Įkraunama...
Įkraunama...

Madingiausios plaukų šukuosenos ir kirpimai

Apklausa: Koks plaukų ilgis patinka labiausiai? (874 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
grazu kam tinka trumpi plaukai ,mane tai daro vyriska ,as tik uz ilgus...
Atsakyti
Padėkit merginos ...laaabaai prašau  blush2.gif
Manau atėjo laikas keistis ...
Esu riebių žandų ..plaukai banguojasi - esu visad pasišiaušus
Ar tiktų stipriai išsikarpyti iki kaklo pabaigos (gal sakosi iki pečių  biggrin.gif )
Ir įdėt šviesiai rudų sruogelių, tam , kad nebešviesint plaukų ...noriu juos atgaivint ir šiek tiek pasikeist, ko jau nedariau 15 metų  blush2.gif
user posted image
user posted image

Pasvajoju apie maždaug tokį kirpimą ? tik labiau iškarpyta
user posted image
ir gal tokią spalvą ? (ta kur iš dešinės)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -JURGITA-: 07 sausio 2009 - 15:57
QUOTE(-JURGITA- @ 2009 01 07, 16:57)
Padėkit merginos ...laaabaai prašau  blush2.gif
Manau atėjo laikas keistis ...


tau taip tikrai sis kirpimas neatrodytu, nes kiek matau is foto plaukai linke garbanotis ir pustis. nebent lygintuvu lygintum unsure.gif siaip man atrodo kad keistis pirmiausia pradek nuo kirpciu atsiauginimo- apvaliam veidui kirpciukai netinka ax.gif
Atsakyti
Balsavau už vidutinio ilgumo plaukus. Man pačios plaukai iki 1/2 nugaros, gana ploni. Kirpčiukai jau beveik ataugo, visi nukirpti lygiai ax.gif Eksperimentuoti nemėgstu, nes po vieno eksperimento dar dabar kraupu darosi. Kaip jau kažkas rašė, manau, kad su plaukais vaikytis madų nereikia, nes kas tinka vienam, kitą gali pabaisa padaryti ir pan. Reikia rinktis tai kas tinka ir patinka, bei pagal priežiūros galimybes. Manau, kad ilgi plaukai visada bus ant bangos, nes daugelis modelių yra ilgaplaukės ax.gif

Dėl MB požiūrio, tai tik ilgi plaukai. Jis kažkada sakė, kad ilgi plaukai - vienas iš tų dalykų, kuriuo moterys skiriasi nuo vyrų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-JURGITA- @ 2009 01 07, 16:57)
Padėkit merginos ...laaabaai prašau  blush2.gif
Manau atėjo laikas keistis ...
Esu riebių žandų ..plaukai banguojasi - esu visad pasišiaušus
Ar tiktų stipriai išsikarpyti iki kaklo pabaigos (gal sakosi iki pečių  biggrin.gif )
Ir įdėt šviesiai rudų sruogelių, tam , kad nebešviesint plaukų ...noriu juos atgaivint ir šiek tiek pasikeist, ko jau nedariau 15 metų  blush2.gif
user posted image
user posted image

pabandyk perskirt plaukus šone ir kirpčiukus ant šono suguldyt, manau iškart kitas vaizdas turėtų būt. tada atsiauginėt juos, ir jei tiks-ilgesnius ant šono nešiot, nes tokie tai tikrai labai veida putlina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 07, 20:02)
Balsavau už vidutinio ilgumo plaukus. Man pačios plaukai iki 1/2 nugaros, gana ploni. Kirpčiukai jau beveik ataugo, visi nukirpti lygiai  ax.gif  Eksperimentuoti nemėgstu, nes po vieno eksperimento dar dabar kraupu darosi. Kaip jau kažkas rašė, manau, kad su plaukais vaikytis madų nereikia, nes kas tinka vienam, kitą gali pabaisa padaryti ir pan. Reikia rinktis tai kas tinka ir patinka, bei pagal priežiūros galimybes. Manau, kad ilgi plaukai visada bus ant bangos, nes daugelis modelių yra ilgaplaukės  ax.gif

Dėl MB požiūrio, tai tik ilgi plaukai. Jis kažkada sakė, kad ilgi plaukai - vienas iš tų dalykų, kuriuo moterys skiriasi nuo vyrų  wub.gif

senais laikais, ir vyrai nesiojo ilgus plaukus, tai buvo vyriskumo stiprybes simbolis, visi karzygiai buvo ilgaplaukiai, o dabar jei vyras ilgaplaukis, tai gatvej pyd.. isvadina g.gif mano vyras turejo ilgus plaukus, oj vargom, visu repliku susilaukdavom doh.gif dabar viskas kitaip. man ilgi grazu, bet norisi keistis, pati einu sestadieni, bandysiu care, kazkaip tikrai nesu pastebejus, kad tai daznas kirpimas, gal kol nera svarbu, tai ir nepastebi g.gif
Atsakyti
nezinau ar ilgi plaukai moteriskumo pozymis... ziurint kokie tie ilgi ir kaip sutvarkyti. kai pasiziuriu i dauguma ilgaplaukiu, tai didziuojasi tais savo ilgais plaukais, o nei kirpimo, nei formos, nei tikimo prie veido. jeigu nori tureti ilgus plaukus, mano manymu, jie turi buti sveiki, sutvarkyti, o bet kokie istyseliai pasepe plaukuciai atrodo prastai. ir ne plaukai daro moteri moteriska, o veido bruozai.(nekalbant apie elgsena, o grynai isoriskai vaizda) . kadangi mano plaukai buvo ilgi, bet dabar nupezo, tai geriau jau kirpsiu ir tuo paciu pasikeisiu, kas yra labai naudinga.
Atsakyti
QUOTE(-JURGITA- @ 2009 01 07, 16:57)


Aš tai daryčiau taip:
Pirmiausia pakeisčiau spalvą arba į truputį tamsesnę karamelės arba sruogelių tamsesnių prašyčiau kirpėjos.
Plaukus pakirpčiau ilgu kare, kirpčiukus šukuočiau ant šono
user posted image
Būtinai reikia tiesinančių- glotninančių priemonių, kad nesipūstų.Laiks nuo laiko ir žnyplėm perbraukčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovitah: 12 sausio 2009 - 10:53
QUOTE(Ruggiagele @ 2009 01 11, 14:44)
nezinau ar ilgi plaukai moteriskumo pozymis... ziurint kokie tie ilgi ir kaip sutvarkyti. kai pasiziuriu i dauguma ilgaplaukiu, tai didziuojasi tais savo ilgais plaukais, o nei kirpimo, nei formos, nei tikimo prie veido. jeigu nori tureti ilgus plaukus, mano manymu, jie turi buti sveiki, sutvarkyti, o bet kokie istyseliai pasepe plaukuciai atrodo prastai. ir ne plaukai daro moteri moteriska, o veido bruozai.(nekalbant apie elgsena, o grynai isoriskai vaizda) . kadangi mano plaukai buvo ilgi, bet dabar nupezo, tai geriau jau kirpsiu ir tuo paciu pasikeisiu, kas yra labai naudinga.

drinks_cheers.gif kaip kirpsi,ar labai trumpai?
Atsakyti
AŠ TAIP PAT MANAU, KAD REIKIA ŽIŪRĖTI NE Į TAI KAS MADINGA, O Į TAI - KAS TAU TINKA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saturno_sesely @ 2008 12 30, 12:58)
doh.gif  o aš deja irgi apsikirpusi kare... išbandžiau daug įvairiausių šukuosenų, vasaros pradžioj sugalvojau kad auginsiu plaukus kare  ax.gif  na ir labai nesmagu nes Lt visos taip nusikirpo sad.gif šiaip jau neseku madom naujausiom ir nesidomiu... bet šukuosenos keist irgi nesinori vien dėl to kad tai jau nebemadinga.

na kare tikrai madnga dar šiemet, galit būti ramios, tik ją reikia šiek tiek pagyvinti... na kad nebūtų griežta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 07, 20:02)
Balsavau už vidutinio ilgumo plaukus. Man pačios plaukai iki 1/2 nugaros, gana ploni. Kirpčiukai jau beveik ataugo, visi nukirpti lygiai  ax.gif  Eksperimentuoti nemėgstu, nes po vieno eksperimento dar dabar kraupu darosi. Kaip jau kažkas rašė, manau, kad su plaukais vaikytis madų nereikia, nes kas tinka vienam, kitą gali pabaisa padaryti ir pan. Reikia rinktis tai kas tinka ir patinka, bei pagal priežiūros galimybes. Manau, kad ilgi plaukai visada bus ant bangos, nes daugelis modelių yra ilgaplaukės  ax.gif


daugelis modeliu yra su priaugintais ar prisegtais plaukais mirksiukas.gif o mums, paprastoms mirtingosioms yra svarbu kad tiktu prie veido smile.gif nes kartais ir ilgaplaukes negraziai atrodo...
Atsakyti