Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę rinktis? - 2

QUOTE(edinka @ 2009 03 03, 05:57)
Ir vėl tas pats klausimas  ax.gif  AR VERTA PIRKT IKI TEFALĮ? Iki keptuvių stendas beveik ištuštėjęs, nebėra iš ko rinktis, o atsiliepimų vistiek nėra, tai nejaugi visi tik perka, bet nenaudoja  g.gif

Nemanau, kad verta, bent as tai pirksiu titanine ar dar bala zino kokia is metalo keptuve, tiek negero apie jas prirasyta ir siaip neskaniai man jose kepa, pasirinkimas didelis
Atsakyti
Pas mus tefalio, tai nebloga, bet jau biskeli apsibraize, pirkom prie 1,5 metu, siaip tikrai nesvyla, bet reik valyt atvesusia, sausu skudureliu ar ranksluostuku, o jei isplaunu su vandeniu reik gerai iskaitint, nes tada biski svyla.
Atsakyti
Mano mama irgi dar vis naudoja tefali pirkta pries metus su virs. Tikrai, nesvyla, bet kai pamaciau is arciau kaip ji atrodo, kazkaip nejauku pasidare, zinant kad teflonas nuodingas. Vaizdas kaip atserpetojusios odos... blink.gif tai sekanti karta vaziuodama pas ja jau vesiuos ir keptuve kartu dovanu, ir tikrai ne tefali ar kitoki teflona smile.gif

QUOTE(žemuogienė @ 2009 03 03, 19:16)
aš Woll keptuvę bandžiau valyti su grilio valikliu Valis. rašo, kad ir keptuvėms tinka. Bet keliose vietose taip įdomiai nubaltavo, atrodo kad tiesiog įtraukė tą chemiją. atsiplovė per kelis kartus. dabar geriau bandysiu dėti į indaplovę, bet be miltelių, o kad tik karštu vandeniu ją plautų, nes nuo miltelių irgi buvo nubaltavusi visa unsure.gif

Savaitgali lankiausi parodoj litexpo, ten wool savo produkcija pristatinejo, tai idomumo delei paklausiau su kuo siulo valyti keptuves isore, deja atsakymo kaip ir nesulaukiau... tiesiog patare tiek jos "nepriaugint" kad vandeniu nenusiplautu unsure.gif Tai va tokios rekomendacijos is gamintojo puses smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina12345 @ 2009 03 09, 15:11)
Savaitgali lankiausi parodoj litexpo, ten wool savo produkcija pristatinejo, tai idomumo delei paklausiau su kuo siulo valyti keptuves isore, deja atsakymo kaip ir nesulaukiau... tiesiog patare tiek jos "nepriaugint" kad vandeniu nenusiplautu  unsure.gif  Tai va tokios rekomendacijos is gamintojo puses  smile.gif


super. gal tada visai nenaudot rekomenduotų kad švarios būtų smile.gif kelis kartus kišau į indaplovę, bet be chemijos. pamažu atsiplaus.
Atsakyti
QUOTE(ddd @ 2009 01 20, 18:05)
Mane teflonines irgi uzkniso. Kad ir kokia brangia pirksi, vistiek su laiku luptis pradeda. Tai dabar pabandymui irgi nusipirkau ketaus. Pirkau Zanoj, ukrainietiska, dizainas tikrai fainas, su medine rankena. Bet nera pigi, gerai nepamenu, bet uz gana maza, tai lygtai apie 70lt mokejau. Yra tik vienas minusas, perskaiciau, kad indaplovej nepatartina plauti. Sakau, gal kuri bandet nusizengti siai taisyklei. Ar kas nutiko keptuvei po indaploves?

Nu mano keptuvė irgi ketaus, bet lyg neukrainietiška.O Jums nelimpa maistas prie jos? Prieš naudojimą kaitinau riebaluose, bet pvz. lietinių neiškepsi doh.gif , be galo limpa.Mėgstamų varškėčių taip pat.Negi po kiekvieno plovimo reik vėl kaitint su riebalais prieš kitą naudojimą.Aš tiesiog kai išdžiūsta keptuvė, įtrinu ją aliejum ir vsio g.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 03 09, 03:26)
super. gal tada visai nenaudot rekomenduotų kad švarios būtų smile.gif kelis kartus kišau į indaplovę, bet be chemijos. pamažu atsiplaus.

Tai labai teisinga patare, kiekviena kart po kepimo kempynele tiesiog (dazniausiai net be valikliu) pereinu ir kaip nauja, o manajai keptuvei gal 3 metai, igudau taip ir viskas ir kad tos keptuves niekad taip neapskrenta kad jas bruzint reiktu mirksiukas.gif Pabandykit rolleyes.gif
Atsakyti
Aš anksčiau turėjau Berghoff, o dabar turiu Woll; tai Woll man daug geresnė thumbup.gif
Atsakyti
yra tokiu, kuriose galima kept visiskai nenaudojant riebalu?
Atsakyti
QUOTE(aniuta82 @ 2009 02 26, 19:40)
o ka manot apie tefal keptuves kur dabar galima iki su 50 proc nuolaida isigyt cool.gif


Man pasirodė, kad ten tas pigesnis Tefal'is. Mes daug metų naudojam Tefalio, bet tas storesniu dugnu, kur Žanoj ~150lt. Ir liux thumbup.gif Iki pardavinėjamom itgi gundžiausi, bet iš arčiau apžiūrėjus man jos tokios plonytės pasirodė, bijau, kad išsiklaipys greitai ir apšerpetos tefloninė danga doh.gif
Nors gal kas pirkot ir kitaip yra???
Atsakyti
o aš ruošiuosi pirkti icook amway keptuvę, ragavau joje pagaminto maisto nerelus essen.gif, galima gaminti visai be druskos ir riebalų. Žinoma kainuoja ne mažai, tačiau garantija penki metai. Kai palygini kainas su kokiu Tefaliu, tai ji žinoma brangesnė, tačiau ne vieniem metam perki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristute as @ 2009 03 10, 10:37)
o aš ruošiuosi pirkti icook amway keptuvę, ragavau joje pagaminto maisto nerelus  essen.gif, galima gaminti visai be druskos ir riebalų. Žinoma kainuoja ne mažai, tačiau garantija penki metai. Kai palygini kainas su kokiu Tefaliu, tai ji žinoma brangesnė, tačiau ne vieniem metam perki  thumbup.gif

As isigijau sitas keptuves, tai super thumbup.gif maistas nepriskrunda, iskepa viskas kelis kartus greiciau, reikia mazai energijos, nes karstis ilgai laikosi. Labai dziaugiuosi, kad nepagailejau pinigu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristute as @ 2009 03 09, 22:37)
o aš ruošiuosi pirkti icook amway keptuvę, ragavau joje pagaminto maisto nerelus  essen.gif, galima gaminti visai be druskos ir riebalų. Žinoma kainuoja ne mažai, tačiau garantija penki metai. Kai palygini kainas su kokiu Tefaliu, tai ji žinoma brangesnė, tačiau ne vieniem metam perki  thumbup.gif


Taigi kiekvienoj keptuvej be druskos kepti ne tik galima, bet ir reikia del susidaranciu kazkokiu ten junginiu, druska pabaigoje kepimo beriama, be to ji ''sendina'' maista-iskiriamos sultys, dziusta pats kepamas produkta, cia tikrai ne mano ismislai, o be riebalu man net ir neskanu, slakelis alyvuogiu aliejaus-kvapas ir prieskonis malonus
Atsakyti