Įkraunama...
Įkraunama...

Madingiausios plaukų šukuosenos ir kirpimai

Apklausa: Koks plaukų ilgis patinka labiausiai? (874 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
turiu ilgus, uz tokius ir prabalsavau, bet realiai jau baigia pabosti man jie, planuoju kare kirptis... na bet kai pamatau kokia grazia mergina ilgais sveikais plaukais tai is karto praeina noras kirptis, nes greitai jau neataugs g.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 12 03, 09:51-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2008 12 03, 09:51)
grazu, ir net labai, o as dabar svajoju apie va toki kirpima
Šukuosena wub.gif  wub.gif  wub.gif
penktadieni tikriausiai eisiu kirptis tongue.gif

nerodo schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
man patinka ir tinka ilgi plaukai, nors kartais uzsimanau patrumpinti, o kai patrumpinu, vel prasideda ilgas plauku auginimo laikotarpis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(NooR @ 2008 12 03, 16:17)

g.gif
man pati graziausia sukuosena !
sukuosena2
sukuosena3
sukuosena4
Atsakyti
Prisijungsiu ir as prie jusu diskusijos. Siaip turiu vidutinio ilgumo - beveik iki menciu pabaigos. bet va pries pora savaiciu variau kirptis ir vyras visaip mane ikalbinejo kirptis trumpai, net nepatingejo paieskoti sukuosenu biggrin.gif mat jam atrodo, kad ilgi plaukai jau "atgyvena", o trumpi (truputi virs peciu, bet ne berniuko sukuosena) tai jau naujausia mada. ir klausia jis manes: ko cia tos visos moteros taip baisiai tuos plaukus augina, juk nei cia baisiai grazu, nei patogu. zodziu, neikalbejo jis manes ( nors plaukus nusikerpu periodiskai kas pora metu ir tada vel auginu ax.gif ), bet man butu idomu suzinot kaip jusu vyrai, ar jiems patinka ilgaplaukes ar trumpaplaukes. cia mano vyras vienas toks keistas, kad jam nepatinka ilgi plaukai, ar cia taip jau siuolaikiniams vyrams patinka.
nezinau ar suprantamai cia isdesciau ar nelabai... blush2.gif

P.S. koks kirpimas yra "kare" ? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruggiagele: 04 gruodžio 2008 - 13:46
kare
user posted image

maniskiui kazkaip vienodai sviecia ar su trumpais ar su ilgais, man gerai ir jam gerai, sako visaip grazi biggrin.gif
bet itin ilgi ty siekiantis upakali tai nepatinka, kaip ir man. nei man stilinga atrodo toks ilgis, nei patogu, nei grazu nei dar kaip nors. ir berniukiskai trumpos sukuosenos man nedailu.
Atsakyti
naujausios tentencijos deja neilgaplaukiu naudai blink.gif trumpi plaukai su gristomis geometrinemis formomis 4u.gif kare jau seniai nebemadingas g.gif jo ispudis buvo pries 3metus.niekas nestovi vietoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridatita @ 2008 12 04, 19:36)
naujausios tentencijos deja neilgaplaukiu naudai blink.gif trumpi plaukai su gristomis geometrinemis formomis 4u.gif kare jau seniai nebemadingas g.gif jo ispudis buvo pries 3metus.niekas nestovi vietoje  4u.gif


kare jau praeina, bet tikrai ne pries tris metus, tik ka buvo madinga. o siaip sita sukuosena klasika.
Atsakyti
nemadinga kaip vaiskto daugiau nei puse moteru bigsmile.gif
Atsakyti
Tai kas tada madinga? Ilgi nemadinga, trumpi negailu.... Jei žiūrėt į stilistų darbus tai daugeliua tvejų arba kaip su šalmu reiktų vaikščiot, arba plaukai turėtų būti išdažyti Indėnų karo spalvom. Nu o kas paprastoms moteroms dirbančioms solidų darbą ir neturinčioms po 2 valandas kasdien, kad susišukuot?
Atsakyti
QUOTE(ingridatita @ 2008 12 04, 22:13)
nemadinga kaip vaiskto daugiau nei puse moteru bigsmile.gif


todel ir rasau, kad praeina.
Atsakyti
ilgi plaukai niekada nebus nemadingi,nes su ilgais graziais plaukais vaikstanciu moteru mazai.tiesiog pasiziuri plaukas ilgas ,grazus ,galiukai sveiki.........vienetai ax.gif
Atsakyti