Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai.

Toliau ieškome tušo tobulom blakstienom bigsmile.gif

user posted image

Senoji tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 28 lapkričio 2008 - 00:21
Siandien gavau Dior Blackout, tai patiko thumbup.gif Nors asmeniskai labiausiai patinka Diorshow masyvus sepetelis wub.gif
Atsakyti
O dazo blakstienas manau taip pat.. ? Gal kuris is situ labiau ilgina,ar storina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2008 11 28, 00:09)
Niekaip nesuprantu, kodėl visom byra, o man ne g.gif  Sakyčiau kokį kartą pasitaikė, bet gi ne vieną kartą pirkau g.gif
Ir Dramatic Look nebyrėjo unsure.gif


sesuo jį nusipirko, nes aš be skaičiaus jų sunaudojus, n metų pirkau ax.gif ir kai dažnai matydavau patrupėjusį tušą pas ją, prisiminiau, kad ir man būdavo, tik visą kaltę versdavau ne tušui, o kažkam kitam biggrin.gif

man dar iš bandytų tušų patiko Too faced lash injection
user posted image

HR lash queen
Givenchy Phenomen'Eyes (burbuliukas)
dbr turbūt iš naujo norėčiau išbandyt šitą
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 28 lapkričio 2008 - 00:33
QUOTE(Vitulka @ 2008 11 28, 02:31)
sesuo jį nusipirko, nes aš be skaičiaus jų sunaudojus, n metų pirkau  ax.gif ir kai dažnai matydavau patrupėjusį tušą pas ją, prisiminiau, kad ir man būdavo, tik visą kaltę versdavau ne tušui, o kažkam kitam  biggrin.gif

man dar iš bandytų tušų patiko Too faced lash injection
user posted image

HR lash queen
Givenchy Phenomen'Eyes (burbuliukas)
dbr turbūt iš naujo norėčiau išbandyt šitą
user posted image



O too faced kaip? g.gif
Turiu too faced shampano spalvos blizgi, tai nepasakyciau kad patinka, ne ilgai islieka ant lupu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LokiTana @ 2008 11 28, 00:34)
O too faced kaip?  g.gif
Turiu too faced shampano spalvos blizgi, tai nepasakyciau kad patinka, ne ilgai islieka ant lupu...  verysad.gif

man patiko, nes tankino, užriesdavo, tik šepetėlis masyvus nevisom galbūt patiktų ax.gif ir palyginus jis greit sutirštėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 11 28, 02:36)
man patiko, nes tankino, užriesdavo, tik šepetėlis masyvus nevisom galbūt patiktų  ax.gif  ir palyginus jis greit sutirštėjo  ax.gif



Masyvus sepeteliai man patinka, ne sepetelis - o sepetys biggrin.gif Toks, kaip DiorShow bigsmile.gif

Na kita savaite planuoju isigyt HR leoparda, ziuresim wub.gif
Atsakyti
QUOTE
HR lash queen
Givenchy Phenomen'Eyes (burbuliukas)
dbr turbūt iš naujo norėčiau išbandyt šitą


tokia suma už išbandymą mastau.gif biggrin.gif
tai vis tiek per 3-4mėn susinaudoja ar....?
Atsakyti
QUOTE(LokiTana @ 2008 11 28, 01:34)
O too faced kaip?  g.gif
Turiu too faced shampano spalvos blizgi, tai nepasakyciau kad patinka, ne ilgai islieka ant lupu...  verysad.gif

Man too faced nepatiko, neisdaziau, atidaviau sesei g.gif del to kad besidazydama nuolat issitepdavau visur aplink akis, ir siaip jis yra ilginantis, o man geriau rieciantis rolleyes.gif ir nusivalyti ji pakankamai sunku.
Is paskutiniu - isdaziau 2 max factor 2000 calorie su riestu sepeteliu, sakyciau naturaliai padazo ir tikrai uzriecia thumbup.gif
O dabar susiviliojusi nuolaidomis nusipirkau Artdeco Lash designer
user posted image
Tai tikrai neblogas, ryskiai padazo, ir uzriecia, netrupa rolleyes.gif ziuresiu kaip toliau naudosis.
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 11 28, 01:15)


Kokios blakstienos tooooobuloooos karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 11 28, 01:15)
Toliau ieškome tušo tobulom blakstienom  bigsmile.gif

user posted image

Senoji tema

laikykit mane, noriu tokiu blakstienu swoon.gif
Atsakyti
o fotošopo nenorit? biggrin.gif
Atsakyti