Įkraunama...
Įkraunama...

thomas and his friends

QUOTE(Tomawru @ 2011 09 08, 16:02)
sveikos, norejau pasiteirauti, gal zinot kur butu galima internete surasti trasu statymo pavyzdziu? na tarkim lego serijos nr suvedus, gali instrukcija kaip statyti pasiziureti, ar nera kazko panasaus ir su thomas begiais trachmaster serijos tiek naujasniems tiek senesniems begiams domintu g.gif



mediniams buvau radus o kitu ne o pas jus kokie bigsmile.gif
Atsakyti
pas mus trachmaster senesni ir naujesni(plastmasiniai)
Atsakyti
va pries kiek laiko atradau kad TOMY FIRMOS TOMICA serija tinka su trachmaster senesniais begiais. thumbup.gif o ju pirkti yra vaiku mieste ir paziurejau mazesniu begiu visai kaina ikandama,, tik kad traukinukai ir visa apdaila jau ne thomas and friend eina bet ten jau miestai visokie, policija garazai ir t.t.
Atsakyti
Turim nupirkę berniukui be bėgių visą komplektuką metalinių vagonėlių, kurie sukimba magnetukais - mėgsta pastumdyt dažnai thumbup.gif Atrodo va taip jie:

user posted image
user posted image


Ir šitokį dar turim:

user posted image
Atsakyti
irmastan, pirmieji take along serijos traukinukai, nusipirkit ir bėgių jiems 4u.gif superinė ši serija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2011 10 19, 10:59)
irmastan, pirmieji take along serijos traukinukai, nusipirkit ir bėgių jiems 4u.gif  superinė ši serija thumbup.gif


O kaip jie atrodo? ax.gif
Atsakyti
o sakykit fisher price geo trax serijos begiai idomus??? aisku jie su trachmaster turbut netinka?
Atsakyti
QUOTE(irmastan @ 2011 10 19, 12:53)
O kaip jie atrodo? ax.gif

štai kaip:
user posted image

o čia dar pacituosiu vienos mamytės trasą iš take along bėgių:
QUOTE(SNIPE @ 2011 03 16, 10:00)



wub.gif


QUOTE(Tomawru @ 2011 10 19, 17:20)
o sakykit  fisher price geo trax serijos begiai idomus??? aisku jie su trachmaster turbut netinka?

visokių turim, bet šios serijos neturim, tai sunku pasakyt ar tinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2011 10 19, 17:07)
štai kaip:
user posted image


Ačiū mirksiukas.gif Bandysim ieškot mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, norejau pasitreirauti, kur jus perkate thomas trasas? ar ieskote cia lietuvoje ar siunciates, mane laciau domin trachmaster serijos?
user posted image
user posted image
siandien va kokia nusipirkau uz 130lt kaip manot ar nepermokejau?
trasa nedidele, tik tiek kad nakti sviecia.
Atsakyti
Laba mamytes,
perskaiciau visa foruma apie traukinukus ir kuo toliau...tuo gilyn i miska.
Mano berniukui 2 metukai. Neturim is traukinuku absoliuciai nieko.
Is kokios serijos pradeti kolekcija delioti? Speju is Take along? Gal parekomenduotumete kazka konkretaus? Kaip suprantu prie trasu traukinuku nebuna? Tai aisku melynaji Thomas. http://www.amazon.co...-...1687&sr=8-3
Gal dar koki traukinuka? Kokius megsta labiausiai vaikai, nes ten vardu visa kruva smile.gif.
Nuo ko pradeti trasas pirkti? Pradziai noretusi kazkokios nedidukes. Gal tokia http://www.amazon.co...-...1687&sr=8-6 ?
Paskui gal dar kruva begiu dapirkti...
Labai prasau pagalbos ir is karto isirasau i fanu kluba biggrin.gif
Papildyta:
Cia gal kam pravers radau kaip trasos susideda...
http://www.fisher-pr...=9215&e=layouts
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neriba: 08 lapkričio 2011 - 13:35
QUOTE(neriba @ 2011 11 08, 14:46)
Laba mamytes,
perskaiciau visa foruma apie traukinukus ir kuo toliau...tuo gilyn i miska.
Mano berniukui 2 metukai. N

mano mažąjam berniukai taip pat 2m. tai žinokit take along jis dar nesudeda bėgių schmoll.gif šiaip take along skirti nuo 2,5-3m. mes turim įv serijų nemažai visko, esam užkietėję fanai lotuliukas.gif tai pastebėjau, kad labai patinka mediniai bėgiai, jų būna įv firmų, brio, Thomas... jie visi tinka tarpusavyje. jie lengviausiai jungiasi 4u.gif pas mane tai žaidžia kažkaip pamainomis, užeina banga, išsitraukia medinius, paskui jau žiūriu vėl už kiek laiko take along, arba trachmaster. daugiausia visko turim iš take along, kažkaip jie labai mieli mums, nors dabar simpatijos labai ir medinukams užėję wub.gif pati turit nuspręst kokią seriją norėtumėt pradėt pirkt, palyginkit kainas, ir aišku žiūrėkit dažnai būna įv akcijų pvz amazon. 4u.gif
Atsakyti