Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas: "Žiedai tarp žiedų"!

Kokia idomi gelyte, kur jos kotelis thumbup.gif Taip ir atrodo, kad vaikiukas susimastes, kas cia per gelyte laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(kajote @ 2005 07 12, 07:55)
Kokia idomi gelyte, kur jos kotelis thumbup.gif Taip ir atrodo, kad vaikiukas susimastes, kas cia per gelyte laugh.gif

Geras thumbup.gif Labai faina nuotrauka thumbup.gif
Atsakyti
Vajetau kiek graziu nuotraukeliu! Kaip cia reikes tris issirinkti doh.gif
Atsakyti
Man visai nieko foto su pienės pūkais thumbup.gif Ir dar "Pienės - ne mano stichija" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Pasibjaurėjimo ir nepasitenkinimo kupinas veidelis - paimkit mane greičiau iš čia biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
O man labai graži -"Asfalto gėlės" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltupyte @ 2005 07 12, 15:25)
O man labai graži -"Asfalto gėlės" 4u.gif

Aha, man irgi šita pakol kas gražiausia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 07 11, 00:08)
<...> Laukiame spalvingų, „kvapnių“ nuotraukų, kuriose jūsų mažylis/-iai skęsta vasaros/pavasario žiedų jūroje, pina vainikus, buria “myli-nemyli”, tyrinėja paslaptingą ir kvapnų žiedų pasaulį ir t.t. Čiupkit fotoaparatus ir skubėkite su vaikais į lauką! <...>



pacituoju dar kartą aprašymą tam, kad priminčiau, jog šiame vasariškame kvapniame fotokonkurse laukiame nuotraukų iš gyvos gamtos smile.gif Be abejo, gražios gėlytės ir vazoje ar vazone namuose, tačiau šįkart konkurse laukiame foto, darytų gamtoje, lauke. Vasara per daug graži ir spalvota, kad ją leistume kambaryje mirksiukas.gif
Atsakyti
vaje, kas per grožybėssss mirksiukas.gif

bet šita man pati gražiausia user posted image
žinoma, dar reikia dvi išsirinkti, už kurias balsuosiu 4u.gif
Atsakyti
Nieko sau krepšelis!

labai grazi foto. thumbup.gif bet dangus man kazkox nerealus g.gif
Atsakyti
o kodel tik 3 balsai? praeitam konkursui buvo skirti 5, nors sitas konkursas daug populiaresnis...
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2005 07 13, 22:14)
Nieko sau krepšelis!

labai grazi foto. thumbup.gif bet dangus man kazkox nerealus g.gif

Aha, tikrai labai keistas dangus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2005 07 13, 22:14)
Nieko sau krepšelis!

labai grazi foto. thumbup.gif bet dangus man kazkox nerealus g.gif


Dangus pripieštas g.gif Kokį namą ar šiltnamį ko gero užtušavo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Labai graži foto, kur berniukas prie ežero su diiidele tokia "natūralia" puokšte thumbup.gif
Atsakyti