Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

Kepsiu, nes jau prispausta prie sienos blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 12 04, 21:50)
Kepsiu, nes jau prispausta prie sienos  blush2.gif  biggrin.gif


O as saviski tik simtalapiu galiu palepinti , na dar morenginiu tongue.gif
Atsakyti
pasidalinsiu ir as su jumis receptuku,kuri su vaikais siandien isbandem

Sokoladines sirdutes

reikes:
200 g. margarino,
150 g cukraus (as dejau dvigubai nes truko)
2 nedideli kiausiniai
1 a.s. vanilinio cukraus
4 saukstai kakavos
1 a. s. kepimo milteliu
450-500 g miltu

Minksta margarina istrinti su cukrumi,imusti kambario temperaturos kaisiniai ir isplakti. Suberti kepimo miltelius,vanilini cukru,miltus sumaisytus su kakava. Gerai isminkyti. Tesla ivinioti i maistine plevele ir kelioms valandoms ideti i saldytuva. Iskocioti 5 mm storio blyna ir isspausti formeles. Kepti 175 laipsniu temperaturoje ikaitintoje orkaiteje 10-12 min
skanaus 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Gal nelabai i tema parasysiu. Bet mano balta torta, kur i papuosimus paskutini esu idejusi, siandien nunesiau i darba, tai "dedai" pradzioje paziurejo, kaip i pirktini, paskui pasakiau, kad pati dariau, tai apziurejo is visu pusiu, paskui paklause, kada galima ragaut. Tai dingo per minute, rijo ir dar dabavkes prase lotuliukas.gif lotuliukas.gif Baisiai pasipiktino, kad tiek metu slepiau toki "talenta" hihihi.gif
Atsakyti
Cipciuk, turiu toki nepadoru klausima blush2.gif Gal mane i kokias giminaites priimtumet? g.gif Niu, i marcias jau netikciau (ir amzius ne tas, ir savo pasonei MB turiu, manau, jis nelabai suprastu), bet gal i kokias pusseserias ar dar ka mastau.gif Tokiu grozybiu pridarot, kad tikrai noras kyla kazkur netoliese gyvent lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikiu .....toks grazus tortukas wub.gif , kad tik jiems viduriu nesusuktu nuo persirijimo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 12 04, 21:58)
Gal nelabai i tema parasysiu. Bet mano balta torta, kur i papuosimus paskutini esu idejusi, siandien nunesiau i darba, tai "dedai" pradzioje paziurejo, kaip i pirktini, paskui pasakiau, kad pati dariau, tai apziurejo is visu pusiu, paskui paklause, kada galima ragaut. Tai dingo per minute, rijo ir dar dabavkes prase  lotuliukas.gif lotuliukas.gif Baisiai pasipiktino, kad tiek metu slepiau toki "talenta" hihihi.gif

Ir kaip tu taip galejaui? blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kraustykis arciau Masiania *, uzteks ir tau tu kepinuku biggrin.gif
Atsakyti
Cipciuk, kaip gerai, kad priminet bigsmile.gif , o tai jau pamirsau doh.gif

Gi pazadejau savo MB, kad Kaledom iskepsiu simtalapi. Visa laime, kad parduotuveje jo kaina kandziojasi, nes jau koooooooooks jis man skanus doh.gif .
Itariu, kad naminis turetu dar skanesnis but
Atsakyti
beje cipciuk tavo tortas kaip visada pasaka thumbup.gif wub.gif o jai kai uzsimaniau tokio doh.gif rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na jau simtalapis tai simta kartu skanesnis naminis!

As irgi simtalapi kaledoms kepsiu smile.gif
Atsakyti
Skanus *irmute*.....velniskai skanus , gaila , bet is ryto as prie kavutes jo jau neragausiu ax.gif sausainukai tavo skaniai atrodo wub.gif

Pas mus Kaledos nebutu Kaledom Inocka, jei neiskepciau simtalapio , tradicija mirksiukas.gif
Atsakyti