Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai ir soliariumai Kaune

paaadekit merginosss!!! ieskau labai geros senos maniuristes sad.gif((( pries keletas metu kaune grizus is uk darydavausi nagucius pas tokia Virginija, ispudinga moteris! ne tik kad pati grazi, didele tokia blondine smile.gif)) bet ir daro neeeeerealius akrilinius nagucius. Bet kaip visada.... kiaulystes desnis pakisa koja.... nerandu jos! ieskau per visus galus... nei facebuke nei twiteri niekur! padekit man!! gal kaunietos zinot ja- turit zinot !! lyg Cernauskiene pavarde ar Cerniauskene ://
padetu bet kas, adresas kur dirba telefonas ar facebukas bent sad.gif( grisiu uz keliu savaiciu ir noriu vel tobulumo savo rankose!!!

aciuuuuu visoms is anksto
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2014 02 11, 17:59)
Mane taip pat domina atsiliepimai apie salona „Wash & Blow“ 4u.gif


Sveikos, aš lankausi Wash & Blow grožio salone ir pas kirpėją ir pas manikiūristę, Kokybe ir dėmesiu klientui esu patenkinta. Tik neišbandžiusi esu dar kosmetologės paslaugų, kai išbandysiu galėsiu papasakoti smile.gif
Atsakyti
Mergaites gal galit rekomenduoti kas Kaune daro pedikiura su geliniu lakavimu ir akrilu nagucius priaugina? Noriu, kad tas pats žmogus padarytu vienu kartu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neje @ 2014 05 09, 13:39)
Sveikos, aš lankausi Wash & Blow grožio salone ir pas kirpėją ir pas manikiūristę, Kokybe ir  dėmesiu klientui esu patenkinta. Tik neišbandžiusi esu dar kosmetologės paslaugų, kai išbandysiu galėsiu papasakoti smile.gif


O gal ir pedikiūrą ten darotės?
Atsakyti
Labas, gal kas esate dariusios gelinį lakavimą "Operetės" salone Kęstučio 80?
smile.gif
Atsakyti
aš operetėj daydavausi vis pas Aistę. Man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2014 05 19, 14:03)
O gal ir pedikiūrą ten darotės?



Aš dar ne- neprisiruošiu smile.gif bet mano draugė darėsi sakė viskas super smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neje: 19 gegužės 2014 - 15:31
QUOTE(pupute @ 2014 05 19, 16:28)
aš operetėj daydavausi vis pas Aistę. Man labai patiko  thumbup.gif

ar kruopsciai daro? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2014 05 17, 13:49)
Mergaites gal galit rekomenduoti kas Kaune daro pedikiura su geliniu lakavimu ir akrilu nagucius priaugina? Noriu, kad tas pats žmogus padarytu vienu kartu 4u.gif



Mane irgi labai domintų informacija apie tikrai gerai, kruopščiai ir profesionaliai dirbančias gelinių nagučių priauginimo meistres Kaune.
Atsakyti
QUOTE(Petr@ @ 2013 07 15, 15:12)
gal kas turite atsiliepimu apie "masazo rojus" Kaune?


Gal kas lankėtės ir turite atsiliepimų masazas55 centre?

Arba galite rekomenduoti gerą masažistę centre? Dekui 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Kamelija. @ 2013 06 14, 22:11)
Gal galėtumėte rekomenduoti gerą manikiūristę? wink.gif


GROŽIO VEIDRODIS
https://www.facebook...93238182?ref=hl

Begalo kruopsti meistre Monika thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odetuxxx: 14 liepos 2014 - 15:58
QUOTE(lotta23 @ 2014 06 22, 22:00)
Gal kas lankėtės ir turite atsiliepimų masazas55 centre?

Arba galite rekomenduoti gerą masažistę centre? Dekui  4u.gif


Centre dirba Sonata, man patiko thumbup.gif

https://m.facebook.com/?_rdr#!/profile....588955874552356

Atsakyti