Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų 1- 2 m. vaikai mėgsta važiuoti mašina?

Sveikos mamytes smile.gif
Visgi idomu kaip su tais pasivazinejimais,mano dukryte nuo pat gimimo nemegsta vaziuoti nors tu ka ax.gif duodu koki zaisliuka,pagarsinu muzika,nu vistiek jai nusibosta ir rekia visa gerkle unsure.gif o atrodo vaziuojam vos pora km.
Kaip jums sekasi vazinetis?
Atsakyti
na mums su vaziavimu jokiu prblemu, mazyte kai budavo dar kudikelis budavo visur vazinedavom tai ramiai ir miegodavo ji masinoj, ir dabar kai paaugo kazkaip nebuna jokiu mums problemeliu, patinka jei vazeneti masina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wilioke_ @ 2008 11 28, 10:02)
na mums su vaziavimu jokiu prblemu, mazyte kai budavo dar kudikelis budavo visur vazinedavom tai ramiai ir miegodavo ji masinoj, ir dabar kai paaugo kazkaip nebuna jokiu mums problemeliu, patinka jei vazeneti masina  biggrin.gif


mano burys reikalauja buti prisegami kėdutėse smile.gif, nors tik gatvę kirst ketintum, o tolimesnėje kelionėje numinga posmą, ir stengiamės toli važiuot tokiu laiku, kai miegoti laikas smile.gif, kad neprailgtų kelionė jiems, tai bėdų neturim.
Atsakyti
Važinėtis tai mėgsta, bet negali- iškart vemia.
Atsakyti
vaziuoti labai patinka , bet butinai tik savo kedutej. pyksta, jei kazkur po vieta vazuos ant ranku. reikalauja, kad i kedute sodintumem. nuo pat mazens pratinom. tai jokiu problemu mudviem vaziuot nebudavo kur toliau - pastatydavau i prieki kedute, ir vaziuodavom dvi merginos smile.gif
Atsakyti
mums irgi bedos nera smile.gif keliaut pradejo dar pilve budama, visur dviesia islekdavom, ir dabar sau sedi panele savo kresle ir minam kur i kaimuka, ar i parduotuve smile.gif buna, kad kartais papyksta, bet tam reikalui pasiimam keleta zaislu, ir vis kita paduodu. Mano panelyte sedi gale, tai nuo priekines sedynes "galaviesnika" nuemiau, kad mazoji kelia matytu smile.gif
Atsakyti
na mes jei kur toliau vaziuojam tai stengemes isvaziuot kaip maziui laikas buna liuli daryt tai tada nors ramiai miega savo kedutei,bet jei prabunda tada problemos dideles nes nenori sedeti kedutei prisegtas verysad.gif
Atsakyti
mums ir labai patinka vaziuot masina smile.gif
tik jei jau labai toli,tai pabosta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(iinnggaa @ 2008 11 28, 11:03)
na mes jei kur toliau vaziuojam tai stengemes isvaziuot kaip maziui laikas buna liuli daryt tai tada nors ramiai miega savo kedutei,bet jei prabunda tada problemos dideles nes nenori sedeti kedutei prisegtas verysad.gif

O mano net nemiega masinoj,suprasciau jei pykintu bet tikrai ne,ne sykio neveme,o nescia vazinejau iki pat galo unsure.gif
Atsakyti
Na, mums ir gi nera problemu del vaziavimo masinoje, sedi kuo puikiausiai keduteje, zaidzia, mus kalbina, bet tai buna tik jei vaziuojam ne daugiau kaip apie 100km, veliau jau pradedz zysti ier darosi sunku, gerai, kad dar numinga vaziuodama. O dabar laukia kelione kur bus apie 2000 km, tai nezinau kaip reikes istvert su mazaja, o be to ir as busiu 7 menesi nescia, tai vyrui nepavydziu, busim dvi zyzles lotuliukas.gif
Atsakyti
maniškė be probloemų važiuoja su mašina, kad ir ilgesnę kelione, nezyzia, neverkšlena, svarbu turėti kuom užsiimti, tai piešiam, tai dainelių klausom, tai knygeles skaitom, na arba miega lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano abu sūnus nuo mažų dienų labai mėgsta važiuoti. Mažius net ima krykštauti, vos prieiname prie automobilio. Abu puikiai ištveria ilgesnes keliones (apie 200 km). Tik tuomet reikia pasiimti kelis žaisliukus.
Atsakyti