Įkraunama...
Įkraunama...

Detektyvų mėgėjoms

Man visos Higgins Clark kazkuo panasios, turtinga mergina Niujorke. Lengva persisotinti.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2016 03 16, 18:57)
Man visos Higgins Clark kazkuo panasios, turtinga mergina Niujorke. Lengva persisotinti.



Tikrai taip, visi siužetai vienodu principu sukalti: turtinga mergina Niujorke, keletas įtariamųjų. Man M.H.Clark toks detektyvinis muilas smile.gif Ankstyvieji romanai dar visai kitaip skaitėsi, o dabar perskaitai ir čia pat pamiršti, iš naujesnių labiau užsifiksavo tik "Šauksmas naktyje".
Atsakyti
QUOTE(helli @ 2016 03 03, 17:32)
Perskaičiau Jo Nesbo "Tarakonai", tad noriu pasidalinti informacija, kad tai antroji Hūlės knyga einanti po Šikšnosparnio.

Labai mėgstu detektyvus,tačiau kol kas Nesbo vis atidėdavau. Dabar susidomėjau tarakonais, bet pagal jus,reiktų pradėti nuo šikšnosparnio? Nes kitur išvis radau,kad tai 10-oji knyga.... g.gif

PADĖKIT! Nuo ko pradėti draugystę, su Nesbo? 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 26 balandžio 2016 - 00:10
QUOTE(zose61 @ 2015 10 20, 22:19)
Chronologija :
Flaggermusmannen (1997) (English: The Bat, 2012) ---- Sisknosparnis
Kakerlakkene (1998) (English: Cockroaches, 2013)----- Tarakonai - tiesioginis vertimas, lietuviskai lyg ir nera
Rødstrupe (2000) (English: The Redbreast, 2006) --- Raudongurkle
Sorgenfri (2002) (English: Nemesis, 2008)------------ Nemezide
Marekors (2003) (English: The Devil's Star, 2005)---- Pentagrama
Frelseren (2005) (English: The Redeemer, 2009)------Gelbetojas
Snømannen (2007) (English: The Snowman, 2010)--- Sniego senis
Panserhjerte (2009) (English: The Leopard, 2011)-----Sarvuota Sirdis
Gjenferd (2011) (English: Phantom, 2012) ------------Vaiduoklis
Politi (2013) (English: Police, 2013)-------------------- Policija



QUOTE(Thea! @ 2016 04 26, 00:08)
Labai mėgstu detektyvus,tačiau kol kas Nesbo vis atidėdavau. Dabar susidomėjau tarakonais, bet pagal jus,reiktų pradėti nuo šikšnosparnio? Nes kitur išvis radau,kad tai 10-oji knyga.... g.gif 

PADĖKIT! Nuo ko pradėti draugystę, su Nesbo? 4u.gif  biggrin.gif

prasom smile.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif mačiau šitą, bet buvau vistiek pasimetus biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2016 04 26, 00:08)
Labai mėgstu detektyvus,tačiau kol kas Nesbo vis atidėdavau. Dabar susidomėjau tarakonais, bet pagal jus,reiktų pradėti nuo šikšnosparnio? Nes kitur išvis radau,kad tai 10-oji knyga.... g.gif 

PADĖKIT! Nuo ko pradėti draugystę, su Nesbo? 4u.gif  biggrin.gif


Tikrai Tarakonai 10-oji lietuvių kalba išleista Nesbo knyga, bet pagal Hulės chronologiją antroji po Šikšnosparnio smile.gif Gero skaitymo 4u.gif

Perskaičiau Nesbo "Kraujas ant sniego", tai net nežinau ... įdomiai taip biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas turit nesbo nemezide pdf formatu? atsiuskit i gockas89@inbox.lt, dekui smile.gif
Atsakyti
Kažko labai pritilus tema smile.gif bandau gaivinti.


Noriu labai parekomenduoti H.Coben "Apgauk mane dar kartą". Nerealus detektyvas. Aš daug Cobeno esu skaičiusi, vienas mėgstamiausių mano autorių, nors vienos knygos geresnės, kitos prastesnės, o ši, bent mano požiūriu, pati geriausia iš jo istorijų.


Dar labai ačiū, kas rekomendavot "Snieguolė turi mirti". Labai skaniai susivalgė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(helli @ 2016 11 07, 16:15)
Kažko labai pritilus tema smile.gif bandau gaivinti.
Noriu labai parekomenduoti H.Coben "Apgauk mane dar kartą". Nerealus detektyvas. Aš daug Cobeno esu skaičiusi, vienas mėgstamiausių mano autorių, nors vienos knygos geresnės, kitos prastesnės, o ši, bent mano požiūriu, pati geriausia iš jo istorijų.
Dar labai ačiū, kas rekomendavot "Snieguolė turi mirti". Labai skaniai susivalgė smile.gif


Cobena ir as visa suskaiciau. Sios dar nespejau, bet is bibliotekos uzsisakiau dar viena Nepazistamasis

O skaitet visas Jussi Adler-Olsen ?
na, man labai visos patiko

Atsakyti
QUOTE(Taki @ 2016 11 07, 15:23)
Cobena ir as visa suskaiciau. Sios dar nespejau, bet is bibliotekos uzsisakiau dar viena  Nepazistamasis

O skaitet visas Jussi Adler-Olsen ?
na, man labai visos patiko


Skaičiau Nepažįstąjį, irgi gera.


O Jussi Adler-Olsen visą perskaičius thumbup.gif labai patiko, tokie nestandartiniai personažai.


Dar visai užsikabinau ant Robert Galbraith. Perskaičiau Gegutės šauksmą, reikės turbūt ir Šilkaverpį perskaityti. Toks savotiškas stilius, nors iš pradžių sunkokai skaitėsi.

O dabar sekantis patiekalas detektyvų meniu Mark Edwards "Šarkos", pagal aprašymą turėtų būti visai įdomi.
Atsakyti
Dėl "Gegutės šauksmo" - perskaičiau, nieko,...ir užmiųšau:)
O , pasirodo, čia savo jėgas detektyvo žanre mėgina J.K. Rowling
Intriguojantis detektyvas, panardinantis į Londono atmosferą: apgaulingos ramybės apgaubtos prabangių kvartalų gatvės, nuo pašalinės akies slepiamas Ist Endo naktinis klubų gyvenimas ir vibruojantis Soho šurmulys. „Gegutės šauksmas“ – pripažintas J.K. Rowling, pasirašiusios Robert Galbraith slapyvardžiu, debiutas išmėginant detektyvo žanrą, kuriuo ji pristato privatų seklį Kormoraną Straiką.
Atsakyti

Sveikos, ir as jungiuosi prie jusu,nes taip pat be galo megstu skatyti ;-) paskutiniu metu irgi persinesiau prie detektyviniu knygu,siuo metu skaitau Lars Kepler "Hipnotizuotojas",nu tikrai gera knyga ;-)

Atsakyti