Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(rimulia12 @ 2008 12 17, 21:52)
O jus tarkius nusunkiat?

Ar tu cia apie bandutes?Jei taip, tai jokiu tarkiu ten nesideda, ten tik virtos maltos bulves, kiausinis ir krakmolas bulviu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Srove- tas sudetingas receptukas- liux lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2008 12 17, 14:18)
va jetus, kokio sbandytes bulviu  bigsmile.gif labai noriu  biggrin.gif


QUOTE(Nerytė @ 2008 12 17, 19:50)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif banduciu manija uzejus

na tikrai,kad banduciu manija,as irgi susiruosiau jas gaminti siandien,bet gavosi visai kitaip biggrin.gif pasidariau tesla,viena lentute priraitojau banduciu,o paskui galvoju,kazi kazi,kas man vakarykscius,, katlietus,, suvalgys ,as tuos kotletus sumaliau,siek tiek sultinuko ipyliau ir bandutes pavirto virtu bulviu cepelinais hihihi.gif sake ,kad labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Žiūriu Nerytės bandutės per visus 50 psl lotuliukas.gif thumbup.gif

Srove tas sudėtingas patiekalas apetitą pakėlė biggrin.gif .
Atsakyti
labai noriu tu banduciu, nezinau ka daryt verysad.gif doh.gif
ot, Srove, kaip erzint patinka unsure.gif nu sakes, kai nemoku tokiu groziu, vakar blynu bulviniu prisikepiau ir valgiau su avokadu, nier ko ir fotkint, kai fantazija apleidus doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mūsų vakarienė:

Vištienos plovas kitaip:
šiaip aš plovą iš tų pačių produktų darau tik sumaišau ax.gif

Vištienos filė (~400g) supjaustau juostelėm, papriekonuoju (aš dedu karį, maltas saldžias paprikas, viduržemio jūros prieskonių mišinio, druskos ir pipirų), taip pat dedu keletą skiltelių supjaustyto ar išspausto česnako ir pakepu keptuvėje.
Supjaustau norimas daržoves - Aš dėjau šviežias morkas, paprikas ir šaldytus žirnelisu su šparaginėm pupelėm
Į formą supilu ryžius aš apie 300 g, bet priklauso nuo gaminamo kiekio, šiek tiek druska pabarstau. Ant viršaus dedu sluoksnį keptos vištienos ir galiausiai daržoves. Įpilu vandens (galima su druska) daugmaž iki vištienos, uždengiu ir kepu orkaitėj, kol ryžiai išsitroškina.
Aišku jei matosi, kad ryžiams trūksta vandens reik dapilti
Prieš dedant kepti:
user posted image
Iškepta:
user posted image
Labai birūs ryžiai gavosi skaniai essen.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2008 12 18, 11:30)
labai noriu tu banduciu, nezinau ka daryt  verysad.gif  doh.gif

Nežinai? Išsivirk. bigsmile.gif Aš vakar iš bemaž 3kg viriau, tik buvo bėda ištikus, pirma partija greit pasileido(bet skonis išliko superinis), matyt krakmolo per mažai doh.gif Tai tada dadėjau ir liuksiškai gavos.

Akytės,
o ryžiai į plovą nevirtio dedami? ir net nemirkyti??
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 12 18, 11:50)
Nežinai? Išsivirk. bigsmile.gif Aš vakar iš bemaž 3kg viriau, tik buvo bėda ištikus, pirma partija greit pasileido(bet skonis išliko superinis), matyt krakmolo per mažai doh.gif Tai tada dadėjau ir liuksiškai gavos.

Akytės,
o ryžiai į plovą nevirtio dedami? ir net nemirkyti??

Nei virti nei mirkyti 4u.gif bet gera idėja dėt mirkytus... greičiau iškeptų ax.gif
Atsakyti
Aš kaip tik šian plovą ruošiuos gaminti, tai idėjas šaudaus. ax.gif

Kiek laiko tas plovas tušinas, kokioj temperatūroj ir ar uždengtas?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti