Įkraunama...
Įkraunama...

Praktiškos dovanos vyrams - 2

Alias galima rasti kad ir akropolio maximoj, kas be ko, zaislu parduotuvese, kaina mazdaug visur vienoda apie 50 litu.. bet db jau yra ir raudonas, ir juodas alias-pagal sunkuma cia, nes tas baltas pakankamai greit atsibosta, jei dazniau zaidi..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 12 07, 17:50)
Kur pirkai "Alias", Karaliene Margo? bigsmile.gif  Ir uz kiek - 200 berods? Broliui iteikciau gal smile.gif

Pasiziurejau visagaliame "google" - 60 Lt "zaislu planetoje" bigsmile.gif

uoj, tik ne tokia kaina pirkit doh.gif
dabar juk nuolaidos zaidimams visur, maximoj ir rimi iki antradienio 40-45proc, senukuose iki 11d. 40proc nuolaida ax.gif
o žaidimas tikrai thumbup.gif kaip jau minėjo tas baltas greit nusibosta, bet jo papildymas yra, visai linksmas. raudonas gan sudėtingas, kartais užknisa doh.gif o kas pirko juodą, tai nusivylė ax.gif

Aš esu dovanojus vyrukui bilietus į Harlem gospel choir, dieną lokės pėdoje, origami skorpioną (renka skorpionus), teleskopą... daugiau neatmenu doh.gif nors šios kalėdos jau aštuntosios wub.gif o ką dovanot, tai minčių trūkumas sad.gif
nuolat perka žurnalą "Geo", galvoju gal jo prenumeratą g.gif bet norisi kažko dar ir kalėdinio ax.gif gal šiltas kojines ar šaliką g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo violence: 08 gruodžio 2008 - 10:24
QUOTE(negiedre @ 2008 12 04, 11:38)
O kur radot - as irgi ieskau, bet kad visos tik su ilgomis kelnemis... ax.gif


siaip as is Kauno, tai cia radau tik urmo bazeje (aisku jus nezinote kur ji randasi ax.gif ). o Vilniuj manau, kad butu galima paieskoti gal gariunu turgavietej, nes parduotuvese tai niekur neradau.
Atsakyti
QUOTE(^Ingucia^ @ 2008 12 08, 13:58)
violence, papasakok placiau apie ta teleskopa 4u.gif

pirkau čia ir šitą daugiau nieko pasakyt negaliu, nes nė bum bum tame reikale biggrin.gif blush2.gif tiesiog žmogus kuris pardavė, pažįsta mano diedulį iur tiksliai žinojo būtent kurio jis norėtų biggrin.gif
naudojasi abu mano vyrai dažnai ir tikrai vertėjo įsigyti thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
Del Aliaso patarciau pirkti kur us pieismu buna, turim mes, labai daug korteliu labai smagu piesti ir turi atspet tongue.gif ypac vyru keverzones idomios biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien MB užsiminė, kad norėtų i Depesh Mode koncertą, gal reiktų padovanot bilietą g.gif Nors anksčiau bilietas kainavo 130Lt, o dabar 169Lt unsure.gif Nepigu...
Atsakyti
pries kiekvienas sventes visalaik apziuriu visas vyro turimas atsargas: tiek parfumo, tiek kokiu kojiniu na ir t.t. ko truksta - ta ir padovanoju (pvz. didziausia maisa kojiniu ir pan. - aisku, gal ir nelabai originalu, bet uztat labai praktiska biggrin.gif ) Galvojau irgi apie kokio nors zurnalo prenumerata, bet jis nera nei zvejys uzkietejes, nei medziotojas nu ir t.t. doh.gif Kazkaip ktiems galiu patart ka jam padovanot: ar tai gera irankiu deze, ar gera odini dirza, o vat kai paciai reikia, tai tos idejos ir isgaruoja doh.gif rolleyes.gif
Sekmes su pirkinukais mirksiukas.gif
Atsakyti
As esu dovanojus barzdaskute - tai itin geras ir naudojamas daigtelis biggrin.gif BRAUN - pernai seniuose 120 Lt kainavo. Tik beda, kad ji skuta tik pakrauta - per laida neina. tai buna cirku skutasi, puse veido nuskuta ir issikrauna biggrin.gif bet siaip labai dziaugias.

Esu viskoiu brangiu losjonu pripirkus - tai liko neivertinti. Apatiniai gal labiau tiko valentino dienai.

Maniskis buvo uzsiziurejes pries metus toki rysku originalu megztini internete, bet jais nebeprekiauja, tai bandysiu rast bobute, kuri numgeztu iki kaledu. ir pridesiu kokia nors smulkmenele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2008 12 08, 01:37)
drinks_cheers.gif Alias  thumbup.gif labai įdomus ir užvedantis žaidimas.

Superinis zaidimas, tik baltoj dezutej lengvesni zodziai nei raudonoj, turekit tai galvoj. Manau verta pradet nuo baltos.
Atsakyti
Kur Vilniuje galima nupirkti odinę piniginę vyrišką ir kiek maždaug kainuoja? blush2.gif
Atsakyti
As tai pora apatiniu dovanosiu smile.gif Gal dar ka is Lietuvos parvesiu.
Atsakyti
As tai sprendziu pagal save visada - ar dziaugciausi gavusi kojiniu maisa, kelnaiciu pora... Todel stengiuosi tokias dovans iteikti per Valentino diena - tokia jau mano nuostata ax.gif

"Alias" nerandu "maximose" kauno verysad.gif
Atsakyti