Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

QUOTE(laurencija100 @ 2009 05 07, 11:06)
O aciu uz atsakyma tikrai nezinojau to,bet idomu jei as kreipciausi pas juos ka jie man galetu pasiuliti?greiciausiai konsulini buta?bet kokio tipo idomu tie ju butai g.gif nepazystu tokio zmogaus kuris gyventu konsulineme name o gal ir gyvena tik sakyti nenori tai ir nera ko paklausti?ar tiesa kad jie dengia 100% nuomos kainos jei susirandi pati?

neduos taip paprastai jei neprasysit, i eile reik stoti... o ten visokiu buna ax.gif

Kompensuos priklausomai nuo pajamu.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 05 07, 10:46)
Nezinau, kas buna, jei nebuna. Man atrodo, negauni benefitu tada. Nes, pagal istatyma, vaikai skirtingos lyties turi tureti atskirus kambarius. Tai ten taip ir skaiciuoja.

Isivaizduoju, kad tavo butas ar namas, turi atitikti reikalavimus. Kitu atveju, vienisa mama su vaiku (tik pavyzdys) gali issinuomoti kokius 5 kambarius ir sakyti man per daug moketi  g.gif Bet, va, kaimyne mano tvarkesi, ji vienisa mama, su dviem skirtingos lyties vaikais, tai jei is karto council'as pasake, vaikams priklauso atskiri kambariai, ir, kad gauti benefita, susirask 3 bedroom'u nama.

Bet tai pala, juk daug brangiau yra 3 miegamuju uz 2. Net kol tvarkomi tie benefitai, uz nuoma reik moketi. O jei neisgalim issinuomot 3? Pvz mum isvis reikejo depozitas + 2men nuoma i prieki. Nu tu mane cia nuliudinai unsure.gif .
Atsakyti
As patarciau nueiti i citizens advice bureau ir jie nemokamai viska paskaiciuoja,kiek galima ir ko galima tiketis pagal pajamas ir norus. Turi jie lenteles ir paskaiciuoja kiek pamokes pvz uz 3broomus ar 2 ir man..Ir isvis pasako jie viska kas kaip ,galima klausti jie netgi nemokamai padeda uzpidyti viska(jeigu zinoma jokiu mahinaciju nesirengi daryti) as kazkaip tom lietuviskom firmom nepasitiku,priraso pridaro nesuprantanciam zmogui,o po to po keliu metu kaip islenda galai , tai ajajai...pinigus tik darosi ,kad kuo daugiau zmones eitu ir klaustu info...

Na bet cia tik mano nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2009 05 07, 14:29)
Bet tai pala, juk daug brangiau yra 3 miegamuju uz 2. Net kol tvarkomi tie benefitai, uz nuoma reik moketi. O jei neisgalim issinuomot 3? Pvz mum isvis reikejo depozitas + 2men nuoma i prieki. Nu tu mane cia nuliudinai unsure.gif .


Nu tep drinks_cheers.gif bet taip yra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniukas @ 2009 05 07, 12:55)
As patarciau nueiti i citizens advice bureau ir jie nemokamai viska paskaiciuoja,kiek galima ir ko galima tiketis pagal pajamas ir norus. Turi jie lenteles ir paskaiciuoja kiek pamokes pvz uz 3broomus ar 2 ir man..Ir isvis pasako jie viska kas kaip ,galima klausti jie netgi nemokamai padeda uzpidyti viska(jeigu zinoma jokiu mahinaciju nesirengi daryti) as kazkaip tom lietuviskom firmom nepasitiku,priraso pridaro nesuprantanciam zmogui,o po to po keliu metu kaip islenda galai , tai ajajai...pinigus tik darosi ,kad kuo daugiau zmones eitu ir klaustu info...

Na bet cia tik mano nuomone ax.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Limcamca @ 2009 05 07, 13:06)
Nu tep  drinks_cheers.gif bet taip yra  unsure.gif


mano atveju man priklaus du miegamieji, bet as tikrai galiu nuomuotis mazesni ar didesni buta ir councilas moka kiek priklauso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*liolia* @ 2009 05 07, 12:26)

mano atveju man priklaus du miegamieji, bet as tikrai galiu nuomuotis mazesni ar didesni buta ir councilas moka kiek priklauso  ax.gif

g.gif gali pasiimt 3 miegamuosius? g.gif Ir tiek pat councilas moka kaip,kad imtum 2 miegamuosius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edgolė @ 2009 05 07, 14:08)
g.gif gali pasiimt 3 miegamuosius?  g.gif Ir tiek pat councilas moka kaip,kad imtum 2 miegamuosius?  g.gif


taip, tiek pat. likusia suma reiktu paciai moket
Atsakyti
O kur yra tas citizen advice bure? blush2.gif nelabai teko man susidurti su tom istaigom.Idomu kiek panasiai laiko reik laukt konsulinio buto?o jai per agenturas tai tikrai nemazi pinigeliai iseina o kada dar suskaiciuos tuos benefitus vel 2men.praeis.Gal zinot kur galima tiesiogiai issinuomot is landlordo o ne per tas agenturas?
Atsakyti
QUOTE(laurencija100 @ 2009 05 07, 14:33)
O kur yra tas citizen advice bure? blush2.gif nelabai teko man susidurti su tom istaigom.Idomu kiek panasiai laiko reik laukt konsulinio buto?o jai per agenturas tai tikrai nemazi pinigeliai iseina o kada dar suskaiciuos tuos benefitus vel 2men.praeis.Gal zinot  kur galima tiesiogiai issinuomot is landlordo o ne per tas agenturas?

cia ivesk savo post coda ir ismes artimiausia biura
http://www.citizensadvice.org.uk/

o nuomuotis is privataus asmens galima pagal skelbimus is laikrasciu ( kaip LOOT) , www.gumtree.com ir pan ax.gif

Mes savo buvusi buta LOOT laikrastyje susiradom is private landlord
Atsakyti
QUOTE(Edgolė @ 2009 05 07, 16:08)
g.gif gali pasiimt 3 miegamuosius?  g.gif Ir tiek pat councilas moka kaip,kad imtum 2 miegamuosius?  g.gif



QUOTE(*liolia* @ 2009 05 07, 16:36)
taip, tiek pat. likusia suma reiktu paciai moket


Bet jei imi busta maziau kainuojanti nei Local housing allowance, jie ir mokes maziau. Yra dabar tie Local housing allowance. Nuo rajono (borough) priklauso. Sakykim tau priklauso 2 bedroom flatas, ir tavo allowance 185 per savaite. Tai tuos 185 gautum jei nuoma butu 185 ar daugiau ir priklausytu housing benefitas visu 100%. Jei turi kokiu iplauku, tai jau mazesni procenta apmoka. Bet nebutinai turi rinktis tuos 2 bendrumus, gali sedeti kad ir houseshare, vienas bedrumas ir sittingas naudojimuisi. Ir jei tau tai sakykim kainuos 140 per savaite, tai jie dar primes 15 svaru virsaus. Ir jei priklausytu 100% benefitas moketu 155 svarus. Gal aiskiai as cia parasiau ... g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elba: 07 gegužės 2009 - 19:44
QUOTE(Elba @ 2009 05 07, 17:38)
Bet jei imi busta maziau kainuojanti nei Local housing allowance, jie ir mokes maziau. Yra dabar tie Local housing allowance. Nuo rajono  (borough) priklauso. Sakykim tau priklauso 2 bedroom flatas, ir tavo allowance 185 per savaite. Tai tuos 185 gautum jei nuoma butu 185 ar daugiau ir priklausytu housing benefitas visu 100%. Jei turi kokiu iplauku, tai jau mazesni procenta apmoka. Bet nebutinai turi rinktis tuos 2 bendrumus, gali sedeti kad ir houseshare, vienas bedrumas ir sittingas naudojimuisi. Ir jei tau tai sakykim kainuos 140 per savaite, tai jie dar primes 15 svaru virsaus. Ir jei priklausytu 100% benefitas moketu 155 svarus. Gal aiskiai as cia parasiau ... g.gif  smile.gif

Nu vistiek as cia nelabai suprantu schmoll.gif Jei mums pvz priklauso 2 bedroomai,o mes pasiimam pvz.3,nes aplink labai mazai tu 2 bedroomu namu doh.gif o kainos daugmaz vienodos ax.gif kas tokiu atveju? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Edgolė @ 2009 05 07, 19:50)
Nu vistiek as cia nelabai suprantu  schmoll.gif Jei mums pvz priklauso 2 bedroomai,o mes pasiimam pvz.3,nes aplink labai mazai tu 2 bedroomu namu doh.gif o kainos daugmaz vienodos  ax.gif  kas tokiu atveju?  rolleyes.gif


gaila, kad ne viskas paskaitoma smile.gif nes aš buvau surašius kaip skaičiuojama, ir nuorodas sudėjusi. Bet nieko smile.gif man kartais ir pačiai sunku rasti kai kurias detales, ypač kai reikia ax.gif

jei jums priklauso gyventi 2 bedroom, o gyvenate 3, tai moka tiek, kiek priklauso už du.
Yra puslapis, tik šuo metu man kažkodėl neveikia, kur gali rasti sumas pagal post code ir kambarių skaičių. Tai vat į tas sumas reikia orientuotis.
kadangi dabar maitinu savo 2.gif tai viena ranka rašyti nelabai patogu blush2.gif tai, jei reiks konkrečiau, parašysiu vėliau
Atsakyti