Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vaikams

kad tevu ir vaiku poziuriai i dovanas skiriasi, tai ir pati vaikystej atsikandau. pvz. norisi vieno, o tevams atrodo, kad tai nereiksminga, nesvarbu ir t.t. o pirkdavo tai, ko ju manymu reikia (drabuziu, knygu, ir pan.). atsimenu, kai mama i JAV isvaziavus man neparveze nei vieno zaislo (siaubiangai nusivyliau tada, man buvo 7 metai), motyvuodama tuo, kad tipo ten kazkokie kvaili tie zaislai.
uz tai veliau geriausia dovana pasidare pinigai... nes tai suteikdavo galimybe issirinkti dovana pagal savo norus.
Atsakyti
Jei dukra labai kazko nori,tiesiog svajoja ir dar aisku parodo ta daikta kokio nori,tai perkam staigmena,o jei ne ji,nei mes nezinom ko nori,tai vedames i parduotuve,kur renkas pati.Taip padarem ir siemet,manem jau kad prisirinks dovaneliu,bet ne,ji tokias kuklias jas pasirinko,bet jai jos buvo tokios mielos,iki siol su jom zaidzia thumbup.gif O issirinko toki pukuota katina,meskiuka kazkoki spalvota,flomasteriu,knyga Mikes Pukuotuko,na tokias kuklutes,bet smagias dovaneles.Bet kokia ji buvo laiminga kai rinkosi jas,tokia didele panele pasijaute,tokia savarankiska thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Daugeliu atveju issiklausineju ko noretu ,net jai nesupratus ka darau biggrin.gif juk mes savo vaikus jau perpratom,o jie dar nelabai mus biggrin.gif Tai jai kila klais kur as zinau koji noretu ,
Bet kartais klausem ko noretu,jei zadam pirkti ka vertingesnio,pvz siemet pasisodinom i masina ir sakom vaziuojam i miesta apsipirkti o vaziuojant turejo apsispresti ko labiau noretu :naujo televizoriaus (Po remonto lyg ir noretusi geresnio ), ar dviracio (sitos davanos taip pat zinau norejo)
Apsispresti buvo sunku, bet pasirinko televizoriu, beje issirinkti irgi leidom paciai, tai rinkosi kad butu vissokio velnio ten
Buvo smagu ziureti biggrin.gif
Atsakyti
Progines dovanas tai pirkdavau ir perku tokias, kuriu, zinau, mano dukrele nori ir pageidauja. Nors dazniausiai, kada stengiuosi suzinoti jos norus, tai jos atsakymas buna "nieko", bet .. paskui kazkaip susitariam. O vat siurpriziukus tai darydavau be jokios progos, kol ji dar tikejo "nykstukais, naminukais ir elfais ( as jais ir dabar dar tikiu, tik jie man kazkodel dovanu nenesa unsure.gif ) ". Tada as nupirkus kokia smulkmenele ar sokoladuka paslepdavau taip, kad ji surastu ir atlekus pas mane is dziaugsmo striksedama susuktu: " mama, man ir vel dovanele nykstukas atnese!" .. ech, kaip smagiai spindedavo jos laimingos akytes thumbup.gif ... O suneliui tai perku kartais ko jis nori, o kartais ka pati noriu, bo jo norai tai pasitaiko, buna, ir nelabai "ikertami" .. tai tada pasitenkina vaikinas mamos noru ispildymu .. tai vis geriau, negu nieko tongue.gif .. O del tu nykstuku ir elfu tai jau su situo bambliu yra sudetingiau .. matyt kokis geras ir supratingas asmuo "apsviete" vaika, kad tokie sutverimai yra isgalvoti .. tai jau kai randa koki "nykstuko" siurpriza, tai jau tokiu zvilgsniu mane perzvelgia, kad as pasijauciu .. nius visiska nesusipratele .. bet suvartoja, aisku .. nesigincyja biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
Aš abiems savo vyrukams pirmųjų gimtadienių proga dovavojau albumus nuotraukoms su linkėjimais. biggrin.gif Tuo metu dovanos prasmės dar nesupranta, o nuotraukyčių prisirinkę buvo jau nemažai. Pirkau tokius, kur ant nuotraukų plėvelė užsideda ir nuotraukas galima ne tik tiesiai sukišti, bet sudėlioti kaip tik nori. Prirašiau dar pasakojimų visokių apie nuotraukos turinį thumbup.gif
Atsakyti
Pirmojo gimtadienio proga padovanojau dukrytei fotosesiją. Nuvažiavom pas fotografę į studiją ir visa šeimyna pasifotkinom porą valandų, tada nuotraukas padidinau, įrėminau ir gimtadienio dieną išpuošiau namus. Norėjau įamžinti ją, jos emocijas, mimikas ir visa kita profesionaliose nuotraukose, kad liktų atminimas apie tai kokia ji buvo vienerių metukų visam gyvenimui wub.gif .
O žaislų,iš tiesų, namuose krūvos, o dar ir svečiai atėję pridovanos per gimtadienį, tad pirkti tik dar vieno eilinio žaislo tokia proga jau nebesinori...
Atsakyti
as galvojau apie suniuka...bet kadangi butas dar neirengtas tai atidejau ta minti iki antrojo gmt arba kaledu rolleyes.gif
is viso tai man patinka tokie dalykai: vaikui metai ir suniui(kaciukui,triusiukui ir t.t.) - metai.arba pasodinti medi (jei ne rudeni ir ne ziema) per pirmaji gimtadieni (galima kaime,galima ir namie pvz. koki apelsinmedi)
mes tai turejom sodinti liepa kaime ir po ja pakasti placenta,bet dar to nepadarem...vis neturim galimybiu sad.gif bet poros savaiciu begyje tai padarysim ir turesim tikrai puikia pirmojo gimtadienio dovana wub.gif
na, o tu zaislu tikrai neverta savam vaikui dovanoti,nes manau pas visus ju kalnai kalneliai...tuo labiau jei pas ka du ar net trys vaikai g.gif
Atsakyti
Na, mergaitei visuomet tiks lele- kudikis, o jei toki turi- leliu vezimelis, lovyte ir kt. dalykeliai. Buna rinkiniai tokie- vonele, puodas, buteliukas, soskyte, lekstute, puodelis ir kt. Maniskei labai patiko thumbup.gif Ypac maudyti leles smagu wink.gif
Kitas variantas- dviratukas ar triratukas, zinoma, jei neturi. Rinkinys piesimui- kreideles, piestukai, flomasteriai ir t.t. Buna ivairiausio dydzio tu rinkiniu, nebutinai pati didziausia.
Mums dar visada tinka knygeles, net sakyciau, labiau nei zaislai.
Siaip galima vardint ir vardint... Aisku, viskas priklauso nuo vaikiuko pomegiu ir... teveliu pinigines cool.gif
Tiesa, dar yra Lego ir pan. konstruktoriai, lavinantys zaidimai...
Atsakyti
QUOTE (Inga N @ 2004 05 27, 21:03)
Niekaip nesugalvoju, ką savo mažei padovanoti, nes čia pagrinde berniukų mamos plepa. Indelius ir jinai mėgsta, bet gal per prasta dovana gimtadieniui. Viasi sudomino ta mintis apie magnetofoną vaikšiką, mačiau vakar TOYS Market, kainuoja nebrangiai, apie 20 Lt. Tik nelabai supratau, ką jis ten tikras kasetes groja? Tai tada elementus tik keisk ir keisk? Ir kaip ten tas mikrofonas veikia? Toks trapus tas žaislas atrodo, ar dar nesuluzo?

Musiskis magelis is TOYS Market, bet ne tas kur uz 20 LT Mums padovanojo brangesni. Nezinau kiek jis dabar ten kainuoja, bet anksciau apie 60-70 Lt kainavo. Geras dalykas!!! Jau patrankytas-padauzytas bet veikia rolleyes.gif thumbup.gif . Groja elementarias kasetes, o i mikrofona vaikas sneka, dainuoja. Tik man regis, kad negalima nieko irasyti i tuscia kasetuka. Batarkes nuo Kaledu tik viena karta keitem, nors buvo kuri laika naudojamas magelis kiekviena diena ir beveik istisai.
O Naugarduko gatveje, prie Dailes kombinato, yra nupigintu zaislu parduotuve, tai ten maciau vaikiskus CD grotuvus. Jegiskai atrodo thumbup.gif Bet kainos neatsimenu.
Gal ne visai i tema, bet toje parduotuveje dabar yra daug idomiu ziaslu, kam reikia dovanu rekomenduoju uzsukti.
Uzvakar savajam pirkom mikrobange (sviecia, pypsi, taimeris veikia, viduje lekste sukasi, ir dar vista plastmasine ideta, vienzo kaip tikra laugh.gif ) - 40 Lt. Pirkom lygintuva - purskia vandeni, tipo garus leidzia (kazkas pro viena skylute isgaruoja) - 20 Lt ir siurbli - visokiu antgaliu rinkinys, birbia ir dar kazka susiurbia, o tikriau susluoja laugh.gif laugh.gif - irgi apie 40Lt Nupirkom situos daiktus, nes jau atsibodo, kai vis lenda prie tikru - negaliu ramiai nei pasiurbti, nei palyginti, o mikrobange stovi zemai, jau pasiekia, tai vis lenda ir lenda valgyti daryti. Psio dabar spakaina - turi savo daiktus, ir su jais zmogelis dirba thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi už kokybiškus, bet man tai jau būtų gaila kokius 100 lt iš karto paklot ta prasme tiek daug žaislų pripirkti. Na, visada yra problema ir rizika, kad vaikui tie žaislai nepatiks, o tada jau baisiai pinigų gaila, galima pirkti, jei esi garantuotas.
Aš kol kas (nors ir labai norisi) žaislais per daug nelepinu, nes matau, kad ne itin domisi, dar reikia džiaugtis, kol neatėjo laikas, kai jau mergaitė pati durs pirštu į brangią lėlę ir sakys: noriu šitos.
Kita problema tikrai yra, kad šiais laikais labai sunku gauti kokybišką žaislą, taip gaila, kai sulūžta, sugenda ir ypač kai vaiko mėgstamas būna....
Nu bet vis tiek niekaip negaliu apsispręst ką tam savo vaikui gimtadieniui padovanot ir to norisi, ir ano, kas labiausiai būtų reikalinga?
Atsakyti
Vistiek gi numanai kuo daugmaz domisi tavo maze. Tarkim, maniskiui tai reikalingiausi daiktai yra tie, kuriais naudojasi tevai. Tai labai paklausios knygos, buitiniai prietaisai, telefonai ir visokie kitokie namu apyvokos reikmenys laugh.gif laugh.gif Siaip tai net kazkaip nesmagu.... Vistik bernas.... Noretusi, kad su masinytem daugiau zaistu, o jis mat labiau nori valgyti gaminti, gelytes laistyti.... rolleyes.gif
Atsakyti
Man labai patiko idejos apie nuotrauku albuma ir fotosesija-tos dovanos bus atsimintos visa gyvenima... Panasiai galima parasyti vaikui apie jo ar jos gimima ir pirmuosius metus, gal net tame paciame albume.
Atsakyti