Įkraunama...
Įkraunama...

Ar namines košės geriau už pirktines?

sveikos...
mano mazylei 7 menesiai ir kelios dienos...kosytes valgom tik pirktines hipo ,milupos...
mama isbare kad blogai darau,seriu vaika chemija ir t.t
bandziau virt namie...nest kavamale sumaliau iki miltu grikiu,avizu kruopas...nevalgo vaikas...ziaukcioja ,springsta...kol apsivemia..
nesuprantu kodel taip yra,ir kaip pripratinti prie tu naminiu kosiu doh.gif
padekit prasau..patarkit kaip virt,kad valgytu.
verdu vandeny,paskui ipilu misinuko.jau ir pasaldinu truputuka...nepadeda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2008 11 26, 17:00)
sveikos...
mano mazylei 7 menesiai ir kelios dienos...kosytes valgom tik pirktines hipo ,milupos...
mama isbare kad blogai darau,seriu vaika chemija ir t.t
bandziau virt namie...nest kavamale sumaliau iki miltu grikiu,avizu kruopas...nevalgo vaikas...ziaukcioja ,springsta...kol apsivemia..
nesuprantu kodel taip yra,ir kaip pripratinti prie tu naminiu kosiu doh.gif
padekit prasau..patarkit kaip virt,kad valgytu.
verdu vandeny,paskui ipilu misinuko.jau ir pasaldinu truputuka...nepadeda doh.gif

Pradziai nusipirkit jau sumaltas kruopas, yra pc kruopu miltu-grikiu, ryziu, kukuruzu. Paskui virkit taip: i 200gr SALTO vandens iberkit 3 arb saukstelius miltu ir maisykit, kol uzvirs. Kai uzvirs, prisukit ugni ir leiskit kosei paciai sutirsteti bei gerai pervirti. Balinkit misinuku taip-i buteliuka idekit kokius keturis saukstelius misinuko milteliu ir uzpilkit 5gr karsto vandens, kad tie milteliai tiesiog istirptu, visa toki "cefyrini" misini supilkit i isvirusia kosele, gerai ismaisykit. Iberkit sauksteli cukraus, nesijaudinkit, ne tiek tos uzpilamos koses yra saldinamos irnesakyk.gif
Siaip jusu mama teisi 4u.gif Jokia naturali kruopa vandeny netirpsta mirksiukas.gif
Atsakyti
o tos sumaltos kruopos gal dribsniais vadinamos?nu atleiskit jei jau esu tokia blondine doh.gif nenusimanau.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2008 11 26, 19:07)
o tos sumaltos kruopos gal dribsniais vadinamos?nu atleiskit jei jau esu tokia blondine doh.gif nenusimanau.... blush2.gif

Ne, dribsniai yra dribsniai, miltai yra miltai smile.gif Maximose jie buna ekologisku produktu lentynose, taip ir vadinasi-"grikiu miltai", "ryziu miltai", kukuruzu miltai".
Nuo gerai pervirtos miltu koses vaikas tikrai nesprings mirksiukas.gif
Atsakyti
Savo mažei košes verdu su pienu(skiestu) ir įmaišau kokį vaisį(obuolį,bananą,kriaušę.....) Pabandyk tiesiog paskaninti kokiu vaisiu ax.gif
Atsakyti
aciu labai uz atsakymus...
tiesa sakant niekad neziurejau i ekologisku produktu lentynas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 11 26, 17:38)
Siaip jusu mama teisi 4u.gif Jokia naturali kruopa vandeny netirpsta mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif todėl aš irgi kruopų košytes verdu pati ax.gif Tik tokiais atvejais, kai esame svečiuose duodu sūneliui pirktinės užpilamos košytės blush2.gif
Atsakyti
man kazkodel atrodo,kad tos pirktines koses praturtintos vitaminais..skirtos tikrai kudikiu maitinimui... g.gif tikrai nemanau kad jos blogos...
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2008 11 28, 13:13)
man kazkodel atrodo,kad tos pirktines koses praturtintos vitaminais..skirtos tikrai kudikiu maitinimui... g.gif tikrai nemanau kad jos blogos...

Siandien is prekybos iseme Similako misinelius, praturtintus vitaminais rolleyes.gif Jie juk irgi nieko bloga, skirti vaikams cool.gif
Yra ir limonadu, praturtintu vitaminais-apsidairykit, rasit tikrai, pilnos lentynos biggrin.gif
O siaip visose naminese kosese vitaminu yra kur kas daugiau nei pirktinese tongue.gif Ir naturaliu, o ne sintetiniu pagrindu.
Atsakyti
as ir uz tai, kad vaikuciui duoti tik namie darytas koste. taciau dabar susimasciau... kadangi as pati neturiu galimybes gauti naminiu darzoviu, tai prakybos centruose ar turguose,manote, yra saugios darzoves? jos apipurkstos chemikalais, auginamos neaisku kaip.... tiesiog nebezinau.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuterau @ 2008 11 29, 12:02)
as ir uz tai, kad vaikuciui duoti tik namie darytas koste. taciau dabar susimasciau... kadangi as pati neturiu galimybes gauti naminiu darzoviu, tai prakybos centruose ar turguose,manote, yra saugios darzoves? jos apipurkstos chemikalais, auginamos neaisku kaip.... tiesiog nebezinau.... g.gif


Na, o pas mus kita problema - savu darzoviu turim, bet mazylis nevalgo mano isvirtos koses - spjauna, purskia atgal, o galiausiai ima verkti. O pirktine - tik duok...Nebesugalvoju kaip ji pripratinti prie namie virtos darzovienes...?
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2008 11 29, 11:14)
Na, o pas mus kita problema - savu darzoviu turim, bet mazylis nevalgo mano isvirtos koses - spjauna, purskia atgal, o galiausiai ima verkti. O pirktine - tik duok...Nebesugalvoju kaip ji pripratinti prie namie virtos darzovienes...?



na, as bent jau ant hipp tyreliu skaiciau, kad ten tik tie produktai kurie reikia,pvz.:morkos,bulves ir vanduo. tai bent jau tai perskaicius nelabai ir reiketu pergyventi, bet aisku, cia,gal, tik graziai parasyt. nu benezinau ir as g.gif biggrin.gif
Atsakyti