Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai.

man Too Faced tušas labai patiko thumbup.gif tik greitai sudžiūvo sad.gif

čia juom pasidažiusi

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 11 28, 01:36)
man patiko, nes tankino, užriesdavo, tik šepetėlis masyvus nevisom galbūt patiktų  ax.gif  ir palyginus jis greit sutirštėjo  ax.gif


As turiu sio Too Faced tuso meginuka, tai man pats tusas fainas, sepetelis patinka ir graziai padazo, tik labai jau tirstas. Atrodo kaip sudziuves, nors turbut tik menuo kaip atidarytas. Nors toks nuo pat pradziu buvo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 11 28, 00:31)
1. sesuo jį nusipirko, nes aš be skaičiaus jų sunaudojus, n metų pirkau  ax.gif ir kai dažnai matydavau patrupėjusį tušą pas ją, prisiminiau, kad ir man būdavo, tik visą kaltę versdavau ne tušui, o kažkam kitam  biggrin.gif

2. dbr turbūt iš naujo norėčiau išbandyt šitą
user posted image


1. MasterpieceMax jau nebeskaičiuoju kiek sunaudojau, bet man jis tikrai netrupa bigsmile.gif Vakar po pietų miego atsikėlus apžiūrėjau, ir net tada nebuvo nutrupėjęs g.gif
Žodžiu kiek žmonių, tiek nuomonių 4u.gif

2. Aš irgi galvoju tokį pabandyt kada, tiek gerų atsiliepimų unsure.gif
Atsakyti
Pakankamai geri tušai ARTDECO. Visus išbandžiau.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2008 11 29, 03:03)
As turiu sio Too Faced tuso meginuka, tai man pats tusas fainas, sepetelis patinka ir graziai padazo, tik labai jau tirstas. Atrodo kaip sudziuves, nors turbut tik menuo kaip atidarytas. Nors toks nuo pat pradziu buvo...  g.gif



Ydomiai g.gif Nes as naudojau jy 4 menesius ir ismeciau vien del to, kad jau visa pabaigiau, nei tirstejo, nei dziuvo, nei trupejo, superinis buvo thumbup.gif Dabar netgi gailiuos, kad ta Dior Blackout pirkau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 11 29, 02:35)
man Too Faced tušas labai patiko  thumbup.gif tik greitai sudžiūvo sad.gif

čia juom pasidažiusi

user posted image

grazios blakstienos. o tavo naturalios blakstienos ilgos?
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 11 29, 12:25)
grazios blakstienos. o tavo naturalios blakstienos ilgos?

net nžn, nėra ilgos, normalios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnemat @ 2008 11 29, 11:21)
Pakankamai geri tušai ARTDECO. Visus išbandžiau.



o kuris geriausias bigsmile.gif ? mane labiausiai domina kuris geriausiai tankina ir nesulipdo blakstienu ax.gif artdeco temoje giriamas "all in one", bet gal esi atradus dar geresni ?
Atsakyti
neblogas volume collagen. paiilgina, bet tankina mazokai. nusivalo neblogai
Papildyta:
baltija, labai grazios blakstienos. kas per firma too faced?
Atsakyti
Geriausiai man tankina šie Artdeco tušai: Perfect volume mascara (skystesnis, jis mažiau lipina), Lash Designer (tirštesnis, bet labai ryškios blakstienos), bet man labiau patinka plonos ir ilgos blakstienos, todėl dažniausiai dažausi Perfect Styling mascara tušu. Tuos kitus renkuosi kai reikia ryškesnio makiažo.
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2008 11 29, 13:42)
neblogas volume collagen. paiilgina, bet tankina mazokai. nusivalo neblogai
Papildyta:
baltija, labai grazios blakstienos. kas per firma too faced?

ačiū aciuks.gif

Šiaip visai nebloga firma, yra Sarmose. Kainos kažkiek aukštesnės už Loreal, Max Factor, jų internetinė svetainė. Yra ir tema SM, va čia. Lietuviškai apie šią firmą ir gaminius čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš dabar pribaigiau savo tušą ir galvoju ką pirkt.
Prisiskaičiau tai galvoju arba apie ką nors iš Lancome arba Dion Ironic.
<visada perku tik ilginančius, ir dar rudus dažniausiai ,kažkaip man tada natūraliau atrodo>.
Tai va ir galvoju ,ar apsimoka pirkt tuos bangesnius ,ar vis dar likt prie kokio Lorealio.
Atsakyti