Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę rinktis? - 2

QUOTE(Kriiste @ 2012 05 06, 22:25)
tai tiek titano, tiek akmens mases keptuves - yra teflonines - tik del titano ar akmens mases daleliu - tvirtesnes mirksiukas.gif
pas mane tokia, tik 24 cm skersmens, todel pigesne:
http://www.gerduva.l...ional-28cm-gili


Aha, suprantu, turėjau omeny kad pas mus visos tuo tokiu senoviniu teflonu dengtos, kur po menesio jau pradeda atskilinet frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 05 06, 23:25)
tai tiek titano, tiek akmens mases keptuves - yra teflonines - tik del titano ar akmens mases daleliu - tvirtesnes mirksiukas.gif
pas mane tokia, tik 24 cm skersmens, todel pigesne:
http://www.gerduva.l...ional-28cm-gili
nu aš tai nemanau,kad titano keramika yra tas pats teflonas g.gif man atrodo,kad jus neteisingai informavo ,nes tokios info nėra internete blink.gif
Atsakyti
QUOTE(skay @ 2012 05 07, 13:35)
nu aš tai nemanau,kad titano keramika yra tas pats teflonas g.gif man atrodo,kad jus neteisingai informavo ,nes tokios info nėra internete blink.gif

nzn, tai ir nesigincyju - tik mane parduotuveje perkant informavo, kad buna ketaus keptuves, teflonas - su kazkuo arba be nieko ir keramika, emale ar kazkaip (nebepamenu tiksliai)...
Atsakyti
QUOTE(skay @ 2012 05 07, 13:35)
nu aš tai nemanau,kad titano keramika yra tas pats teflonas g.gif man atrodo,kad jus neteisingai informavo ,nes tokios info nėra internete blink.gif


tas pats tik patobulintas smile.gif paskaitykit vat lietuviai apgavikai, nieko konkrečiai neparašo, prirašo gražių mandrų žodžių, o tu žmogeli tik pirk, nors ieškai be teflono, o gaunį būtent su juo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 05 07, 14:13)
tas pats tik patobulintas smile.gif paskaitykit vat lietuviai apgavikai, nieko konkrečiai neparašo, prirašo gražių mandrų žodžių, o tu žmogeli tik pirk, nors ieškai be teflono, o gaunį būtent su juo  doh.gif

cia raso apie akmens mases danga, ne apie titano keramika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 05 07, 14:19)
cia raso apie akmens mases danga, ne apie titano keramika mirksiukas.gif


doh.gif susivėliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 05 07, 15:13)
tas pats tik patobulintas smile.gif paskaitykit vat lietuviai apgavikai, nieko konkrečiai neparašo, prirašo gražių mandrų žodžių, o tu žmogeli tik pirk, nors ieškai be teflono, o gaunį būtent su juo  doh.gif

Apie tefloninę dangą lyginant su keramika (kas skaito rusiškai).
Atsakyti
Nu ir nusipirkau aš tą akmens masės keptuvę.. wub.gif Kepa tiesiog nuostabiai, nesvyla nei kiek, bet jei noriu galiu ir apskrudint maistą... bet geriausia buvo kai aš, dietininkė iki grabo lentos, šiandien išsikepiau blynus visiškai be aliejaus thumbup.gif clap.gif kažkas nerealaus
Atsakyti
QUOTE(Danniella @ 2012 05 12, 13:35)
Nu ir nusipirkau aš tą akmens masės keptuvę.. wub.gif Kepa tiesiog nuostabiai, nesvyla nei kiek, bet jei noriu galiu ir apskrudint maistą... bet geriausia buvo kai aš, dietininkė iki grabo lentos, šiandien išsikepiau blynus visiškai be aliejaus  thumbup.gif  clap.gif kažkas nerealaus

O kurios vadinamos "akmens masės" g.gif Gal nuorodą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 05 12, 15:17)
O kurios vadinamos "akmens masės"  g.gif  Gal nuorodą  blush2.gif

Aš nežinau, kaip jos tiksliai vadinamos, aš čia taip liaudiškai - akmens mases blush2.gif
Pas mane Bergnerio

Dar noriu išbandyt ją kaip kepimo formą, rašo, kad galima dėt į orkaitę rolleyes.gif Dabar net keista, kad taip ilgai su tuo teflonu vargau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 12 gegužės 2012 - 23:27
QUOTE(Danniella @ 2012 05 12, 22:43)
Aš nežinau, kaip jos tiksliai vadinamos, aš čia taip liaudiškai - akmens mases  blush2.gif 
Pas mane Bergnerio

Dar noriu išbandyt ją kaip kepimo formą, rašo, kad galima dėt į orkaitę  rolleyes.gif Dabar net keista, kad taip ilgai su tuo teflonu vargau..

g.gif nu jo iki akmens joms kaip iki marso doh.gif
Bet tokią jau gal porą metų naudojamės, plauname indaplovėje ir pan - thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Danniella @ 2012 05 12, 21:43)
Aš nežinau, kaip jos tiksliai vadinamos, aš čia taip liaudiškai - akmens mases  blush2.gif 
Pas mane Bergnerio

Dar noriu išbandyt ją kaip kepimo formą, rašo, kad galima dėt į orkaitę  rolleyes.gif Dabar net keista, kad taip ilgai su tuo teflonu vargau..


tai cia tik akmens mase sustiprintas teflonas - bet principas tas pats mirksiukas.gif
Atsakyti