Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę rinktis? - 2

QUOTE(mazee @ 2011 09 28, 12:16)
As irgi apie sia keptuve mastau g.gif  Gal jau isbandet bigsmile.gif ?

Kiausiniene isbandyta biggrin.gif , niu iskepe gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazee @ 2011 09 28, 13:16)
As irgi apie sia keptuve mastau g.gif  Gal jau isbandet bigsmile.gif ?

Dar ne. Bet nemanau, kad gali būt kas nors blogai - ketus yra ketus. Juolab, kai naudoju neaiškios kilmės (greičiausiai bus made in China) No Name ketaus keptuves ir viskas thumbup.gif Kuo daugiau reikalų turiu su ketaus indais, tuo labiau įsitikinu, kad kaina iškelta už dizainą, padarymo kruopštumą, dizainą, galų gale už vardą.
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2011 09 27, 07:28)
Gal kuri galite pakomentuoti apie tas keramikines keptuves mirksiukas.gif , nes as nieko apie jas nezinau blush2.gif .. Idomu butu... Aciu 4u.gif

Pirkau už IKI lipdukus neperseniausiai kada buvo akcija kur dalino keptuves, skardas g.gif nežinau kokia ji keramikinė bet naudojasi super thumbup.gif nesibraižo galima su šakute vartyt, niekas nesilupa nesvyla schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 09 28, 15:23)
Pirkau už IKI lipdukus neperseniausiai kada buvo akcija kur dalino keptuves, skardas  g.gif  nežinau kokia ji keramikinė bet naudojasi super  thumbup.gif  nesibraižo galima su šakute vartyt, niekas nesilupa nesvyla  schmoll.gif



na kaip įdomiai, o man ta keptuvė iš iki akcijos tik blynams kepti tetinka, viską kitą pritraukia verysad.gif visaip bandžiau bet nesigauna ir viskas, todėl nusivylusi berhoff keptuvėmis (ko nepasakysiu apie puodus, jie super) turiu ir ketinę tą II rūšies bet pirktą anksčiau, tai su ja truputį pavargt reikėjo, ją reikia pagrūdinti biggrin.gif pirma patartina kokią valandą ant vidutinio kaitrumo įpylus rupios druskos pakaitinti, ale išeina visi brudai, iš tikro rūko tai žiauriai, o kas netingi dar ir ištept aliejum ir orkaitėje ar ant laužo "iškepti" tada tipo susidaro kaip natūralus ale tefloninis sluoksnis, ir jau visai beveik nebereikia aliejaus... (šito dar neišbandžiau)... ax.gif
bet šiaip keptuvė gera, skonis geresnis maisto gaunasi, tik joje negalima maisto nakčiai palikti reikia iškarto išplauti ir iššluostyti... doh.gif
o kokio skersmens pas jus tą akcijinė dabartinė iš maximos?
ir gal kas matė buvo tokios ketinės ale grilinės, su nelygiu dugnu, gal dar kur tokių liko?

beje aš kepu ant stiklo keramikos kaitlentės
Atsakyti
http://grupinis.lt/v...iniu-pavirsiumi

Kokia nuomone apie sia keptuve? Ar verta pirkti? g.gif Reikia keptuves tinkancios indukcinei kaitlentei uz padoria kaina. Sitas pasiulymas labai vilioja ax.gif
Atsakyti
man tai keramikines keptuves labai patinka, niekas nesvyla, graziai kepa, tik negalima ikaitusios po saltu vandeniu kirti, nes tada sutrukineja keramika ir prasideda svylimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(banginute @ 2011 10 05, 21:50)
man tai keramikines keptuves labai patinka, niekas nesvyla, graziai kepa, tik negalima ikaitusios po saltu vandeniu kirti, nes tada sutrukineja keramika ir prasideda svylimai smile.gif
Man irgi keraminės keptuvės patinka - šiuo metu naudoju dvi (didesnę ir mažesnę), tik kas dar yra svarbu - tai po kiekvieno naudojimo gerai išplauti visus riebalų likučius, nes jei liks senų riebalų, tai juos po pakartotinio kaitinimo bus be galo sunku nugrandyti (o tai daryti išvis nepatartina), o tai vėlgi grasina svilimais... ax.gif
Atsakyti
Naudojam paprastą ketaus ir BergHOFF nerūdijančio plieno. Man jos nepamainos - paprasta priežiūra, nereikia bijoti subraižymų, perkaitinimų, temperatūros kaitų, yra ilgaamžės ir pan. Iki jų įsigijimo keptuves keisdavom vos ne kasmet, mokėdavom vis brangiau ir brangiau, bet rezultatas vis būdavo tas pats. O šias keptuves tai dar ir savo vaikams paliksim lotuliukas.gif
Atsakyti
"Prismoje" pirkau ketaus keptuve (27cm). Pradzioj nervino, kad viskas limpa prie dugno doh.gif Dabar jau prasikepe.
Bet ji man permaza. Kas dar tinka indukcinems, gal kurnors uzmatet kokia pidesne, gera keptuve?
Atsakyti
Gal kas esate naudoję Delimano keptuvę(-es)? Labai gundausi įsigyti, bet norėtųsi dar ir atsiliepimų išgirsti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 10 24, 01:55)
Gal kas esate naudoję Delimano keptuvę(-es)? Labai gundausi įsigyti, bet norėtųsi dar ir atsiliepimų išgirsti rolleyes.gif

su ja labiau tušinti tinka, reikia "ivaldyti" ja kad apskrudinti maista eitu, siaip labai lengvai plaunasi, didele...
Atsakyti
Renkuosi keptuvę, perskaičiau visą forumą, jau buvau nutarusi pirkti ketaus keptuvę. Nuvažiavau į Žaną, apžiūrėjau suomišką Hormann firmos, ir pasimečiau. Labai jau ji sunki. (Man reikia 28cm.) O dar yra nuomonių, kad jai riebalų daug reikia, kas visai nežavi. Dabar linkstu prie Titano keramikos dangos keptuvių. Ar pirkti Woll firmos, ar galima tą pačią kokybę gauti ir pigiau? Ar ilgai tarnaus? Jei tik kokius 3 metus, tai š.... Pasimečiau.
Atsakyti