Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas - 24 tema

as irgi su statybiniu Sadolin aqua cell kazkokiu lyg, vandens pagrindu, bet matiniu, gal del to nesigavo
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2008 12 05, 12:05)
sveikutes,
buvau del auksinimo folijos klaususi, tai nudakavau baigiamaji sluoksni ant jos - ir susigadino...
tikriausiai reiktu ant jos jau nieko nemozoti




O kaip susigadino?Spalva pakeite? g.gif Zinau,kad reikia gerai duoti isdziuti pieneliui ir kad nuo akrilinio folija gali spalva keisti.....
As savo paskutini darbeli su folija lakavau 1 sluoksni akriliniu geliu(bet ten nurodyta,kad galima su folija dirbti),o kitus sluoksnius kitu akriliniu paprastu....
Gavosi taip
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vignola @ 2008 12 05, 12:20)
O kaip susigadino?Spalva pakeite? g.gif Zinau,kad reikia gerai duoti isdziuti pieneliui ir kad nuo akrilinio folija gali spalva keisti.....
As savo paskutini darbeli su folija lakavau 1 sluoksni akriliniu geliu(bet ten nurodyta,kad galima su folija dirbti),o kitus sluoksnius kitu akriliniu paprastu....


taip spalva pakeite ir toks pavirsius nesmagus gavosi, net kaip lipnus siek tiek, ir tarpeliuse, kur birus auksiukas- spalva pasikeite, blizgumas dingo
siaip as ant pacios folijos paskaiciau, kad gali taip nutikti lakuojant- water base finish will cause oxidation of a golden sheet f ar pan. istiem man pazaliavo kazkaip
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2008 12 05, 13:29)
taip spalva pakeite ir toks pavirsius nesmagus gavosi, net kaip lipnus siek tiek, ir tarpeliuse, kur birus auksiukas- spalva pasikeite, blizgumas dingo
siaip as ant pacios folijos paskaiciau, kad gali taip nutikti lakuojant- water base finish will cause oxidation of a golden sheet f ar pan. istiem man pazaliavo kazkaip


Zinau kad dar purskiama galima naudoti ir nitro lakus atrodo g.gif ....bet vat matau pavonija cia yra smile.gif ,ji gales patarti geriau,nes as dar tik eksperimentuoju ax.gif
Atsakyti
Vignola, nuostabi lėkštė wub.gif wub.gif wub.gif
Man rodos ne visos folijos vienodos, aš dažniausiai purškiu purškiamu laku rolleyes.gif
Atsakyti
O as noriu pasigirti - buvau pirmoji Senonaujo parduotuves pirkeja! Nors parduotuve oficialiai atsidarys tik pirmadieni, taciau as vakar uzsisakiau prekiu senonaujo inet. puslapy, tad parduotuves savininke pasiule prekes atsiimti ju "realioje" parduotuveje. smile.gif
Prekiu, o ypac kokybisku dezuciu, arbatiniu, raktiniu ir t.t. ten isties daug (ju saite tu daiktu nera), nekalbu jau apie servetkas ir visus kitus dalykelius. Zodziu, dar vienas dekupazo faniu rojus thumbup.gif
Atsakyti
o kokiu adresu tas senasnaujas reali parduotuve bus?

o purskiamas lakas tai cia koks? automobilinis lakas?
Atsakyti
Geriausiai foliją užlakuoti purškiamu blizgiu, nes gi folija turi blizgėti arba labai tinkamas lakas alkoholio pagrindu ( būna su arabiška guma komplekte ir atskirai), lakavau ne kart ir su akriliniu laku vandens pagrindu nepažaliavo ir nepasidarė lipnu, čia jau matyt nuo paties lako daug kas priklauso, kažkada naudojau ir nitro laką, bet jis tik ant folijos ir tinka( jei kitokio po ranka nėra) kitur dekupaže nenaudojamas wink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myrmica @ 2008 12 05, 17:36)
Vignola, nuostabi lėkštė  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Man rodos ne visos folijos vienodos, aš dažniausiai purškiu purškiamu laku  rolleyes.gif


Aciu 4u.gif
Taip tikrai skirtingos,yra labai plona paprasta....o yra kaip plevele pvz. Stamperijos foiling ...kitu dar nebandziau... rolleyes.gif
Atsakyti
Onora,

Senasnaujas isikure Svitrigailos 11a-338. Ten toks verslo centras, tai 3-me jo aukste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pavonija @ 2008 12 05, 19:01)
kažkada naudojau ir nitro laką, bet jis tik ant folijos ir tinka( jei kitokio po ranka nėra)  kitur dekupaže nenaudojamas wink.gif smile.gif


o kodėl taip sakai ?dėl beprotiškos smarvės? ar dėl geltonumo ?
tiesa, ar ne kažkoks nitro lakas yra lefranc & bourgeois firmos dvikomponentiniam už pirmą sluoksnį. Labai jau panašu.
Atsakyti
Del to taip sakau, kad pacioj dekupazinimo epopejos pradzioj kai nulakavau staliuka pasendinta vienkomponenciu tai buvo zalias, o pasidare raudonai dryzuotas ( istrauke is kazkur tokia spalva kuria net nebuvo dazytas) po to dar pabandziau ant kito daikto ir vel tas pats, be to smirda kaip pats velnias. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavonija: 05 gruodžio 2008 - 21:20