Įkraunama...
Įkraunama...

Teratoma

sveikutes
mum ir bambos isvarza,ka jums liepe daryt? mum tipo laukt kol sueis 3m.tada ziures ar reik operuot,nes atsikisusi,kaip mygtukas.o ta balta pilvo linija kiek supratau reik operuot.musu vaikai tiek prisikankine,prisiklyke,kad tokios dar bedos lenda,dar tie viduriu uzkietejimai ,tai padaro
mum tai eme krauja is venos TTH nustatymui,tai visasubade-nepataike vis.bet pusei metu ramios-nereik gert tiroksino.mum tai ta augliuka kur paliko stebi ti echo.nedaro tomografiju kazko.tipo kraujas paprastas rodytu,kad blogai ir echo.nzn kuo tiket,nes kai israse is ligonines liepe daznai daryt. mes dar vis valgom smulkinta maista,nes springstam dar.
o kodel pasake,kad linkes atauginet?jie visi linke,kad ir gerybbiniai juk.o kas dar per dariniai?tai gal teratomos visgi?ar kokie nors po operacijos komplikacijos?
Atsakyti
Mums dėl baltosios pilvo linijos daktaras nieko nesakė, tik liepė neleisti kilnoti sunkių daiktų, bet kai važiuosim daryt kraujo tyrimą tai savo daktaro paklausiu ką jis galvoja apie tai, gal galės kur nors kitur nukreipti. Kai važiuosim dabar tai bandysiu paskambinti ir paprašyti kad iš karto kompiuterinę tomogramą darytų kateterį dėtų paimtų kraujo ir užmigdytų. O tu sietka tai laikykis, nežinu nė kaip paguosti jus, nes turbūt nėra žodžių kurie nuramintų ir suteiktų stiprybės.
Atsakyti
sveikutes,
kaip mazyliai jusu?
Atsakyti
QUOTE(Karamele @ 2009 04 20, 22:15)
koks atsakymas?

labas mielosios mamytes ir ju vaikuciai.Zinau ka jus visos isgyvenate,nes pries beveik 19 metu visa sita patyriau ir as su savo dukrele.Ji auga zavi ir sveika po 4 operaciju ir daugybes tyrimu.Linkiu stiprybes ir vilties kad viskas bus gerai.Jei noretumete suzinoti daugiau as mielai atsakysiu i jums rupimus klausimus.Sekmes visoms
Atsakyti
Sveikutes, senokai jau cia buvau. Pas mus kaip ir viskas gerai isskyrus kaip jau ir anksciau buvau minejusi visas ligeles (bambos isvarza, mazakraujyste, teratomos). Zinot kas baisu, kad vis dar nirko nesinom apie tai kas pas mano maziuka dedasi galvyteje cry.gif . Lapkricio men vel gulsime i ligonine magnetiniam rezonansui, tuo paciu padarys ir bendra kuno echoskopija ir rentgena. Negana to tai ka isoperavo nuo pakausio vel ataugineja... labai liudna ir skaudu... sad.gif
Papildyta:
QUOTE(tikejimas19 @ 2009 09 14, 01:55)
labas mielosios mamytes ir ju vaikuciai.Zinau ka jus visos isgyvenate,nes pries beveik 19 metu visa sita patyriau ir as su savo dukrele.Ji auga zavi ir sveika po 4 operaciju ir daugybes tyrimu.Linkiu stiprybes ir vilties kad viskas bus gerai.Jei noretumete suzinoti daugiau as mielai atsakysiu i jums rupimus klausimus.Sekmes visoms



Norejau Jusu paklausti kurioje vietoje buvo tie augliukai ir kaip jums sekesi su jeis kovoti, kada nustojo ataugineti?
Atsakyti
QUOTE(Karamele @ 2009 04 20, 22:15)
koks atsakymas?

labas vakaras
Papildyta:
QUOTE(sietka @ 2009 09 24, 16:40)
Sveikutes, senokai jau cia buvau. Pas mus kaip ir viskas gerai isskyrus kaip jau ir anksciau buvau minejusi visas ligeles (bambos isvarza, mazakraujyste, teratomos). Zinot kas baisu, kad vis dar nirko nesinom apie tai kas pas mano maziuka dedasi galvyteje cry.gif . Lapkricio men vel gulsime i ligonine magnetiniam rezonansui, tuo paciu padarys ir bendra kuno echoskopija ir rentgena. Negana to tai ka isoperavo nuo pakausio vel ataugineja... labai liudna ir skaudu... sad.gif
Papildyta:
Norejau Jusu paklausti kurioje vietoje buvo tie augliukai ir kaip jums sekesi su jeis kovoti, kada nustojo ataugineti?

labas vakaras,teratoma buvo ant uzpakaliuko.Operavo kauno klinikose gyd.Rudaitiene (jei gerai prisimenu) ir teratoma niekada daugiau neataugo,bet blogai nustate diagnoze,nes dar mazuju dubenu srityje(vidines) buvo dermoidines cistos o gydytoja operacijos metu pasikviete neorahirurgus ir gydytoju taryba nusprende ,kad stuburo isvarza.Dar operavo 2 kartus kol gyd pof Klumbys pagaliau nustate teisinga diagnoze.Paskutini karta operavo Vilniu Santariskiu ligonineje profesorius Gradauskas.Jis
sake,kad yra tikimybe ,kad ataugs.Metus laiko tikrinomes kas 3 men,kol pagaliau isgirdome dziugia naujiena,kad Ieva sveika.Jai greitai bus 19 metu ir jokiu pakitimu nera.Tikiuosi,kad pasveiko galutinai.
Koks gydytojas jumis rupinasi?
Sekmes
Atsakyti
QUOTE(tikejimas19 @ 2009 09 25, 01:09)
labas vakaras
Papildyta:

labas vakaras,teratoma buvo ant uzpakaliuko.Operavo kauno klinikose gyd.Rudaitiene (jei gerai prisimenu) ir teratoma niekada daugiau neataugo,bet blogai nustate diagnoze,nes dar mazuju dubenu srityje(vidines) buvo dermoidines cistos o gydytoja operacijos metu pasikviete neorahirurgus ir gydytoju taryba nusprende ,kad stuburo isvarza.Dar operavo 2 kartus kol gyd pof Klumbys pagaliau nustate teisinga diagnoze.Paskutini karta operavo Vilniu Santariskiu ligonineje profesorius Gradauskas.Jis
sake,kad yra tikimybe ,kad ataugs.Metus laiko tikrinomes kas 3 men,kol pagaliau isgirdome dziugia naujiena,kad Ieva sveika.Jai greitai bus 19 metu ir jokiu pakitimu nera.Tikiuosi,kad pasveiko galutinai.
Koks gydytojas jumis rupinasi?
Sekmes



Mumis rupinasi gyd. R. Raugalas. Man atrodo neblogai ismano savo darba.
Kaip pagalvoju apie galvos operacija ir verkti pradedu ir labai baisu. Dar kol isoreje operavo nieko kai zinai kad smegenu nelies... skauda sirdy pagalvojus apie visuos tuos dalykus.
Esu girdejusi, kad iki tol kol baigiasi paauglyste visi tie guzai linke ataugineti... Jums jau gerai, jau praejo pavojus, o mano mazylis dar tik metuku verysad.gif
Atsakyti
neprarask tikejimo!Sakysi:-Lengva tau,kai tavo dukra jau sveika.
Bet as labai gerai atsimenu ka teko isgyventi,bet nei vienos dienos(ka dienos,nei minutes nenustojau tiketi,kad ji pasveiks)Mano mazyle operavo pirma karta kai ji buvo vos savaites.Anta operacija uz 2savaiciu,trecia uz men. ir paskutine kai Ieva buvo 1.5 metuku.Suprantu,kad jusu atvejis gal but sudetingesnis,nes galvyte ne uodegyte,bet mano dukros viduje buvo 12 dermoidiniu cistu ,kurios linke ataugti,o ataugusios supiktybeje.Bet,kaip sakiau viskas baigesi sekmingai.
Prof.Gradauskas minejo,kad tokie apsigimimai nelabai dazni(pries 19 metu),bet, kaip matau, dabar vaikuciu serganciu gana nemazai.
Tuo metu su mumis vienoje palatoje gulejo ir moteris is Ukrainos.Jos dukrelei buvo teratoma ant kakliuko is nugaros puses,tokia didziule,kad per puse nugarytes.Daug iskentejusi mazyle pasveiko.As net neabejoju,kad jusu vaikutis irgi pasveiks ko is visos sirdies jums linkiu.
Atsakyti
Sveikos, aš taip pat ilgai nebuvau čia užsukusi. Malonu matyti, kad atsirado mama kuri patyrė viską ką ir mes dabar. O dar maloniau kad, ji sako kad viskas gerai jos dukrai. Kažkaip ir nuteikia geriau.
Mes su Žemyna jau buvom pirmą kartą Santariškėse, pagulėjom pora dienų ir grįžom su tokiom naujienom: kraujo tyrimas tai pablogėjo. O kai darė komputerinę tomogramą daktarų nuomonės nesutapo, kai išvydo nežinia ar didelį negražų randą ar ataugą, toje vietoje kur buvo išoperuots paskutinis derinys.
Tai vėl viskas bus aišku, kai gruodį vėl darysim kraujo tyrimą. Tuomet ir šsispręs tas atsakymas, kas tas baisusis šešėlis nuotraukoje.

Papildyta:
O tikėjimas19, kiek metų darė tyrimus kas tris mėnesius Jūsų dukrai ir kokius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringa26: 11 spalio 2009 - 12:01
dare kraujo tyrima,echoskopija ir susirinke keli gydytojai ja apziurinedavo tyrimu kambaryje,bet manes ten niekada neleisdavo ir as nzn ko jie ten ieskodavo bet taip nieko ir nerado thumbup.gif
Papildyta:
po metu liepe kreiptis jeigu patebeciau kokius pakitimus ant uzpakaliuko ir jeigu dukryte jaustusi blogai.Kas keisciausia ji augo visai nesirgdama jokiomis persalimo ligomis(mes beveik 4 men nuo gimimo pragulejom ligoninej ir neturejom galimybes grudintis) ir dabar jos imunine sistems labai stipri.Praktiskai per 19 metu sirgo gal tik keleta kartu.
Atsakyti
Sveikutes verysad.gif
Na stai ir musu diagnoze TUBEROZINE SKLEROZE cray.gif mano maziukui nepagydoma liga, kuri laikui einant progresuoja ir nieko gero. Dvi praeitas saviates gulejome ligonineje, nes buvo prasideje epilepsijos priepoliai......
Atsakyti
QUOTE(sietka @ 2009 10 18, 16:40)
Sveikutes  verysad.gif
Na stai ir musu diagnoze TUBEROZINE SKLEROZE  cray.gif mano maziukui nepagydoma liga, kuri laikui einant progresuoja ir nieko gero. Dvi praeitas saviates gulejome ligonineje, nes buvo prasideje epilepsijos priepoliai......

Kai perskaičiau šią žinutę žliumbiau, žliumbiu ir iki šiol tik pagalvojus apie Jus. Kvailiausia, kad netriu žodių kaip užjaust Jus, nesu labai jau tikinti moteris, bet prašau Dievo, kad jums padėtų ir suteiktų visakeriopios stiprybės. Labai liūdna.
Atsakyti