Įkraunama...
Įkraunama...

Po apsisaugojimo priemonių negaliu pastoti

Ironiskai nuskambes, bet reiktu pradeti "nenoreti" pastot...
Atsakyti
Jetau Tushka kaip mane pradziuginai biggrin.gif Mano reikalas toks pat hormonai geri, nera men ir nevyksta ovuliacija skirtas gydymas "Clostilbegyt" -> pasirodo tai veiksminga tongue.gif Lauksiu rezultatu nestuke.gif 4u.gif
wub.gif wub.gif Dekoju merginos uz palaikyma ir patarimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tushka @ 2005 07 08, 20:44)
Ironiskai nuskambes, bet reiktu pradeti "nenoreti" pastot...

Nenoreti...kaip galima nenoreti, kai labai nori? O gal prisigalvoti kokiu "nenoru", pvz.: pirma reikia darba geresni rast, tai dabar negaliu ar panasiai? biggrin.gif
Atsakyti
Vis tiek nepatikėsiu, kad kontraceptinės tabletės neturi jokio poveikio vaisingumui nutraukus jų vartojimą... Bent jau aš prisiekiau, kad jeigu pavyks nestuke.gif , tai niekada, niekada, niekada nebegersiu KT... Pradėjau gerti dėl tokios nesamonės, kaip mėnesinių skausmai, iki tol jokių problemų nebuvo, viskas reguliaru ir tvarkinga. Tiesa, pastoti tuo metu nebandžiau smile.gif Po dviejų metų nutraukiau, dar be tikslo pastoti, tiesiog bandžiau keisti kontracepciją. Tada ir prasidėjo... KT vien tam, kad vyktų ciklas ir pan, hormoniniai sutrikimai ir t.t.
Atsakyti
Ptitariu tau, Spirge. Aš apie 3 metus vartojau KT. Nustojus gerti, pastojau tik po stimuliacijos. Nors gydytojai man nepatvirtino, kad problemos buvo dėl KT, aš ėmiau labai "kreivai" į jas žiūrėti. Dabar nebegeriu ir turbūt niekada nebegersiu. schmoll.gif
Atsakyti
zinot, as visada buvau uz kt, bet kai po penkiu metu nutraukiau jas kad pastociau, nebegaliu. trecias menuo nieko neiseina. buvau pas gyd. tai tipo dar atsistatineja organizmas po KT jei ir ketvirta men. nepavyks , duos skatinanciu. Labai tikiuosi kad tada man pavyks. ir KT daugiau niekada negersiu.
Atsakyti
QUOTE(kyka @ 2005 08 05, 18:14)
zinot, as visada buvau uz kt, bet kai po penkiu metu nutraukiau jas kad pastociau, nebegaliu. trecias menuo nieko neiseina. buvau pas gyd. tai tipo dar atsistatineja organizmas po KT jei ir ketvirta men. nepavyks , duos skatinanciu. Labai tikiuosi kad tada man pavyks. ir KT daugiau niekada negersiu.



Jėzau Marija, tu tik keisk kyka gydytoją greičiau. Nu jau jeigu ovuliaciją skatinančius vaistus pradės skirti po 4 mėnesių nepastojimo, tai svieto pabaiga....
Šeima laikoma turinti problemų su pastojimu, kai praeina 1 metai nuo apsaugos priemonių vartojimo nutraukimo. Tada atliekami detalūs tyrimai (hormoniniai ir echoskopija bei gimdos nuotrauka) ir tik tada skiriama stimuliacija. Ovuliaciją skatinantys vaistai nėra tokie nekalti, kad juos būtų galima skirti kada nori ir kiek nori.
Atsakyti
As atgeriau net 6 metelius KT, rezultatas - policistines kiausides , sutrike menesines ir aisku asaru pakalne nesulaukiant pilvuko. Reiktu spjauti tokiems gydytojams i akis , kurie rekomenduoja KT kaip pacia nekenksmingiausia priemone apsisaugojimui. Jei kada pastosiu, gyvenime nebegersiu tu bjaurybiu. Geriau Regulon ir Cilest.
Atsakyti
Aš taip pat 1 metus gėriau Logesta, nutraukus neatsirado mėnesinės pusę metų (ir tai atsirado tik su vaistų pagalba). Po to vėl 1,5 metų gėriau Cilesta, nutraukiau ir vėl mėnesinės neatsirado ir neina pastoti jau metai laiko. Darė neseniai laparoskopiją- viskas gerai. Prieš KT mmm buvo nereguliarios,tad skyrė KT, kad sureguliuotų. Aš tik dabar pradedu suprasti, kad man KT nepadėjo, o pakentė.
Atsakyti
QUOTE(irmuks @ 2005 08 05, 22:57)
Aš taip pat 1 metus gėriau Logesta, nutraukus neatsirado mėnesinės pusę metų (ir tai atsirado tik su vaistų pagalba). Po to vėl 1,5 metų gėriau Cilesta, nutraukiau ir vėl mėnesinės neatsirado ir neina pastoti jau metai laiko. Darė neseniai laparoskopiją- viskas gerai. Prieš KT mmm buvo nereguliarios,tad skyrė KT, kad sureguliuotų.  Aš tik dabar pradedu suprasti, kad man KT nepadėjo, o pakentė.


Na svyra man jau rankos, mergaitės.......šitiek kalbėta, šitiek jau rašyta apie tai.

Jeigu mėnesinės buvo nereguliarios, tai greičiausiai jau tada jų nereguliarumo priežastis buvo policistinės kiaušidės. KT buvo skirtos ne gydymui, o cikliškumo palaikymui. Nutraukei ir vėl mėnesinių nėra. Ir vėl reikia gerti vaistus, kad palaikytum ciklą. Todėl ir nepastoji, kad natūraliai ovuliacija greičiausiai nevyksta.
Reikalingas detalus ginekologinis ištyrimas - hormonai, echoskopija ir jei reiks gimdos nuotrauka.
Va taip ir prasideda tušti kaltinimai.....
Atsakyti
Tai kodėl prieš pradedant gerti KT mėnesinės buvo (nors ir nereguliarios), o pagėrus KT jos visai neatsirasdavo (tik su vaistų pagalba)?
Atsakyti
QUOTE(irmuks @ 2005 08 06, 08:39)
Tai kodėl prieš pradedant gerti KT mėnesinės buvo (nors ir nereguliarios), o pagėrus KT jos visai neatsirasdavo (tik su vaistų pagalba)?


Skiriant KT menstruacinis ciklas vyksta nenatūraliai - ovuliacijos tame cikle nėra. Kartais pasitaiko, kad po KT vartojimo, ypač esant policistinėms kiaušidėms ciklą reikia užvesti, nes jis pats neužsiveda, kaip kad esant normaliu atveju. Negalima vienareiškiškai pasakyti, kad KT nekenkia. Būtent dėl to kai kuriais atvejais rekomenduojama prieš skiriant KT kruopščiai ištirti ginekologiškai.

Jeigu prieš KT gėrimą menstruacinis ciklas buvo visiškai reguliarus ir yra įdodyta, kad tie ciklai tikrai buvo ovuliaciniai, tai po KT išnykusios mėnesinės tikrai rodytų apie KT žalą. Tavo, Irmuks, atveju, mėnesinės buvo nereguliarios, vadinasi kažkas su kiaušidžių veikla buvo ne taip. Taigi.....

Net ir esančios reguliarios mėnesinės visiškai nereiškia, kad vyksta ovuliacija. Pasiskaitykit, mergaitės mūsų skyreliuose, kiek yra moterų su normaliausiu ciklu (reguliariu ir tt.), kurios nevyksta ovuliacija ir vaikiukų nėr.

Tikrai daug apie tai prirašyta ir pridiskutuota. Siūlau sėst ir pasiskaityt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 06 rugpjūčio 2005 - 09:38