o mano mamai skirtos 6? kaip cia yra?

Dievulėliau šventas (atsiprašau). lora, nelyginkit savo mamytės su niekuo. Nes kiekvieno ligoniuko kita situacija. Janavičiui buvo ligos atkrytis - po 10 metų. Visus 10 metų jis gyveno, džiaugėsi, liūdėjo, pyko, mylėjo - taip kaip daugelis iš mūsų. Susidaro toks įspūdis, kad Jūs neieškote, kaip padėti mamytei, bet renkat tik liūdnus pavyzdžius. Sakiau - persiskaitykit kitas forumo temeles. Čia rašantys -gyvena,, nors turėjo ir šešias ir dešimt chemijų. Mano mamytė antras mėnuo po 14 chemijos kursų. Ir dar šypsosi. Geriau pasiskaitykit www.kraujas lt , ten rašo ir apie šalutinius gydymo poveikius, ir psichologinę pagalbą, ir kt. Pasidomėkit pačia mamytės liga, kaip ji gydoma, kaip pagerinti jos padėtį vienu ar kitu atveju, o nekiškit savo galvon liūdnų pabaigų bagažo. Laikykitės ir nepasiduokite. 4u.gif 4u.gif
p. s. Jei Jūsų mamytei skirtos šešios chemijos, vadinasi tiek ir reikia. Gali būti, kad vienų ar kitų vaistukų netoleruoja organizmas. Tada gali būti, kad bus keičiama pati schema, t. y. kiti vaistukai. Bet Jums gali taip ir nebūti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 27 lapkričio 2008 - 21:35
QUOTE(lora++ @ 2008 11 27, 22:48)
daba paskaiciau, janvicius mire po 3 chemijos, kernagis po 4. o mano mamai skirtos 6? kaip cia yra?

Lora,man irgi skirta 6 chemijos,o po to dar ir svitinimas,ir dar man kazkaip chemija leis i stubura.Merginai kur su manim gulejo palatoje bus arba 7 arba 8 chemija,nepamenu,paskutine.
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2008 11 27, 22:55)
Na va, dar turim rezultatų, kurie, deja....Markeris užkilęs iki 60  verysad.gif MTS kepenyse matomos 8, plaučiuose - irgi panašiai. Tik lyg labai nėra didėjimo - didumais panašūs kiap anksčiau, tik skaičius padidėjęs.

Gydytoja rekomendavo laukti, nes praėjus 2 mėnesiams vėl duoti chemiją - per greit. Todėl už mėnesio tik kartosim CAE (atrodo, toks žymens pavadinimas) ir su vil tim lauksim.

Žodžiu, gyvenam su faktais ir VILTIM...

Sveika, ifauru, 4u.gif
Jokiu būdu nepraraskit vilties. Stiprybės ir kantrybės Jums ir mamytei. 4u.gif O kokia markerio norma pas jus? Ir svabu, kad mts nedidėja. Mano mamytė gavo antrą chemijų ratą praėjus dviem su puse mėnesio. Tikriausiai Jūsų gydytoja nusprendė teisingai, atsižvelgdama į susiklosčiusią situaciją ir mamytės savijautą. Beje, ar mamytė jaučia kokius tai simptomus? Mums buvo vėl prasidėję skausmai. Iš pradžių tai buvo pamanyta, kad nuo švitinimo, bet padarius nuotrauką išaiškėjo kad tai vėl mts. verysad.gif O ar Jūs mokate už markerį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 27 lapkričio 2008 - 21:39