Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vaikams

Siaip dar esu maciusi drambliuka,tik nepamenu kur doh.gif
Atsakyti
maximoj yra nuostabus triratis, tik už 70 ar 80 litų, yra kur mažesniam vaikučiui kojytes padėti, jei pedalų nepasiekia, yra rankena su kuria koreguoti galima važiavimo kryptį, yra kur įdėti lietsargį.
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2006 09 21, 21:28)
maximoj yra nuostabus triratis, tik už 70 ar 80 litų, yra kur mažesniam vaikučiui kojytes padėti, jei pedalų nepasiekia, yra rankena su kuria koreguoti galima važiavimo kryptį, yra kur įdėti lietsargį.


Kurioj Maximoj? user posted image
Ar mazdaug 3ju metu vaiku gerai butu?Nes dabar jai bus 2metukai,bet kiek cia to rudens liko,ziema gi ji su triratuku nevazines,o pavasari ji us jau didele mergyte g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 21 rugsėjo 2006 - 19:47
vilniuje mačiau akropolio maximoje, na dėl tikimo nežinau, kiekvieno vaiko didumas skirtingas. va mano krikšto sūnui metai, jam ypač per didelis, o kitam metukiniui jo draugui jis greit tiks.
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2006 09 21, 21:45)
vilniuje mačiau akropolio maximoje, na dėl tikimo nežinau, kiekvieno vaiko didumas skirtingas. va mano krikšto sūnui metai, jam ypač per didelis, o kitam metukiniui jo draugui jis greit tiks.

Ryt busiu Akropoly,tai paziuresiu 4u.gif
Atsakyti
Aga,buvau Akropolio Maximoj,maciau triratukus uz tokia kaina,bet jie supakuoti buvo(dezese),tai tikro vaizdo taip ir nepamaciau schmoll.gif
Beja,buvau,siandien pas juos sveciuose,pamaciau,kad yra pas juos triratukas,netoks kaip tas,bet yra(matyt vyresnio broliuko buvo).
O ta tai galeciau savo pupai nupirkt(vazinetu kai paaugs rolleyes.gif ),bet kaip jau minejau tikro vaizdo taip ir nepamaciau.
Lotari,o tu matei ispakuota dviratuka ar kaip ir as tik piesinuka ant dezes?
O ka manot del arkliuko? g.gif
Atsakyti
mano dukrytė turi arkliuką, bet jis jai visai neįdomus, jokio įspūdžio nepaliko g.gif manau, kad čia nuo vaikiuko priklauso. Teks pačiai pasukti galvytę ir nuspręsti, kas galėtų patikti mirksiukas.gif aš žadu savo dukrytei dovanot Baby Born, nes ji labai žaidžia su lėlėmis smile.gif
Atsakyti
MAMBU mačiau, buvo vienas surinktas, apčiupinėjom, pavartėm, pabandėm , patiko. jis toks žalias , o priekyje varlė sėdi.
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2006 09 28, 18:48)
MAMBU mačiau, buvo vienas surinktas, apčiupinėjom, pavartėm, pabandėm , patiko. jis toks žalias , o priekyje varlė sėdi.

Nu maciau ta varle,tik ant dezes ax.gif
Na gal nepastebejau jo nenupiesto o tikro doh.gif g.gif
Na nieko,reiks dar kada nuvaziuot paziuret,gal dar bus,tada atidziau paziuresiu 4u.gif
Atsakyti
bent kai aš žiūrėjau akropolyje, jis stovėjo antrame lentynos aukšte, netikiu jog iš ekspozicijos surinktą parduotu, na nebet, bet dar apsižvalgyk, jei nori galiu foto atsiųsti.
Atsakyti
Niu va,siandien vel buvom Akropolio Maximoj,ir vel norejau paziuret kaip atrodo tas dviratukas nenupaisytas,o realiai,tik vat vel gi pamaciau tik ant dezes nnupiesta dviratuka su varle verysad.gif
Atsakyti
as savo maziui visko priperku, ir triratuku, ir supyniu ir zaislu, o kai ateina gimtadienis, fantazijos baigiasi, nes jau viska turi, ir nuo zaislu ner kur pabegti, tada jau sunkiau, ir visgi vel isrenku koki zaisla, greit du metukai maniskiui, manau padovanosime masina su distanciniu valdymu, maciau kotrynoje labai graziu, nes viska jau turi, net nezinau ka dar sugalvoti g.gif
Atsakyti