Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę rinktis? - 2

QUOTE(Ajuss @ 2007 01 15, 23:07)
Ne apie tai kalba, reiskia, ar nereiskia ką mokslininkų analizės, bet.... Žinant Lietuvos žurnalistiką..... Rašoma tai kas užperkama, galima, kad ir geriausia daikta ispeikt, jei kas nors to paprasys uz atitinkama suma (nesakau, kad konkreciu atveju taip yra)
Asmeniškai aš irgi naudoju teflonine keptuve ir nesiskundžiu.. Nu mielai naudociau as ta super duper keptuvę už 700Lt, bet tikrai negaliu sau to leisti... Ir manau, kad dauguma negali...


Aisku siais laikais ziniasklaida visagale, pinigai irgi bigsmile.gif ale kaip atsijot ta teisybe?
As irgi neturiu 700lt keptuvei tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Otra @ 2007 01 16, 09:51)
Vat tikrai idomu, kur yra pirkt kitokiu, nei tefloniniu?  g.gif  Nes as kiek ziurejau, tai irgi vien teflonines iskabintos... g.gif


Mes pirksim Contacto parduotuvej is titano ir aliuminio lydinio keptuve ax.gif Gal nors tarnaus, ne taip kaip teflonine doh.gif Ir nereiks keist kas metai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 17 sausio 2007 - 10:37
O man tefloninės irgi patinka. Kitokios net neturėjus, tik tas senoviškas metalinukes, kai su tėvais gyvenau... blink.gif
O draugė ant savo ketaus keptuvių nieko kept negali, siaubingai svyla, o ko tik neišbandė - pusė kepinio ant dugno lieka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Otra @ 2007 01 16, 10:51)
Vat tikrai idomu, kur yra pirkt kitokiu, nei tefloniniu?  g.gif  Nes as kiek ziurejau, tai irgi vien teflonines iskabintos... g.gif



Ne tefloninių ieškok zeptery, bauery, berlghofe. Gal aišku ir dar daugiau panašių firmų yra
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2007 01 18, 10:49)
Ne tefloninių ieškok zeptery, bauery, berlghofe. Gal aišku ir dar daugiau panašių firmų yra


Berghoff keptuves irgi padengtos teflonu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 18 sausio 2007 - 10:56
QUOTE(Tučka @ 2007 01 18, 11:55)
Berghoff  keptuves irgi padengtos teflonu  tongue.gif


Tadum atsiprašau, nes aš galvojau, kad pas juos keptuvės kaip ir puodai iš plieno doh.gif . Soriukas 000189.gif
Atsakyti
PATI TEFLONINE DANGA NERA ZALINGA SVEIKATAI ,KOL NERA PAZEIDZIAMAS VIRSUTINIS JOS SLUOKSNIS.AS NAUDOJU PROFESIONALIAS,JU DANGA STORA,GALIMA NAUDOTI METALINIUS ĮRANKIUS cool.gif , IR LABAI ILGAI TARNAUJA smile.gif O SIAIP SVEIKATAI KENKIA PATS GYVENIMAS...
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2007 01 12, 01:40)
Nežinau,ar teisingai įšokau,bet pamaniau,kad būtų galima kažkiek apie tai padiskutuoti.Vakar dienos "KAUNO DIENOS"laikraštyje yra straipsnis,kad TEFLONINĖS keptuvės yra nuodingos,sukeliančios vėžį blink.gif .Tipo,.Amerikoje jų jau atsisakoma,naudoja tik europiečiai ir t.t.
Šiuo metu tai perkamiausi indai.Tad ar tiesa,ar man savo keptuvę jau mesti lauk,ar tai paprasčiausiai konkurentų išpuolis g.gif .
Būtų įdomu išgirsti kitų nuomonę apie tai. 4u.gif

Mokslinikai vis nustato naujus mums kenksmingus gaminius,produktus,ir t.t. O juk iš pradžiū patys ir išrand. tongue.gif
Kenkia viskas.
O Ukrainos mokslinikai nustatė,kad daugiausia vitaminų yra vaistinėse. lotuliukas.gif
Atsakyti
Tame straipsnyje buvo paminėtos atseit geros keptuves titano keramikos. gal žinote kiek jos kainuoja Jaučiu kainelė doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2007 01 17, 11:37)
Mes pirksim  Contacto parduotuvej is titano ir aliuminio lydinio keptuve  ax.gif  Gal nors tarnaus, ne taip kaip teflonine  doh.gif Ir nereiks keist kas metai  schmoll.gif

o man atrodo ,kad ner geriau kaip ZEPTER keptuve,jej duodama garantija visam gyvenimui thumbup.gif daiktas
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2007 01 18, 10:55)
Berghoff  keptuves irgi padengtos teflonu  tongue.gif

Ne visos tongue.gif

QUOTE(ziza @ 2007 01 18, 11:54)
Tadum atsiprašau, nes aš galvojau, kad pas juos keptuvės kaip ir puodai iš plieno  doh.gif . Soriukas 000189.gif

Ir plieninių yra, bet kad ir turiu, nenaudoju schmoll.gif , nebent sriubai morkas pašutinu doh.gif ... Nes viską pritraukia doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(darata @ 2007 01 21, 02:41)
Tame straipsnyje buvo paminėtos atseit geros keptuves titano keramikos. gal žinote kiek jos kainuoja Jaučiu kainelė doh.gif  doh.gif

As tai mokejau 229Lt, bet kaina dar priklauso ir nuo keptuves istrzaines 4u.gif
Atsakyti