Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės cukrinukės :-)

QUOTE(aister @ 2009 01 16, 13:16)
Ne,ne viesai neskelbiam schmoll.gif Tik man neatidaro  g.gif

neatidaro? ka raso? blogi duomenis ar siaip nekrauna?
Atsakyti
QUOTE(wowavyva @ 2009 01 16, 13:17)
neatidaro? ka raso? blogi duomenis ar siaip nekrauna?

Pasikrove thumbup.gif Nu tai dekit dekit nuotraukyciu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
As einu pietauti essen.gif
Atsakyti
QUOTE(aister @ 2009 01 16, 14:16)
Ne,ne viesai neskelbiam schmoll.gif Tik man neatidaro  g.gif

Ar gavai AZ?tave butinai prijugsim,nes esi cia pirma tarp musu mirksiukas.gif

Aciu uz sveikinimus wub.gif



taip gavau, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2009 01 16, 13:11)
Gvile, zinoma, junkis prie musu 4u.gif  O pirmo nestumo metu nezinai ar buvo padidinti cukriukai? papasakok placiau, jei gali 4u.gif


QUOTE(Dalissime @ 2009 01 16, 13:15)
O tai tau su pirmu nebuvo darę gliukozės tolerancijos testo?  blink.gif


o mano istorija labai liūdna.. verysad.gif su pirmu nestuke.gif padarė tą gliukozės tolerancijos testą. Po jo, parodė 9,4 gal kažkas, tai, kadangi turėjau tokią "gerą" gydytoją, tai ji man pasakė, kad nieko čia man nėra, kad esu sveika, prieš tai tyrimai visi geri buvo ir bla bla bla, tai atseit tik tada man skaitytųs gestacinis, jei būtų virš 11 pakilęs cukrus blink.gif pasidomėjau tik truputį, skaičiau, kad jei virš 7,8 būna, tai jau skaitosi negerai. Sakiau ir savo "gydytojai" apie tai, bet ji tik dar kartą man aiškino, kad man čia nieko nėra. Sakau, o tai ką tada reikėtų daryt, jei būtų? (galvoju, darysiu vistiek viską, kaip pasakys) Sako, tai nieko, čia tiesiog šiaip nustato, paskui po gimdymo reikia pakartotinai pasitikrint ir viskas. blink.gif pakankamai pasitikėjau ta "gydytoja", tai nieko kažko ir nedariau, nevengiau ir saldumynų. Kol 36 sav. nemirė mano dukrytė gimdoje, teko gimdyt jau nebegyvą.. cray.gif iškart po to įvykio pabėgau pas kitą gydytoją, kuri jau į viską žymiai rimčiau žiūri, iškart liepė pasidaryt GTM, siuntė į Kauną (pati esu iš Šiaulių), tiek ji, tiek doc. Krūminis tik patvirtino, kad praitą kartą viskas ir atsitiko būtent dėl tos cukraligės.. verysad.gif dabar trečiadieniui esu užsiregistravus KMUK, stengiuos vengt saldumynų, šiek tiek prisižiūrėt maistą. Nuoširdžiai tikiuos, kad pavyks išsaugot gyvą ir sveiką mažylį..
Atsakyti
Gvile, siaubas console.gif tragiska istorija. Kol suzinosi kazka tiksliau, venk saldumynu, ribok angliavandenius.
Atsakyti
Nauja temutė 4u.gif
Papildyta:
Gvile, kaip baisu console.gif O tu pries nestuma nesityrei del diabeto?

Papildyta:
QUOTE(wowavyva @ 2009 01 16, 13:16)
o ka mes tiek daug plepam? biggrin.gif lotuliukas.gif


spėjau karsta.gif
Atsakyti
hm, musu paste ne vieno laisko, kodel niekas nieko nesiuncia? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wowavyva @ 2009 01 16, 13:55)
hm, musu paste ne vieno laisko, kodel niekas nieko nesiuncia?  lotuliukas.gif

Nespeju per visur lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wowavyva @ 2009 01 16, 14:12)
as manau, kad nereiktu viesai skelbti. ar yra mananciu kitaip?


pritariu visu 100 % Kitaip kokia prasmė kurti atskirą dėžutę? g.gif Jei jau norėsim skelbtis viešai - tai galim gi tiesiai čia nuotraukas kelti, kam eiti tiesiai per aplinkui, niekas gi nedraudžia čia rodytis lotuliukas.gif O susikurt atskirą dėžutę ir paskelbt duomenis viešai - tai tas pats kas paskelbt savo banko kortelės duomenis, ar ne?
Atsakyti
Tik nepanagrinejau ten... kaip tas nuotraukas te ikelti? ar tiesiog siusti?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2009 01 16, 14:03)
Tik nepanagrinejau ten... kaip tas nuotraukas te ikelti? ar tiesiog siusti?

taip, siusti is savo pasto dezutes arba is to pacio pasto adresu cukrinukes@gmail.com
ir prisistatykite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wowavyva @ 2009 01 16, 14:05)
taip, siusti is savo pasto dezutes arba is to pacio pasto adresu cukrinukes@gmail.com
ir prisistatykite smile.gif


Klausau pioneer.gif
Atsakyti