Įkraunama...
Įkraunama...

Ledų gaminimo mašinos

QUOTE(neida @ 2014 08 11, 17:05)
Sveikutes, tos kurios turit tokius aparaciukus gal galit truputi detaliau aprasyti, kaip tas aparaciukas ledus gamina?

As kaip suprantu visus ingridientus pasiruosi, susidedi i ta puoduka, o jame jau kazkoks plaktuvas sukioja ta mase, tam tikra laika? Gal principas panasus kaip blenderio (turiu omenyje plakima sluotele?) tuomet ta mase tiesiog padedama stingti i saldikli? Kiek laiko stingsta?

Tiesiog turiu gera blenderi ir klausimas ar verta galvoti apie toki ledu gaminimo irengini?
Ledu dar niekad naminiu negaminau smile.gif bet su vyru juos labai megstam.

Ledu gaminimo aparatas suka ledu mase kaip mikseris, bet tuo paciu ir saldo, nes indas, kuriame supilta mase, turi viduje saldymo elementa. Pries tai darant ledus, bent 12 val. turi pastoveti saldiklyje. Issuktu ledu nereikia deti i saldikli stingti, galima iskart valgyti.
Atsakyti
kLausėt kuo blenderis nuo ledu aparato skiriasi.
Na aš turiu paprastuti aparata be kompresoriaus.O tai reiškia,kad inda laikau per nakti kameroj paskui ledus sukam.
Be blenderio ledų nepadarysi, nes i aparata reikia pilti sutrintas uogas.Jis pats suka bet netrina ir neplaka.Ten tas plakimas tik labai nežymus.Todėl yra visokiu recptų. Vieni ju, kur išplaki viska plakiklyje ir i mašina šaldymui..kiti kur paverdi ingredientus ir atšaldžius plaki ledu mašina, treti gi- šerbetai ir vaisiniai tai kai blenderiu smulkini viska, ir tada šaldai.

Na Maždaug taip.
Aš bandžiau plaktos grietinėlėseldus suvaisiais, užšldo geria, man keik rieboki. bet čia pataisysim praskiemis kažkuom.Ir šerbetus.
Šerbetai taisuper.Kartais man juos gaunasi pdaryt vien blenderiu, bet čiajau iš sušalusiu trintu uogu, bet hji perlaikaunetyčia, tai enbsigauna, buna per skysta, tadasupilu i ledu mašinair5 min irgatavi.aikampatinka.Vyras mėgsta vaisinius.Tai jam šerbeto masę šaldau formelėse.....superprietaisas. Pinigu negaila.
Atsakyti
Supratau, aciu labai 4u.gif vadinasi teks ieskotis ledu gaminimo aparato, bo galvojau gal su blenderiu ir saldytuvu apseiciau smile.gif
Atsakyti
Labai aktuali tema man dabar biggrin.gif Ieškau gero ledų aparato... Manau dažnai jis dirbs, tad norisi, kad nesugestų greit. Nusižiūrėjau CUISINART ICE40BCE. Gal yra turinčių/naudojančių ir patenkintų juo?
user posted image


Dar vilioja labai STOLLAR BCI600, bet kaina nelabai viliojanti schmoll.gif Ar geriau tokį pirkti Ar verta tiek mokėti? Ar yra turinčių bei naudojančių jį?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 29 balandžio 2015 - 11:55
sveikos ledų gamintojos 4u.gif Nužiūrėjau štai tokį aparatą, gal kas tokiu naudojasi?

http://pigu.lt/top_t...maxx?id=4156193
Atsakyti
na kaip ir pries kiekviena sezona tema pasidaro labai aktuali smile.gif

taigi pasidalinkit verciausiais demesio aparaciukais

aciu
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2017 05 04, 10:05)
na kaip ir pries kiekviena sezona tema pasidaro labai aktuali smile.gif
taigi pasidalinkit verciausiais demesio aparaciukais
aciu

STOLLAR BCI600
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2017 05 04, 08:05)
na kaip ir pries kiekviena sezona tema pasidaro labai aktuali smile.gif

taigi pasidalinkit verciausiais demesio aparaciukais

aciu

Keleta modeliuku
Stollar BCI600
GUZZANTI GZ-152
Atsakyti
Ką galvojate apie tokį?
Čia Guzzanti PF 200
vartotojo įkelta nuotrauka
Dar neteko susidurti su ledų gaminimo aparatais, tai labai laukčiau komentarų, pamąstymų. Į ką reikėtų kreipti dėmesį renkantis?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pipiriukas @ 2017 05 05, 09:55)
Ką galvojate apie tokį?
Čia Guzzanti PF 200
vartotojo įkelta nuotrauka
Dar neteko susidurti su ledų gaminimo aparatais, tai labai laukčiau komentarų, pamąstymų. Į ką reikėtų kreipti dėmesį renkantis?
Ačiū  4u.gif

Toks žaislinis,pasižaisti visai nieko....geras ledų aparatas turėtų turėti savaiminio šaldymo kompresorių todėl geriau pasižiūrėkite GUZZANTI GZ-152 +/-200 eur bet jau ne žaslinis:)
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2017 05 05, 12:53)
Toks žaislinis,pasižaisti visai nieko....geras ledų aparatas turėtų turėti savaiminio šaldymo kompresorių todėl geriau pasižiūrėkite GUZZANTI GZ-152 +/-200 eur bet jau ne žaslinis:)

O kuom "žaislinis" blogai? Per mažai porcijų išeina, ar gamybos procesas sudėtingas, ar dar kas negerai? Tas "nežaislinis" man atrodo vos ne pramoninis - na, jei norėčiau prekiauti ledais, gal ir apsimokėtų, o dabar savo reikmėms gal ir " žaislinis " tiks...
Prašau kritikuoti, jei šneku nesąmones, juk sakiau, kad nesusigaudau, tai ir ieškau motyvuotų patarimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pipiriukas @ 2017 05 05, 15:57)
O kuom "žaislinis" blogai? Per mažai porcijų išeina, ar gamybos procesas sudėtingas, ar dar kas negerai? Tas "nežaislinis" man atrodo vos ne pramoninis - na, jei norėčiau prekiauti ledais, gal ir apsimokėtų, o dabar savo reikmėms gal ir " žaislinis " tiks...
Prašau kritikuoti, jei šneku nesąmones, juk sakiau, kad nesusigaudau, tai ir ieškau motyvuotų patarimų  4u.gif

Tai viskas priklauso kam kokia porcija:)visi LT parduodami ledų gaminimo aparatai yra vienodi savo veikimo principu jų indą reikią palaikyti šaldiklyje ne mažai nei 12 val. , o tada naudoti Nes indo sienelėse esantis druskos tirpalas turi pilnai sušalti, kad galėtų šaldyti ledų masę.(Būna kad nesigauna ledai jai dedama stabesni vaisiai būna kad visai neužsalą).Siūlomo nereikia indo laikyti šaldiklyje + turi mišinio kietumo jutimo funkcija...
Todėl ir sakau jai reikia pasižaisti pirkite pasirinktą
Atsakyti