Įkraunama...
Įkraunama...

Praktiškos dovanos vyrams - 2

esu pirkus vyrui Armani laikrodi ir tikrai kainavo ne tukstancius, siemet zadu pirkti Hugo Boss, nemanau kad jie cia pigus ir butu geda tokius nesioti
Atsakyti
kokia gera tema thumbup.gif

teciui - marskiniai + kaklaraistis, gurmaniskos dovaneles
broliui (11 m.) - lempa, kuri sukuria vandenyno efekta kambaryje + dekoracija kambariui
broliui (24 m.) - gal knyga - fredzio merkurio biografija, jam lb patinka sitas dainininkas
dedukui (kartu su mociute) - vakaro zinios prenumerata metams
Atsakyti
dovanosiu MB meskere turbut:)
tik beda, kad siais metais kucias vaziuosime svesti pas jo seimyna i kita LT gala..kaip tokia dovana supakuot ir i masina ikist, kad nesuprastu, kas yra g.gif



ka patartumete nupirkti 19m vaikinui, megstanciam sportuoti? 4u.gif
Dee, saunias dovanas isrinkai thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienas dantukas: 11 gruodžio 2012 - 01:03
QUOTE(vienas dantukas @ 2012 12 11, 03:00)
ka patartumete nupirkti 19m vaikinui, megstanciam sportuoti? 4u.gif
Dee, saunias dovanas isrinkai thumbup.gif


Aciu, tikiuos kad ir jas gave ta pati pagalvos:-)
As megstanciam sportuoti vaikinui ieskociau sportinio krepsio, geru sportiniu kojiniu jos ne is pigiuju buna, ranksluoscio sporto prekese, gertuves, sportiniai marskineliai...
Futbolo megejui esu dovanojus futbolininku batelius-butsus, futbolo kamuoli...
Atsakyti
QUOTE(dee @ 2012 12 11, 00:50)
kokia gera tema  thumbup.gif

teciui - marskiniai + kaklaraistis, gurmaniskos dovaneles
broliui (11 m.) - lempa, kuri sukuria vandenyno efekta kambaryje + dekoracija kambariui
broliui (24 m.) - gal knyga - fredzio merkurio biografija, jam lb patinka sitas dainininkas
dedukui (kartu su mociute) - vakaro zinios prenumerata metams

o kas čia per dalykas? Gal galėtumėt kokią nuorodą įdėt? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2012 12 10, 09:24)
cia tipo jai negalit nupirkt laikrodzio uz 5000lt tai dobanosit masazini alieju?  lotuliukas.gif
neisizeiskit  4u.gif



viskas tvarkoje smile.gif

pirksiu todel, kad butu proga dazniau masaza man daryti smile.gif o laikrodis zinoma ne musu nosiai toks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2012 12 11, 09:56)
o kas čia per dalykas? Gal galėtumėt kokią nuorodą įdėt? Ačiū  4u.gif


pirkau is uzsienio, internetu - amazon. lietuviskai: naktine lempa-projektorius vandenynas

http://www.amazon.co...s...8203&sr=8-2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dee: 11 gruodžio 2012 - 11:32
QUOTE(vienas dantukas @ 2012 12 11, 00:00)
ka patartumete nupirkti 19m vaikinui, megstanciam sportuoti? 4u.gif
Dee, saunias dovanas isrinkai thumbup.gif

gera sportine apranga, svorius , ivairiu vitaminu ir maisto papildu sportininkams smile.gif

QUOTE(dee @ 2012 12 11, 10:31)
pirkau is uzsienio, internetu - amazon. lietuviskai: naktine lempa-projektorius vandenynas

http://www.amazon.co...s...8203&sr=8-2

mano vyrui tokie dalykai labai patinka bigsmile.gif
Atsakyti
Nu va-aš nupirkau Fiskars X7 stovyklautojo kirvį laugh.gif Kokybiškas daiktas, o mes su MB pastovyklaut mėgėjai tai tikiuosi patiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(powerpuff @ 2012 12 12, 10:50)
Nu va-aš nupirkau Fiskars X7 stovyklautojo kirvį  laugh.gif  Kokybiškas daiktas, o mes su MB pastovyklaut mėgėjai tai tikiuosi patiks g.gif


thumbup.gif
Mūsų visa draugų kompanija jau "apsidovanojo" Fiskars-ų įrankiais. Tik ne per Kalėdas, o gimtadieniams hihihi.gif Nes šiaip pobrangiai jie, tai susimetam dvi šeimos ir paperkam. Tai nė vienas nenusiminė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 12 12, 12:33)
thumbup.gif
Mūsų visa draugų kompanija jau "apsidovanojo" Fiskars-ų įrankiais. Tik ne per Kalėdas, o gimtadieniams  hihihi.gif  Nes šiaip pobrangiai jie, tai susimetam dvi šeimos ir paperkam. Tai nė vienas nenusiminė  bigsmile.gif

Aha mūsų šeimynoj irgi mėgiama dovana. Man tai fantastiškas galastuvas fiskaro tas su ratukais bigsmile.gif Kas neturit tai labai rekomenduoju. o ir dovana nebloga kokiam peilių mylėtojui medžiotojui-žvejui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(powerpuff @ 2012 12 12, 14:10)
Aha mūsų šeimynoj irgi mėgiama dovana. Man tai fantastiškas galastuvas fiskaro tas su ratukais bigsmile.gif  Kas neturit tai labai rekomenduoju. o ir dovana nebloga kokiam peilių mylėtojui medžiotojui-žvejui  biggrin.gif

Mes irgi turim tokį galąstuvą - superinis thumbup.gif , per kažkurias Kalėdas dovanojom ir mano tėvams, tai turiu pasakyti, jei nekokie peiliai, tai nepadės ir Fiskaras schmoll.gif . Taigi visų pirma peiliai turi būti geri rolleyes.gif .
Atsakyti