Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

čia toks gerasis poveikis sakyčiau biggrin.gif
galbūt pažįstate kažką, kas tas sultis gėrė ir liko nepatenkintos?
Atsakyti
QUOTE(jjustulyte @ 2013 04 29, 09:03)
Sveikos,
gal yra tarp jūsų nukentėjusių nuo Aloe Vera Gel produkcijos? ir galėtų man daugiau papasakoti apie šalutinį poveikį su kuriuo susidūrė?
Atlieku žurnalistinį tyrimą paskaitai apie tokių sulčių poveikį organizmui. Jokių vardų ar pavardžių neminėsiu.
Lauksiu privačių jūsų žinučių ir iš anksto dėkui už pagalbą

Manau, kad interneto platybėse tikrai turėtų būti neigiamų poveikių ir neigiamų atsiliepimų. Juk forumų kompanija tikrai nesuvaldytų, ar nesugaudytų. Prieš pradėdama naudoti produktus ir duoti juos vaikams, ieškojau neigiamų atsiliepimų. Deja, neradau nieko reikšmingo. Bus įdomu sužinoti, ką Jūs radote smile.gif Nes mes vartojam 4 metus ir nieko neigiamo dar pasakyti negalim g.gif Na, trūkumas tas, kad brangu pakankamai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2013 05 02, 08:35)
Manau, kad interneto platybėse tikrai turėtų būti neigiamų poveikių ir neigiamų atsiliepimų. Juk forumų kompanija tikrai nesuvaldytų, ar nesugaudytų. Prieš pradėdama naudoti produktus ir duoti juos vaikams, ieškojau neigiamų atsiliepimų. Deja, neradau nieko reikšmingo. Bus įdomu sužinoti, ką Jūs radote smile.gif Nes mes vartojam 4 metus ir nieko neigiamo dar pasakyti negalim  g.gif Na, trūkumas tas, kad brangu pakankamai  doh.gif

Drįsčiau ginčytis, kad brangu.. smile.gif
Nebent tik vartojate, jei manager kvalifikacijoje- jokio brangumo nelieka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriele741 @ 2013 05 02, 17:05)
Drįsčiau ginčytis, kad brangu.. smile.gif
Nebent tik vartojate, jei manager kvalifikacijoje- jokio brangumo nelieka. smile.gif

ne manager schmoll.gif assistant supervisor
Atsakyti
Sveiki,vitaminukai vaikams pakeite skoni,dabar tai super.Vaikutis pats sistemingai papraso,jei pamirstu biggrin.gif
Atsakyti
kaip dėl vitolize man. Koks dabar bus poveikis,jei vartota 3 dėžutės.
Atsakyti
SVEIKI,
Vitaminai akims tinka vaikams 8 metu ar ne?
Atsakyti
sveikos, man sie produktai tikras atradimas drinks_cheers.gif turiu jau nemazai dabar uzsisakiau va tokia kauke http://www.forever.l...ukes-milteliai/
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2014 01 30, 10:07)
sveikos, man sie produktai tikras atradimas drinks_cheers.gif  turiu jau nemazai dabar uzsisakiau va tokia kauke http://www.forever.l...ukes-milteliai/



Apziurejau lt psl. oho blink.gif kiek produktu , pvz. dk tikrai daug ko nera,kaip suprasti g.gif pvz. Vitaminai vaikams, daily vitaminai, hialurono rugstis ir.t t gerimo sanariams irgi nera.

Noreciau isbandyti naktini krema, gal kas turite,kokia nuomone butu apie ji. Kaina nepigi,o jei netiks butu gaila ismesti doh.gif meginuku ar galima kur nors isigyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2014 02 01, 13:55)
Apziurejau lt psl. oho blink.gif  kiek produktu , pvz. dk tikrai daug ko nera,kaip suprasti g.gif  pvz. Vitaminai vaikams, daily vitaminai, hialurono rugstis ir.t t gerimo sanariams irgi nera.

Noreciau isbandyti naktini krema, gal kas turite,kokia nuomone butu apie ji. Kaina nepigi,o jei netiks butu gaila ismesti doh.gif meginuku  ar  galima kur nors isigyti g.gif

Cia ne oficialus puslapis smile.gif
Meginuku yra, bet man atrodo jie mokami, po 1Lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2014 02 01, 16:01)
Cia ne oficialus puslapis smile.gif
Meginuku yra, bet man atrodo jie mokami, po 1Lt g.gif


Tai, bet vistiek prekes turetu buti vienodos.Is kur jos tada atsirado? Nes as kai kurias prekes perku is platintojo ir pvz.. kataloge irgi ju nera
O kur gauti meginiku, na kad ir mokamu g.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2014 02 01, 18:12)
Tai, bet vistiek prekes turetu buti vienodos.Is kur jos tada atsirado? Nes as kai kurias prekes perku is platintojo ir pvz.. kataloge  irgi ju nera
O kur gauti meginiku, na kad ir mokamu g.gif

meginuku platintoju prasykit mirksiukas.gif
Atsakyti