Įkraunama...
Įkraunama...

thomas and his friends

QUOTE(Limcamca @ 2010 12 30, 11:55)
Su Trackmaster gali derinti  4u.gif


ir su naujais ir su senais trackmaster??

su tais traukiniais gaunasi kaip aukstasis mokslas lotuliukas.gif itariu vis vien reiks keblint i zaislu parduotuve apsiziuret kaip kas realybeje atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 12 30, 14:43)
ir su naujais ir su senais trackmaster??

su tais traukiniais gaunasi kaip aukstasis mokslas lotuliukas.gif  itariu vis vien reiks keblint i zaislu parduotuve apsiziuret kaip kas realybeje atrodo  g.gif


Pasimeciau apie ka kalbejom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2010 12 30, 15:06)
Pasimeciau apie ka kalbejom  doh.gif


ai, nekreipk demesio - man kaip zirafai per ilga kakla kol daeis blush2.gif lotuliukas.gif - pedinsiu iki parduotuves paziuret realias zaislu kainas o tada bus matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2010 12 30, 12:17)

Trackmaster naujo leidimo yra pilki begiai, pvz. kaip siame rinkinyje:

Senesnis ir naujesnis leidimai, jungiasi tarpusavyje, bet pvz. tam tikros detales, na, kad tilto pastatymo kaladeles, tarpusavyje nesiderina  schmoll.gif


Lim, jei is track master serijos kazka pardavinesi - irgi noretusi pamatyti ax.gif biggrin.gif
esu pasimetime doh.gif lotuliukas.gif
zaislu planetoj tik visokie pull, go ir t.t. nuo 18 men , o vyresniems tik Tomica rinkiniai g.gif beje tie Tomica irgi visai smagus atrodo, ir kaina nera baisi labai - dezes nuo 80 iki 110 lt (plius dar vis vien kazkokia nuolaida gausim su kortele)

tie tomica gal zinot su kuriais draugauja? pvz ar galima su trackmaster jungti? g.gif

ups, ne ten buvau parashius, o dabar ishredaguot skelbimu lentoj nebegaliu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 12 30, 18:00)
Lim, jei is track master serijos kazka pardavinesi - irgi noretusi pamatyti  ax.gif  biggrin.gif
esu pasimetime  doh.gif  lotuliukas.gif
zaislu planetoj tik visokie pull, go ir t.t. nuo 18 men , o vyresniems tik Tomica  rinkiniai  g.gif beje tie Tomica irgi visai smagus atrodo, ir kaina nera baisi labai - dezes nuo 80 iki 110 lt (plius dar vis vien kazkokia nuolaida gausim su kortele)

tie tomica gal zinot su kuriais draugauja? pvz ar galima su trackmaster jungti? g.gif

ups, ne ten buvau parashius, o dabar ishredaguot skelbimu lentoj nebegaliu doh.gif  lotuliukas.gif


Traukinukai smagus. Beje, ten ne tik jie. Ten panasi serija, kaip Lego City, yra daug ivairiu rinkiniu: ir traukiniai, ir auto, ir visa kita. Neturi nieko bendro su Thomu schmoll.gif

O Thomas, - yra specialus, pagal sukurtus filmukus. Ir visi rinkiniai, atitinka, tai, ka rodo per TV mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2010 12 30, 20:35)
Traukinukai smagus. Beje, ten ne tik jie. Ten panasi serija, kaip Lego City, yra daug ivairiu rinkiniu: ir traukiniai, ir auto, ir visa kita. Neturi nieko bendro su Thomu  schmoll.gif

O Thomas, - yra specialus, pagal sukurtus filmukus. Ir visi rinkiniai, atitinka, tai, ka rodo per TV  mirksiukas.gif


mums su dickiu pries kokius 14 metu buvo Thomo manija biggrin.gif
mazius visus traukinius tomais vadina lotuliukas.gif
ziuriuosi kas pagal kaina bent kiek prieinamiau atrodo blush2.gif kazkaip esu linkus i kazka su elementais kad vaziuotu g.gif nors tie take along atrodo baisiai maloniai rolleyes.gif nors imk ir persipleshk - parodyciau vaikui rinktis - bet gi 100% kad nores VISU !! lotuliukas.gif

p.s. sedziu tavo parduotuve isijungus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 30 gruodžio 2010 - 19:41
QUOTE(Casual @ 2010 12 30, 20:41)
p.s. sedziu tavo parduotuve isijungus  lotuliukas.gif


nesedek schmoll.gif kai idesiu az tau parasysiu 4u.gif
Atsakyti
gal kas zinot ar tokie vagoneliai ant trackmaster begiu tinkami yra ? g.gif

user posted image
Atsakyti
merginos, gal galite paaiskinti kur galima isigyti Tomo traukinuku? is kur siunciates? o gal perkate padevetus?
Atsakyti
QUOTE(smalsi77 @ 2011 01 08, 15:38)
merginos, gal galite paaiskinti kur galima isigyti Tomo traukinuku? is kur siunciates? o gal perkate padevetus?

siunčiuosi iš UK internetinių pardžių, laukiu vis akcijų nusižiūrėtų rinkinukų, nes Thomas mano akimis žiūrint, tai brangūs rinkiniai, nors kai taip vaikas myli traukinukus, tai kur dingsi, investuojam, juolab kad brolis auga, gal ir jam patiks, nes jau nemažai visų Thomas gėrių prikaupta smile.gif
dar cia yra Thomas rinkinukų, kai kurių panaši kaina eina kaip ir siunčiantis iš UK,
na, dar žaislų skilty skelbimuose yra atskira Thomas mylėtojų tema, ten karts nuo karto galima rast jau žaistų Thomas rinkinukų 4u.gif
Atsakyti
gal kas zinot ar is take along serijos traukiniams skirta Carry case plastikinis (neshiojamas lagaminas- garazas) deklas tinkamas susideti trackmaster traukinukams?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 11 sausio 2011 - 10:35
na, patikrinau, išmatavau biggrin.gif NETELPA 4u.gif trackmaster turim tik garų traukinuką su priekabom ir dar vieną priekabą, tai netelpa jie nei į vieną turimų take along lagaminėlių 4u.gif
į šitą take along lagaminėlį net ne visi take along traikinukai telpa(kur didesni, įdomesni, su kokia nors pakėlimo dunkcija tai netelpa:
user posted image

user posted image
turim dar štai tokį lagaminėlį:
user posted image
user posted image
tai čia jau ir didesni, įvairesni traukinukai take along telpa 4u.gif


ir klausimukas, gal kas turit štai tokį vandens bokštą:
user posted image

ar kokią jis vandens pylimo funkciją atlieka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristiniux: 11 sausio 2011 - 17:01